Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Najbolji frizerski u Osijeku?!? Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 14, [15], 16, 17, 18, 19  Sljedeća  :| |:

#211:   Autor: legica21 Post Postano: 20.11.2011. 21:10

javi svakako Very Happy jer i ja sam u potrazi za dobrim frizerom/kom Very Happy

#212:   Autor: rori 1 Post Postano: 21.11.2011. 7:15

Ademius, salon čiji je vlasnik bezobrazno skup i ufuran da je mali Bog.Vjerujte nije ništa posebno dobar, rekla bih ok frizer bez padanja u nesvijest

#213:   Autor: Catharine Post Postano: 21.11.2011. 23:45

~ Lol, na kraju mi se čini da ću završiti u Tandeu gdje znam da će me pošteno oderat... Meni se ovo za te Farmavita boje za kosu čini malo poskupim, a za samo 20 kn više u Tandeu bih dobila tretman prof. L'Orealovim bojama. Imate li iskustva s Tandeom? HELP!

#214:   Autor: PEGY Post Postano: 22.11.2011. 10:28

idi u salon Leonila, u Vukovarskoj negdje iza Bendeka

#215:   Autor: Catharine Post Postano: 22.11.2011. 23:50

~ Pegy, bila sam tamo i vidjela sam kako rade (baš je vlasnica radila)... Nisam zadovoljna, mojoj je mami na minival stavila neku kemikaliju koja je smrdila po miševima onak o_O mislim, svaka čast, al danas je stvarno teško naći dobrog frizera koji zna raditi svoj posao i koji te neće oderati po džepu da ti se zavrti u glavi (zaboravila sam napomenuti - kod kojeg se ne moraš naručivati i po tjedan dana unaprijed doh)

#216:   Autor: seka14 Post Postano: 23.11.2011. 11:12

definitivno najbolja Aleksandra na Gornjodravskoj.. kod nje idem već godinama i uvijek zadovoljna Smile

#217:   Autor: Catharine Post Postano: 25.11.2011. 19:55

~ evo da se javim sa svojim dojmovima (: Iako sam bila skeptična u početku, danas sam posjetila Adiemus. Moram napomenuti da sam vrlo zahtjevna, a posebno kad su u pitanju frizeri i stomatolozi. Ostala sam jednostavno oduševljena. Ono kad vidite kkao netko drži škare u rukama i kad se totalno opustite da vam se drijema... 3 sata sam ostala u frizerskom, radio mi je pramenove u 2 boje + šišanje na dugu kosu, a račun je bio 240 kn. S obzirom da sam bila i više nego zadovoljna, ostavila sam mu 20 kn (barem za kavu). Što se tiče njegove šutljivosti, rekla bih da je dečko oprezan jer ima nas svakakvih. Kad god sama ga nešto pitala vezano uz posao, proizvode i cjenik, bio je pričljiv i sve mi je lijepo objasnio. Zbog svega toga ima sve moje preporuke, a ponovno sam se naručila na L'Orealov botoks pred sam Božić (: Nadam se da vas nisam udavila i da će moje iskustvo pomoći nekima od vas.

#218:   Autor: PEGY Post Postano: 25.11.2011. 20:09

dobro!
sad mi reci gdje je adiemus!?

#219:   Autor: Jaz Post Postano: 25.11.2011. 20:29

Ja sam nakon dugo vremena našla svoju frizerku: Iva iz salona Gabriela (ili Astek) u Strossmayerovoj, preko puta Rokove crkve.
Jako je simpatična, nenametljiva, surađuje, ošišala me točno kako sam htjela i kuži se u tip kose i na taj način i šiša i daje korisne savjete.
Muškarce šiša jako brzo, efikasno i odlično, tako da smo i dragi i ja oduševljeni Smile
I još jedna bitna napomena: usluge im zbilja nisu skupe.

#220:   Autor: MissTake Post Postano: 25.11.2011. 20:34

što je to lorealov botoks?? i koji vrag frizeri stave u kosu da se tako sjaji ?

#221:   Autor: legica21 Post Postano: 25.11.2011. 20:38

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › dobro!
sad mi reci gdje je adiemus!?


vukovarska...kod atrija

Botoks za kosu


Zadnja promjena: legica21; 25.11.2011. 20:41; ukupno mijenjano 1 put.

#222:   Autor: Catharine Post Postano: 25.11.2011. 20:39

~ u Vukovarskoj ulici ideš od tržnice, prođeš onaj mali Konzum, prije kafića Atrij ti dođe (tamo je prije bio neki shop za onu proteinsku hranu i one koji se profesionalno bave nekim body-buildingom)

#223:   Autor: Catharine Post Postano: 25.11.2011. 20:51

MissTake je napisao/la: ›
što je to lorealov botoks?? i koji vrag frizeri stave u kosu da se tako sjaji ?


Lorealov botoks ti je tretman za njegu kose koji popunjava oštećena vlakna kose (a ona se oštećuje već samim češljanjem!), dakle popunjava taj keratinski sloj, ali za razliku od brazilskog feniranja nema govora o oštećenju kose; u Adiemusu za kratku kosu je 100 kn, a na dugu 140 kn s feniranjem (znam jer sam danas pitala) - samo bih napomenula da ne očekujete veći volumen jer to nije namjera ovog tretmana

što se tiče onog što ti frizeri stave u kosu da se tako sjaji - kao prvo, imaju profesionalne preparate koji su kvalitetniji od ovih komercijalnih; nadalje, postoje ti tzv. sparkling sprejevi namijenjeni baš za taj završni sjaj; ako sama želiš postići sličan efekt - imaš glanz sprej od gliss kura, dosta ga dugo možeš imati, a dođe nekih 20-25 kn

#224:   Autor: MissTake Post Postano: 25.11.2011. 21:14

gliss kur mi nema nikakvog utjecaja
botoks mi se jako sviđa i nije skup. kako se nanosi? tipa samo kao maska i ispere ili?

ti si probala? jel' kosa stvarno sjajna. Ja bi si uzela Fiberceutic ako je to dobro.

#225:   Autor: Korina Post Postano: 26.11.2011. 8:47

Aleksandra na Gornjodravskoj obali već godinama meni najbolja. Bravo
Koristi Lorealove proizvode i Macadamia Natural Oil preparate što je za 10!
Bojanje duge kose (pramenovi), pranje, feniranje = 200 kuna.
Šišanje, pranje, feniranje = 90 kuna.

Svaki puta točno interpretira moje želje kod šišanja i bojanja i cijeli proces ne traje dugo. Osobno ne volim kad moram biti u frizerskom po 2 sata, meni je to predugo i totalno bacanje vremena.
Mora se naručiti jer cura ima jako puno posla 031/283-192
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Najbolji frizerski u Osijeku?!? Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 14, [15], 16, 17, 18, 19  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 15 / 19.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::