Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » burek Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: MissTake Post Postano: 12.09.2007. 22:20

e baš to htjedoh napisati

BUREK JE SAMO JEDAN!!!!!!!! OSTALO SU LOŠE I JEFTINIJE KOPIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#17:   Autor: Monstrum Post Postano: 12.09.2007. 22:20

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): › mislim kako ti se poslije pet sati i kada si u vidno alkoholoziranom stanju sve pred ocima sjaji.... Very Happy

Al u svakom slucaju dobra uputa.... a ovo sa sjajem i ja prakticiram...


Ma najsigurnije je, ako pitaš čika šiftara uvijek je najsvježiji i najbolji, i zapravo nikad ne znaš štaš dobit, a ovak kad naučiš skontat svježu, masnu pokoricu ma čovječe nema ti kraja Very Happy

#18:  Re: burek Autor: Monstrum Post Postano: 12.09.2007. 22:21

Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): › Burek sa sirom ne postoji!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
To je sirnica!
Burek je UVIJEK I SAMO sa mesom.
Ostalo su sirnice, zeljanice, krumpiruše... Cool


Naravno, to se podrazumjeva, burek je sa mesom, a pizza je slavonska i točka Very Happy

#19:   Autor: aethur Post Postano: 12.09.2007. 22:22

MissTake je napisao/la: ›
e baš to htjedoh napisati

BUREK JE SAMO JEDAN!!!!!!!! OSTALO SU LOŠE I JEFTINIJE KOPIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ne deri se... burek postoji s sirom i mesom... ono s jabukom u kruni je štrudla... a to s sirnicom... uf kakva sam iskustva imao u sarajevu...

#20:   Autor: insomnia Post Postano: 12.09.2007. 22:26

Sale car je napisao/la: ›
el-pan, radi non-stop bila subota ili nedjelja, burek mastan, odlican.... predobar...


ovo preporučam svakako.. masniji od onog u colibriju!

#21:   Autor: Sale car Post Postano: 12.09.2007. 22:29

insomnia je napisao/la: ›
Sale car je napisao/la: ›
el-pan, radi non-stop bila subota ili nedjelja, burek mastan, odlican.... predobar...


ovo preporučam svakako.. masniji od onog u colibriju!


Ajd barem me neko podrzava.... Very Happy

#22:   Autor: insomnia Post Postano: 12.09.2007. 22:39

Sale car je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
Sale car je napisao/la: ›
el-pan, radi non-stop bila subota ili nedjelja, burek mastan, odlican.... predobar...


ovo preporučam svakako.. masniji od onog u colibriju!


Ajd barem me neko podrzava.... Very Happy


mislim, sta je je! Very Happy

#23:   Autor: CatCloe Post Postano: 12.09.2007. 22:43

u iznimno alkoholiziranom stanju subotom navečer (odnosno nedjeljom ujutro) ne vidim razliku između bureka i mješalice za beton, a ne masnog i nemasnog bureka osijek031.com smile
mogla bi bez beda pojesti i nešto što kupim u knjižari... sreća pa u to vrijeme ne rade osijek031.com smile

#24:   Autor: Sale car Post Postano: 12.09.2007. 22:50

CatCloe je napisao/la: ›
u iznimno alkoholiziranom stanju subotom navečer (odnosno nedjeljom ujutro) ne vidim razliku između bureka i mješalice za beton, a ne masnog i nemasnog bureka osijek031.com smile
mogla bi bez beda pojesti i nešto što kupim u knjižari... sreća pa u to vrijeme ne rade osijek031.com smile


zbog takvih stvari ja uvijek imam pratnju kuci ... .Very Happy

#25:   Autor: fatcat Post Postano: 13.09.2007. 5:13

CatCloe je napisao/la: › ... mogla bi bez beda pojesti i nešto što kupim u knjižari... sreća pa u to vrijeme ne rade osijek031.com smile
U kasnim satima se cesto nadjem u knjizari... (ne)sreca pa nisam na prodaju...

#26:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 13.09.2007. 5:59

fatcat je napisao/la: ›
U kasnim satima se cesto nadjem u knjizari...


A mi pizdimo kad nas negdje van Osijeka traži 12kn za loš burek... Jel' bar ičemu? Jel' mastan?
Inače, najbolji burek kojeg sam ikad jeo ispekla je teta Kaja (pečenjara u Županijskoj).
Naravno, nemaju burek na meniju u radnji, al' ja sam obiteljski prijatelj pa se znam pozvati ponekad do njih doma na pokoji komad bureka, preko cijele tave motanog... A mast se cijedi s prstiju i usana... Pa ondak gajbu piva, crnog, mlakog... Smile

#27:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 13.09.2007. 6:05

E nađoste mi gladnom pisati o burekima...... Ghjkhfkjhjhsfjhsbbbbb bhnsbdnb

#28:   Autor: DonQuijote Post Postano: 13.09.2007. 8:55

kolibri ima odličan burek, možda i najbolji u osijeku. i konstantan je, nema puno varirnja u kvaliteti. a meni je, nasreću, kolibri vrlo blizu kuće! Smile

inače, takav vrlo mastan i dobar burek je nekad bio u zrinjevcu. a radilo 0-24! s promjenom imena u croatia kvarila se i ponuda, da bi se na kraju i zatvorilo...

#29:   Autor: fatcat Post Postano: 13.09.2007. 9:18

bazooka_joe je napisao/la: ›
A mi pizdimo kad nas negdje van Osijeka traži 12kn za loš burek... Jel' bar ičemu? Jel' mastan?
Lokacija restorana nije bas najbolja ali burek je dobar kao cevapi i muckalica. Nije masno, ovdje smo nasuprot americke "fast food" kulture...

#30:   Autor: insomnia Post Postano: 13.09.2007. 10:11

što se tiče najgorih bureka, ja sam za ''Krunin''. loš mi je baš.. sira na prste nabrojiti, a suv kao barut!
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » burek Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::