Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » prosidba Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: DonQuijote Post Postano: 01.08.2007. 12:18

Osječanin je napisao/la: ›
Ja sam zaprosio svoju dragu ženicu na koncertu Balaševića u Varaždinu. Prve dvije pjesme skupljao sam hrabrosti a na treću sam ju zaprosio(sa knedlom u grlu od uzbuđenja) Đole je pjevao "Prvu ljubav" a s tom pjesmom godinu dana poslije zaplesali smo prvi ples kao muž i žena... Embarassed

nisi rekao jesi je zaprosio javno, onako s pozornice, ili privatno, jedan na jedan u masi...

#17:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 01.08.2007. 12:36

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Ja sam zaprosio svoju dragu ženicu na koncertu Balaševića u Varaždinu. Prve dvije pjesme skupljao sam hrabrosti a na treću sam ju zaprosio(sa knedlom u grlu od uzbuđenja) Đole je pjevao "Prvu ljubav" a s tom pjesmom godinu dana poslije zaplesali smo prvi ples kao muž i žena... Embarassed

nisi rekao jesi je zaprosio javno, onako s pozornice, ili privatno, jedan na jedan u masi...
Da, to je ogromna ralika.

#18:   Autor: malecka Post Postano: 01.08.2007. 13:10

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › vjerujem da je publici bilo slatko i simpatično... ali čisto sumnjam da bi htjela da me netko zaprosi pred par stotina/tisuća ljudi Rolling Eyes
Bravo!
Baš sam htio reći kako nikako ne odobravam ovu vrstu prosidbe.
Prosidba treba biti romantičan i poseban, ali prije svega intiman čin. Između dvoje ljudi i nikoga više.
A treba djevojci i dati priliku da kaže NE. A ti probaj reći "ne" ili "treba mi još malo vremena" pred par tisuća ljudi...
[/quote]

slažem se s vama.. to je trebalo bit samo između njih 2, ali očito on to nije tako htio... ono shema podijeliti svoju ljubav sa svijetom... bila na koncertu kratko tak da neznam kakvu je facu ženska složila kad ju je pitao....iskreno se nadam da se nije onak kiselo nasmiješila i procijedila hoću..ili da...

#19:  Re: prosidba Autor: Osječanin Post Postano: 01.08.2007. 13:18

Ma kakva javna prosidba...Urlao sam joj na uho! Very Happy

#20:   Autor: malecka Post Postano: 01.08.2007. 13:19

ja sam ciljala na ovo s crvene jabuke... jer neznam ni kako je to ispalo ....

#21:   Autor: SmokeY Post Postano: 01.08.2007. 13:39

Ja mislim da neke javne prosidbe mogu biti interesantne samo treba malo to napraviti suptilnije a ne se pojavljivati pred lice objetiva.

#22:   Autor: davorccc Post Postano: 01.08.2007. 15:10

Tko zna šta je ona ČULA, pa rekla DA!

#23:   Autor: DonQuijote Post Postano: 01.08.2007. 15:16

davorccc je napisao/la: ›
Tko zna šta je ona ČULA, pa rekla DA!

ona je čula: ej, oš da ti odem po još jednog pivkana? Very Happy

#24:  Re: prosidba Autor: sheila Post Postano: 01.08.2007. 19:26

aaa stvarno nisam sigurna bi li htjela da to bude baš tako javno...ali sigurna sam i da je taj dečko razmislio puno puta prije nego je to odlučio napraviti..sumnjam da nije bio siguran u njezin odgovor...

aaa ovo za balaševića mi je lijepo... osijek031.com smile

#25:   Autor: davorccc Post Postano: 02.08.2007. 13:47

DonQuijote je napisao/la: ›
davorccc je napisao/la: ›
Tko zna šta je ona ČULA, pa rekla DA!

ona je čula: ej, oš da ti odem po još jednog pivkana? Very Happy


upravo tako. Sigurno nakon desetog pivkana, ženska nesluteći šta je čeka slučano rekla DA.

#26:   Autor: davorccc Post Postano: 02.08.2007. 13:47

Mislim ono, poslije 10 piva DA i NE su slične riječi.

#27:   Autor: CatCloe Post Postano: 02.08.2007. 23:54

davorccc je napisao/la: ›
Mislim ono, poslije 10 piva DA i NE su slične riječi.
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#28:   Autor: insomnia Post Postano: 03.08.2007. 13:46

davorccc je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
davorccc je napisao/la: ›
Tko zna šta je ona ČULA, pa rekla DA!

ona je čula: ej, oš da ti odem po još jednog pivkana? Very Happy


upravo tako. Sigurno nakon desetog pivkana, ženska nesluteći šta je čeka slučano rekla DA.


hahahhahhaha.. how romantic is that... !? Laughing

#29:   Autor: Kiki_08 Post Postano: 03.08.2007. 15:36

Bila sam na koncertu i nije me se dojmila prosidba niti bi ikad poželjela da me netko na takav način zaprosi,brrrr!
Ima puno romantičnijih načina i kad bi se našla u takvoj situaciji pobjegla bi glavom bez obzira!!!

#30:   Autor: Pašće Post Postano: 03.08.2007. 23:45

Ja sam svoju mazu zaprosio na putu.Bili u Ivanić Gradu,i tako šetajući, stadoh,spustih se na koljeno i upitah je dali bi mi bila žena i pokazah prsten;malo se zbuni, ali pristade.Dali je bilo publike nisam primjetio jer me nije zanimalo.Mislim da ni ona nije primjetila dali ima nekoga.
Osijek031.com » Čavrljanje » prosidba Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::