Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Koliko ste u stanju trajati u ljubavi? Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, [11]  :| |:

#151:   Autor: Rajnus Post Postano: 03.05.2007. 14:22

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › da li je moguce ponovo se zaljubiti u istu osobu,u vezi,braku? kad je sve vec poznato,dozivljeno,kad je strast pomalo zaboravljena rijec(i osijecaj)...jos ako zaiskri negdje drugdje... kako god,jebeno lose:)


Ovisi od osobe do osobe i situacije, ali je moguce.

#152:   Autor: DanicaV Post Postano: 03.05.2007. 14:23

bazooka_joe je napisao/la: ›
Lijepo mi je, stvarno se dobro osjećam!Smile


eto romantike Wink

rijetko pogledam ovaj topic, ali ovo što je bazooka napisao čist' dirljivo.

#153:   Autor: marrai Post Postano: 03.05.2007. 14:46

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la (Pogledaj post): › da li je moguce ponovo se zaljubiti u istu osobu,u vezi,braku? kad je sve vec poznato,dozivljeno,kad je strast pomalo zaboravljena rijec(i osijecaj)...jos ako zaiskri negdje drugdje... kako god,jebeno lose:)


Ovisi od osobe do osobe i situacije, ali je moguce.



ne vjerujem....


Zadnja promjena: marrai; 04.05.2007. 9:06; ukupno mijenjano 1 put.

#154:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.05.2007. 15:13

peaches_lorka je napisao/la: ›
ne znam tko što očekuje od veze ali meni je bitno razvit prijeveljstvo,a kažu da zaljubljenost traje 17. mjeseci(znanstvenici vele ,ne znam kako su to dokazali ali blizu su)

eto ja zaljubljena kao tele već skoro 3 godine.. osijek031.com smile

#155:   Autor: legica_os Post Postano: 03.05.2007. 15:29

CatCloe je napisao/la: ›
peaches_lorka je napisao/la: ›
ne znam tko što očekuje od veze ali meni je bitno razvit prijeveljstvo,a kažu da zaljubljenost traje 17. mjeseci(znanstvenici vele ,ne znam kako su to dokazali ali blizu su)

eto ja zaljubljena kao tele već skoro 3 godine.. osijek031.com smile


ja sam bila zaljubljena 5 godina pa sam tek onda shvatila da je on kreten kao i svi ostali
osijek031.com smile osijek031.com smile

#156:   Autor: Osječanin Post Postano: 03.05.2007. 16:53

90% muškaraca spremno je prevariti svoje partnerice ako znaju da neće biti kažnjeni. kao što je netko rekao,muškarci su kao velika djeca koja vole imati svoju omiljenu igračku ali i poigrat se sa tuđom s vremena na vrijeme. a i današnje vrijeme ide na ruku takvima. danas je puno lakše prevariti uz sve blagodati tehnologije, novca, napretka. nekad je bilo puno teže prevariti svog partnera. danas imamo internet, mobitele,skoro svi imaju neko prijevozno sredstvo . i kad tome dodate nešto novca za npr. platit hotelsku sobu u bizovcu...ništa lakše

#157:   Autor: Rajnus Post Postano: 04.05.2007. 9:03

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
eto ja zaljubljena kao tele već skoro 3 godine.. :cupidarrow:


To bi vec bila ljubav...

#158:   Autor: Rajnus Post Postano: 04.05.2007. 9:04

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › 90% muškaraca spremno je prevariti svoje partnerice ako znaju da neće biti kažnjeni. kao što je netko rekao,muškarci su kao velika djeca koja vole imati svoju omiljenu igračku ali i poigrat se sa tuđom s vremena na vrijeme. a i današnje vrijeme ide na ruku takvima. danas je puno lakše prevariti uz sve blagodati tehnologije, novca, napretka. nekad je bilo puno teže prevariti svog partnera. danas imamo internet, mobitele,skoro svi imaju neko prijevozno sredstvo . i kad tome dodate nešto novca za npr. platit hotelsku sobu u bizovcu...ništa lakše


Samo 90%? Ja bih rekao da je postotak i visi :)

#159:   Autor: fatcat Post Postano: 04.05.2007. 9:37

Rajnus je napisao/la: ›
Samo 90%? Ja bih rekao da je postotak i visi Smile
Mozda ih vise od 90% misli na taj nacin ali pokrenuti taj smisao u akciju je sasvim druga prica.

#160:   Autor: Rajnus Post Postano: 04.05.2007. 9:42

Volio bih upoznati ljude sa kojima se druzis ili si ti samo naivan Smile

#161:   Autor: fatcat Post Postano: 04.05.2007. 9:45

Rajnus je napisao/la: ›
Volio bih upoznati ljude sa kojima se druzis ili si ti samo naivan Smile
Realist... uzmem posljedice u obzir.

#162:   Autor: Rajnus Post Postano: 04.05.2007. 10:03

Ne mislim na tebe, vec na tvoje poznanike jer nisi pisao o sebi nego o drugim ljudima.

#163:   Autor: CatCloe Post Postano: 08.05.2007. 13:47

Rajnus je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
eto ja zaljubljena kao tele već skoro 3 godine.. osijek031.com smile


To bi vec bila ljubav...

da naravno, ali nakon nekoliko godina možeš prema nekome osjećati ljubav i ne biti više zaljubljen, ali isto tako to može biti ljubav, a da si još uvijek i te kako zaljubljen/a u tu osobu.... barem je kod mene tako..

#164:   Autor: davorccc Post Postano: 08.05.2007. 13:52

Koliko ste u stanju trajati u ljubavi?

Dok mi ne dosadi!
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Koliko ste u stanju trajati u ljubavi? Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, [11]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 11 / 11.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::