Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Big boobs Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:  Re: Big boobs Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 03.08.2007. 15:03

kvakica je napisao/la (Pogledaj post): ›


samo nemojte pretjerivat ( u slučaju ako stvarno djeluju)


haha.. ovo je neš odvratno.. lol... to bi mi bio ko trampolin.. ili boksačka vreća.. hahaa

#17:   Autor: malecka Post Postano: 03.08.2007. 15:14

smijem primjetiti da je slka abnormalno odvratna.... da dečkima bi se to baš sviđalo da take cure šetaju po gradu... <<
aethur je napisao/la: ›
iako moram priznati da sam imao nekih želučanih tegoba nekoliko sati poslije. no, ne znam da li je od žvalaća ili nekih drugih konzumenata...
iskreno nebi me nimalo čudilo da su te tegobe od tih žvaka....

#18:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 03.08.2007. 15:39

malecka je napisao/la (Pogledaj post): › smijem primjetiti da je slka abnormalno odvratna.... da dečkima bi se to baš sviđalo da take cure šetaju po gradu... <<
aethur je napisao/la: ›
iako moram priznati da sam imao nekih želučanih tegoba nekoliko sati poslije. no, ne znam da li je od žvalaća ili nekih drugih konzumenata...
iskreno nebi me nimalo čudilo da su te tegobe od tih žvaka....


to nebi ni moglo šetati po gradu.. kamion bi ih vozio...

#19:   Autor: Kiki_08 Post Postano: 03.08.2007. 15:53

tako je to kad su ljudi neumjereni u svojim željama!

#20:   Autor: tamna strana Post Postano: 03.08.2007. 16:28

...zanimljiva stvar.....od sad kad vidim neku djevojku da žvace žvaku.....prvo cu se zapitati....da li je to možda ona žvaka za povecane grudi.....iliti što bi narod rekao sisa.....iako postoje neke druge metode za povecanje.....ocito da se išlo na to kako je opce poznato da ženske vole imati nešto u ustima....pa eto prilike za neke ženske da se na ovaj nacin omoguci tako željene velike izbocine na prsima.....Cool

#21:   Autor: mina_0s Post Postano: 03.08.2007. 22:26

aethur je napisao/la: ›
e da. i naravno da su gluposti. Da je to istina, veći bi nam u gradu hodale cure s OGROOOOMNIM peticama....
a c0vjece m0ras k0ristit od 3-6 mj..cc...ide postepeno..hha nece to odjedn0m narast..al cist0 sranje..

#22:   Autor: aethur Post Postano: 04.08.2007. 1:59

da šest mjeseci po dvije tri na dan. a okus se izgubi nakon pet minuta.
bar sam mislio da imaju dobar okus, ono višnja, jagoda ili tak nešto, kad ono ko da stiropor žvačeš.

#23:   Autor: cibura1 Post Postano: 04.08.2007. 3:07

zamislite da naprave zvake za muske da nam se poveca kurbla?!?

#24:   Autor: tamna strana Post Postano: 04.08.2007. 7:49

cibura1 je napisao/la: ›
zamislite da naprave zvake za muske da nam se poveca kurbla?!?


....u svakom slucaju bi trebali prožvakati manje žvaki......jer "kurbla" je jedna.....a sise su dvije.....Cool

.....ne znam da li sam spomenio da meni te žvake nisu potrebne......Cool

#25:   Autor: tonya Post Postano: 04.08.2007. 11:18

tamna strana je napisao/la: ›
.....ne znam da li sam spomenio da meni te žvake nisu potrebne......Cool

Što se braniš, nije te nitko ništa pitao Razz

#26:   Autor: mvarga Post Postano: 04.08.2007. 13:01

Što veća glupost to više zainteresiranih (naravno i ja). Osobno mislim: Bolje sisa u ruci nego Frankfurt na Maini. Pa ma kakva bila. Žvakala ne žvakala svakako će uvenuti.

#27:   Autor: malecka Post Postano: 04.08.2007. 16:53

mvarga je napisao/la: ›
Što veća glupost to više zainteresiranih (naravno i ja). Osobno mislim: Bolje sisa u ruci nego Frankfurt na Maini. Pa ma kakva bila. Žvakala ne žvakala svakako će uvenuti.


def... moš bilo šta stavit na tržište i neki glupavi slogan i eto ti mušterija.-...
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Big boobs Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::