Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » U-tocka, u-orgazam (uretra) Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 07.08.2007. 15:28

Monstrum je napisao/la: ›
Kad netko spomene uretru mene to odma podsjeća na pregled, da priznajem da sam malo ošo u ot, i da to o čemu sam pisao nema veze sa oralnim zadovoljavanjem, jer znam da ima onaj grozni fetish kad si osobe oba spola guraju koješta u uretru i to im je kao ludilo brrrrrrr grozno


U ono doba kad je STV nakon programa prenosio satelit, na badnju noć sam gledao Wahre Liebe na VOX-u s likom koji svršava dok si gura kateter u U.
Romantično...

#17:   Autor: Rajnus Post Postano: 07.08.2007. 15:29

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
davorccc je napisao/la (Pogledaj post): › Nije bitan naziv točke, samo da se svršava!


Bravo Bravo


Zbog takvih promisljanja ovom planetom hodaju horde nezadovoljenih zena...

#18:   Autor: Monstrum Post Postano: 07.08.2007. 15:30

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
Kad netko spomene uretru mene to odma podsjeća na pregled, da priznajem da sam malo ošo u ot, i da to o čemu sam pisao nema veze sa oralnim zadovoljavanjem, jer znam da ima onaj grozni fetish kad si osobe oba spola guraju koješta u uretru i to im je kao ludilo brrrrrrr grozno


U ono doba kad je STV nakon programa prenosio satelit, na badnju noć sam gledao Wahre Liebe na VOX-u s likom koji svršava dok si gura kateter u U.
Romantično...


Vražji mazohistični fetishisti!!!!!!! Al ko voli nek izvoli.

#19:   Autor: Monstrum Post Postano: 07.08.2007. 15:32

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
davorccc je napisao/la (Pogledaj post): › Nije bitan naziv točke, samo da se svršava!


Bravo Bravo


Zbog takvih promisljanja ovom planetom hodaju horde nezadovoljenih zena...


Kontam si da je mislio na obostrana svršavanja, ja znam da ja jesam.

#20:   Autor: Rajnus Post Postano: 07.08.2007. 15:37

Neke zene svrse ko zechice sto i nije nesto tesko postici. Jel to vrhunac?

Ne znam kako vama, ali meni se orgazam od orgazma uvelike razlikuju....

#21:   Autor: Mladjo Post Postano: 07.08.2007. 16:07

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Neke zene svrse ko zechice sto i nije nesto tesko postici. Jel to vrhunac?

Ne znam kako vama, ali meni se orgazam od orgazma uvelike razlikuju....
neznam, mi nismo žene ne kontamo šta se mota po njihovoj glavi, e sad dal je njoj jedno svršavanje bolje od drugog zato što kida plahte, ili samo pravi show program zbog lika, who knows cure recite...

#22:   Autor: Rajnus Post Postano: 07.08.2007. 21:28

Ako budes cekao da ti to cura kaze nacekat ces se Smile

#23:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 08.08.2007. 1:58

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ako budes cekao da ti to cura kaze nacekat ces se Smile


samo cu ovo potpisati.. hehe

#24:   Autor: davorccc Post Postano: 08.08.2007. 8:53

Monstrum je napisao/la: ›
Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
davorccc je napisao/la (Pogledaj post): › Nije bitan naziv točke, samo da se svršava!


Bravo Bravo


Zbog takvih promisljanja ovom planetom hodaju horde nezadovoljenih zena...


Kontam si da je mislio na obostrana svršavanja, ja znam da ja jesam.


Naravno. Obostrano.

#25:   Autor: Mladjo Post Postano: 08.08.2007. 17:51

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ako budes cekao da ti to cura kaze nacekat ces se Smile
kak si me odma dočekao na volej Laughing ma mislio sam ono u stilu umire od orgazma a na kavi legicama priznaje da nikad nije svršila Embarassed

#26:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.08.2007. 20:25

Mladjo je napisao/la: ›
ma mislio sam ono u stilu umire od orgazma a na kavi legicama priznaje da nikad nije svršila


I onda jedna od legica kaže kako ne shvaća kako takvu ljepoticu nije moguće zadovoljiti i uhvati je za sisu. Druga odmah vadi dildo iz torbice dok joj treća trga zubima gaćice...
Damn...

#27:   Autor: Ivan Post Postano: 08.08.2007. 20:48

u-tocka?
to ono o cemu milica ostojic pjeva UTERAJ MI UTERAJ KOLA U GARAZU?

#28:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 09.08.2007. 1:46

Ivan je napisao/la (Pogledaj post): › u-tocka?
to ono o cemu milica ostojic pjeva UTERAJ MI UTERAJ KOLA U GARAZU?


haha.. ovo je sigurno...

#29:  Re: U-tocka, u-orgazam (uretra) Autor: Drobimir Post Postano: 10.08.2007. 15:34

Da,neki se baš vole utočkati.Stvarno,trebalo bi uvesti seksualni odgoj kao obavezno gradivo u osnovnim školama s detaljnim proučavanjem i poučavanjem o spolnim organima,tako da ne brljaš okolo i znaš zašto i kako što radiš.Praktični dio bi bilo malo teže osmisliti.Već vidim svoju nastavnicu biologije iz osnovne,kao ono:"Ajmo djeco,podjelite se u grupe i nađite si partnera.Pošto dječaka ima za jedan više,ti Ivice možeš vježbati sa mnom."

#30:  Re: U-tocka, u-orgazam (uretra) Autor: fairy Post Postano: 13.08.2007. 7:48

Drobimir je napisao/la (Pogledaj post): › Da,neki se baš vole utočkati.Stvarno,trebalo bi uvesti seksualni odgoj kao obavezno gradivo u osnovnim školama s detaljnim proučavanjem i poučavanjem o spolnim organima,tako da ne brljaš okolo i znaš zašto i kako što radiš.Praktični dio bi bilo malo teže osmisliti.Već vidim svoju nastavnicu biologije iz osnovne,kao ono:"Ajmo djeco,podjelite se u grupe i nađite si partnera.Pošto dječaka ima za jedan više,ti Ivice možeš vježbati sa mnom."
Very Happy Very Happy zaaakon
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » U-tocka, u-orgazam (uretra) Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::