Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Slovenija protiv ulaska Hrvatske u Vijeće Sigurnosti Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: anatema Post Postano: 18.10.2007. 23:35

diplomatski izvori imaju saznanja koliko i mi svi ovdje. glasanje je tajno i ne zna se tko je glasao protiv.
samo potpiruju frku da su baš Slovenci taj glas protiv. ako i jesu glasali protiv, njihovo pravo.

#17:   Autor: DonQuijote Post Postano: 19.10.2007. 0:54

anatema je napisao/la: ›
diplomatski izvori imaju saznanja koliko i mi svi ovdje. glasanje je tajno i ne zna se tko je glasao protiv.
samo potpiruju frku da su baš Slovenci taj glas protiv. ako i jesu glasali protiv, njihovo pravo.

isto kao i moje pravo da ne volim slovence, kako god da glasali!

#18:   Autor: morgan Post Postano: 19.10.2007. 14:39

samo su procijenili da im nije u državnom interesu da budemo tamo.
ne bi ni nama škodilo ponekad napravit nešto dobro za vlastiti interes a ne samo se dodvoravat drugima u ime nekih "većih" interesa.
svo ovo stvaranje omraze me podsjeća na termin ratnohuškačko novinarstvo.kasnije ćemo se čudit kad netko od nas napravi kakvo divljaštvo nad nekim slučajnim Slovencem....
Osijek031.com » Politika » Slovenija protiv ulaska Hrvatske u Vijeće Sigurnosti Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::