Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Da li se isplati otvorit kafić bez narodnjaka? Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... , 10, [11], 12  Sljedeća  :| |:

#151:   Autor: neja Post Postano: 31.05.2007. 13:31

Deez
a nisi napisao radno vrijeme, imate li cjenike, karte pića................ Rolling Eyes

#152:   Autor: legica_os Post Postano: 31.05.2007. 13:35

neja je napisao/la: ›
Deez
a nisi napisao radno vrijeme, imate li cjenike, karte pića................ Rolling Eyes


nema ništa,on je forumaš a za forumaše kuća časti osijek031.com smile osijek031.com smile

#153:   Autor: neja Post Postano: 31.05.2007. 13:46

onda u subotu da stavimo F na majicu????
kao ono A za preljub

#154:   Autor: legica_os Post Postano: 31.05.2007. 13:58

neja je napisao/la: ›
onda u subotu da stavimo F na majicu????
kao ono A za preljub


Nee samo dođeš,popiješ i pobjegneš i onda to prokomentiraš na forumu osijek031.com smile

#155:   Autor: neja Post Postano: 31.05.2007. 14:02

a kuća časti???
e jel to ti na više topica igraš pingoš sa mnom Question

#156:   Autor: SmokeY Post Postano: 31.05.2007. 17:11

legica_os je napisao/la: ›
ne znaš gdje je excalibur,daj lega ubi se Very Happy
u drapšinovoj ulici,iliti franje krežme po novom....tam di ti je zavod za javno zdravstvo,što već...tam di ideš na sistematski za fax i slično...


Nemoj me tjerati da se ubijem.... jos se zelim napiti dok sam dicmla

Ne sjecam se da sam isao na sistematski za fax !!!

Uglavnom "legice" mozda nisam upucen al zato ste vi ovdje da me vratite na pravi put.

Pa nisam ja Wikipedija da sve znam...

#157: Bad ! Re: Da li se isplati otvorit kafić bez narodnjaka? Autor: ennna Post Postano: 07.06.2007. 18:43

ja sam prva koja ću doć tamo! ozbiljno. samo sam čekala da se pojavi netko kao ti, svaka čast.
glupe cajke, treba ih uništit sve. gadi mi se u tvrđu ić više, trešti sve, onaj glupavi Q...bože sačuvaj.
tako da... samo ti otvori takav kaf.
Wink
sretno

#158:  Re: Da li se isplati otvorit kafić bez narodnjaka? Autor: lufus Post Postano: 07.06.2007. 19:22

Meni se čini da ćeš se ti načekat jer da su samo cajke u pitanju onda bi izbjegavala jedino dva lokala u Tvrđi.

#159:   Autor: mont Post Postano: 08.06.2007. 0:01

pa nekome i stimung odgovara ,u pojedinom momentu ,ali ipak cafic nije sala za concerte,ali opet nasa blesava narav balkanska nemoze bes muzike ,pa to ti je

#160:   Autor: ennna Post Postano: 10.06.2007. 12:22

lufus je napisao/la: ›
Meni se čini da ćeš se ti načekat jer da su samo cajke u pitanju onda bi izbjegavala jedino dva lokala u Tvrđi.


imaš pravo, da.
problem je zapravo što sam ja još uvijek mala, sad ću 18, pa onda moje društvo ne želi tamo gdje su veliki,(old bridge pub, beckers), ali zato odlaze u Q, i to ne mogu podnijet, pa zato više ne volim tvrđu. nažalost..
sva sreća, pa se sad preko ljeta održavaju glazbena događanja kao što su OLJM, UFO...
uglavnom, bit mog prijašnjeg komentara je bila da čovjeka podržavam u tome da otvori kafić s "normalnom" glazbom. Wink

#161:   Autor: Deez Post Postano: 27.03.2009. 0:50

Uma je napisao/la: ›
ajd zivi bili pa vidjeli! samo nemoj da se ko Q ili slicni za godinu dana pretvori u leglo narodnjaka!

Evo prošlo je i dvije godine i još uvijek se ne damo narodnjacima!!!

Excalibur = CAJKE FREE ZONE !!!

#162:   Autor: MissTake Post Postano: 27.03.2009. 9:50

jesi siguran Very Happy

#163:   Autor: Deez Post Postano: 04.04.2009. 20:35

MissTake je napisao/la: ›
jesi siguran Very Happy

Ne siguran već smrtno uvjeren u tu činjenicu.

A sad jedno pitanje za sve. Da li se isplati otvoriti još jedan kafić bez narodnjaka u Osijeku...?

#164:   Autor: exHOP3on Post Postano: 04.04.2009. 22:09

nemoj forsirat...

#165:  Re: Da li se isplati otvorit kafić bez narodnjaka? Autor: Svebor Post Postano: 04.04.2009. 22:29

ennna je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
Meni se čini da ćeš se ti načekat jer da su samo cajke u pitanju onda bi izbjegavala jedino dva lokala u Tvrđi.


imaš pravo, da.
problem je zapravo što sam ja još uvijek mala, sad ću 18, pa onda moje društvo ne želi tamo gdje su veliki,(old bridge pub, beckers), ali zato odlaze u Q, i to ne mogu podnijet, pa zato više ne volim tvrđu. nažalost..
sva sreća, pa se sad preko ljeta održavaju glazbena događanja kao što su OLJM, UFO...
uglavnom, bit mog prijašnjeg komentara je bila da čovjeka podržavam u tome da otvori kafić s "normalnom" glazbom. Wink


istinski osječki bastion dobre glazbe i to unutar TVRĐE!!!
Mini Teatar cajke free!
"Zajebite cajke, slušajmo rock!" Twisted Evil
www.myspace.com/klubminiteatar

istina to nije birtija, klasičan lokal već prostor udruge, ali vikendom ima pravu klupsku atmosferu... tko još ne zna, neka provjeri.
Osijek031.com » Nightlife » Da li se isplati otvorit kafić bez narodnjaka? Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... , 10, [11], 12  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 11 / 12.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::