Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Kamenje koje govori: "Volim te!" Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: fairy Post Postano: 26.09.2007. 13:07

ček ,jel se raspravlja o kamenčićima ili crncima?
Obožavam drago kamenje, poludrago, plemenite metale,,,,i ne mogu reći da će ova slika to promijeniti..,.

#17:   Autor: Elena_Os Post Postano: 26.09.2007. 13:52

Jadni ljudi..strašno..ova slika blata na licu će mi još duuugoo ostati u glavi..a na nju se nadovezala još jedna..slika tajkuna kako "svojim ŽENAMA" (čitaj zakonitoj ženi i skupim droljicama) daruje "kamen ljubavi" ..

#18:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 26.09.2007. 14:22

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Obožavam drago kamenje, poludrago, plemenite metale,,,,i ne mogu reći da će ova slika to promijeniti..,.


Ja kažem da se svi ti materijali trebaju upotrijebiti u konkretnije svrhe (zlato je odličan vodič struje) a ne za glupo prstenje i ogrlice. U kokošinjcu od par milijardi kokošaka ionako se nećeš proslaviti s par lijepih perca...

#19:   Autor: insomnia Post Postano: 26.09.2007. 14:28

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ja kažem da se svi ti materijali trebaju upotrijebiti u konkretnije svrhe (zlato je odličan vodič struje) a ne za glupo prstenje i ogrlice. U kokošinjcu od par milijardi kokošaka ionako se nećeš proslaviti s par lijepih perca...

pametno! slažem se u potpunosti!

#20:   Autor: fairy Post Postano: 28.09.2007. 8:29

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Obožavam drago kamenje, poludrago, plemenite metale,,,,i ne mogu reći da će ova slika to promijeniti..,.


Ja kažem da se svi ti materijali trebaju upotrijebiti u konkretnije svrhe (zlato je odličan vodič struje) a ne za glupo prstenje i ogrlice. U kokošinjcu od par milijardi kokošaka ionako se nećeš proslaviti s par lijepih perca...


Ah gle srećo...ak ti imaš toliko para vodi si struju sa zlatnim žicama,,,,reži pršut oštricom od dijamanata ili što već,,,,nitko ti ne brani,,,,

#21:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 28.09.2007. 15:33

fairy je napisao/la: ›
Ah gle srećo...ak ti imaš toliko para vodi si struju sa zlatnim žicama,,,,reži pršut oštricom od dijamanata ili što već,,,,nitko ti ne brani,,,,


Hehe, imam zlatne konektore na zvučnoj i RAM modulima. Pinovi na procesoru - pozlata. Pametnome dosta.

Molim te, ne govori mi 'srećo', zvučiš kao da već jesi u menopauzi...
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Kamenje koje govori: "Volim te!" Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::