Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Kako se liječi slomljeno srce? Idite na Prethodna  1, [2], 3, ... 15, 16, 17  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: cane Post Postano: 02.10.2007. 2:02

Kažu da vrijeme liječi sve. Al ako ti se ne da čekat, i alkohol je navodno dosta djelotvoran.

#17:   Autor: CatCloe Post Postano: 02.10.2007. 8:53

južnjačka utjeha s red bullom.

#18:  Re: Kako se liječi slomljeno srce? Autor: Monstrum Post Postano: 02.10.2007. 9:44

Najbolja kombinacija, alkohol-sjekira-drvo, napiješ se ko pička, po mogućnosti neke rakije jer ona pere na agresivu, odeš u šumu, posječeš neko trulo drvo, u po posla se isplačeš jer si pijan ko pička i izmoren da nemoš više mahat tom sjekiretinom, sjedneš, zapališ pljugu i sutra si ko nov, u slučaju da od prve ne proradi, ponoviti još jedared Very Happy

#19:   Autor: Poppy Post Postano: 02.10.2007. 9:47

ponavljam, moj potpis sve govori! Smile

#20:   Autor: Loona Post Postano: 02.10.2007. 10:20

CatCloe je napisao/la: ›
južnjačka utjeha s red bullom.


ili tekila.. Smile

#21:  Re: Kako se liječi slomljeno srce? Autor: garfield Post Postano: 02.10.2007. 10:50

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Najbolja kombinacija, alkohol-sjekira-drvo, napiješ se ko pička, po mogućnosti neke rakije jer ona pere na agresivu, odeš u šumu, posječeš neko trulo drvo, u po posla se isplačeš jer si pijan ko pička i izmoren da nemoš više mahat tom sjekiretinom, sjedneš, zapališ pljugu i sutra si ko nov, u slučaju da od prve ne proradi, ponoviti još jedared Very Happy


He, he, od sjekire i sličnih oruđa treba se držati podalje, za sada.
Dobro ide ova fora držati se uposlen nečim cijeli dan, i ne dozvoliti da ostaneš sam.
Ali, "when the friends are gone, when the party is over..." šmrc, skr, klo klo šmrc šmrc
Crying or Very sad

#22:   Autor: Loona Post Postano: 02.10.2007. 10:55

garfield je napisao/la: ›
Ali, "when the friends are gone, when the party is over..." šmrc, skr, klo klo šmrc šmrc
Crying or Very sad


joj, joj, ne bedirati toliko, meni dođe da se rasplačem sada.. osijek031.com smile
hoće ti biti lakše ako plačem s tobom? Crying or Very sad osijek031.com smile

#23:  Re: Kako se liječi slomljeno srce? Autor: Monstrum Post Postano: 02.10.2007. 11:00

garfield je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Najbolja kombinacija, alkohol-sjekira-drvo, napiješ se ko pička, po mogućnosti neke rakije jer ona pere na agresivu, odeš u šumu, posječeš neko trulo drvo, u po posla se isplačeš jer si pijan ko pička i izmoren da nemoš više mahat tom sjekiretinom, sjedneš, zapališ pljugu i sutra si ko nov, u slučaju da od prve ne proradi, ponoviti još jedared Very Happy


He, he, od sjekire i sličnih oruđa treba se držati podalje, za sada.
Dobro ide ova fora držati se uposlen nečim cijeli dan, i ne dozvoliti da ostaneš sam.
Ali, "when the friends are gone, when the party is over..." šmrc, skr, klo klo šmrc šmrc
Crying or Very sad


Povedi najbolju legicu sa sobom pa zajedno pijte, lomite, isplačite se i biće vam bolje Very Happy

#24:   Autor: garfield Post Postano: 02.10.2007. 11:02

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
garfield je napisao/la: ›
Ali, "when the friends are gone, when the party is over..." šmrc, skr, klo klo šmrc šmrc
Crying or Very sad


joj, joj, ne bedirati toliko, meni dođe da se rasplačem sada.. osijek031.com smile
hoće ti biti lakše ako plačem s tobom? Crying or Very sad osijek031.com smile


Popoij Pivo Ma, kad bi se netko htio napiti sa mnom, bilo bi mi lakše.
U svakom slučaju, popravili ste mi raspoloženje, svi, hvala vam Laughing

#25:   Autor: Loona Post Postano: 02.10.2007. 11:20

garfield je napisao/la: ›
Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
garfield je napisao/la: ›
Ali, "when the friends are gone, when the party is over..." šmrc, skr, klo klo šmrc šmrc
Crying or Very sad


joj, joj, ne bedirati toliko, meni dođe da se rasplačem sada.. osijek031.com smile
hoće ti biti lakše ako plačem s tobom? Crying or Very sad osijek031.com smile


Popoij Pivo Ma, kad bi se netko htio napiti sa mnom, bilo bi mi lakše.
U svakom slučaju, popravili ste mi raspoloženje, svi, hvala vam Laughing

bi ja i pila s tobom, al radim.. hebat ga..

#26:   Autor: davorccc Post Postano: 02.10.2007. 11:20

Dobra ševa sa frendicom!

#27:   Autor: malecka Post Postano: 02.10.2007. 13:29

cane je napisao/la: ›
Kažu da vrijeme liječi sve. Al ako ti se ne da čekat, i alkohol je navodno dosta djelotvoran.


potpisujem... ali treba vremena..def...

#28:   Autor: zeko Post Postano: 02.10.2007. 13:31

zamjenom...vjerojatno neće biti adekvatna ali prvi puta kada skontaš da možeš biti s nekom osobom osim te proći će polako...bar kod mene tako funkcionira Smile
naravno da nije tako jednostavno i da će biti tšeko i dalje,ali vrijeme pomaže...
samo nemoj žaliti za onime što nemaš,gledaj unaprijed što više možeš...bilo je lijepo sada više nije i bit će još lijepše ponovo Wink

#29:   Autor: tonya Post Postano: 02.10.2007. 15:35

Iskoristi nekog frajera. U svakom smislu Wink

#30:   Autor: Elena_Os Post Postano: 02.10.2007. 17:51

Odi trčati 10km dnevno, dok trčiš isključiš se i ne razmišljaš, a kad dođeš doma više ne osjetiš tijelo i odmah nakon tuširanja zarokaš u krevet..
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Kako se liječi slomljeno srce? Idite na Prethodna  1, [2], 3, ... 15, 16, 17  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 17.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::