Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » pleši, pleši, pleši Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Blofeld Post Postano: 13.07.2007. 9:31

Ništa kao dobri stari stiskavac. Odnosno izgovor napaljenih mladića u osnovnoj školi da se nabiju djevojkama na sise. Još ako su veće čvrste sise -erotski događaj za pamćenje!

#17:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 13.07.2007. 9:47

Blofeld je napisao/la: › Ništa kao dobri stari stiskavac. Odnosno izgovor napaljenih mladića u osnovnoj školi da se nabiju djevojkama na sise. Još ako su veće čvrste sise -erotski događaj za pamćenje!


Hmmm... jebes sise... ja sam kontao da se to radi radi trljanja. Taman se fino uglavis, a ono kraj pjesme i onako u tisini idete sjesti, a kita cepa pantalone!

#18:   Autor: neja Post Postano: 13.07.2007. 10:00

Leteci mungos je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la: › Ništa kao dobri stari stiskavac. Odnosno izgovor napaljenih mladića u osnovnoj školi da se nabiju djevojkama na sise. Još ako su veće čvrste sise -erotski događaj za pamćenje!


Hmmm... jebes sise... ja sam kontao da se to radi radi trljanja. Taman se fino uglavis, a ono kraj pjesme i onako u tisini idete sjesti, a kita cepa pantalone!


dečko obučeš kilt!!!!
ima prostora, ništa ne gužva, ne smeta, ima i prostora i propuha

#19:   Autor: CatCloe Post Postano: 14.07.2007. 13:00

Poppy je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
i na oba mjesta u gradu gdje svi plešu


a di je to?!


ja volim seeeentišeeee... Very Happy

khm.. nisam baš mislila na sentiše osijek031.com smile u tufni se dosta pleše i u q je često raspašoj, ali sumnjam da te to zanima Wink
ako ti je do plesanja u paru, ima ona udruga "ko nekad u 8"... ne znam jesu sad u royalu ili hotelu osijek... ali kladim se da allein zna osijek031.com smile

#20:   Autor: sheila Post Postano: 14.07.2007. 16:34

hehe mislim da su u royalu....pa pišeee u najavi...

#21:   Autor: Blofeld Post Postano: 14.07.2007. 16:55

Ko nekad u osam pođem ja ulicom tvojom,
I stanem ja, pod prozor tvoj,
zazviždim ja, pjesmu tu.

Kad na prozor bogami ne iziđeš ti,
nego tvoja debela baba sa puškom u ruci,
osmjehom na usnama i papilotnama u kosi,
kaže:.........


Tko nastavi stih, dobije ove nekakve kikirikije.

A što se tiče plesa, samo naprijed, strah me žena koje stoje u birtiji i cugaju, pa to je frajerska fora. Ja zaplešem kad se napijem (inače mi je neugodno, s obzirom da sam laik u području plesa).

#22:   Autor: CatCloe Post Postano: 14.07.2007. 17:37

Blofeld je napisao/la: ›
Ko nekad u osam pođem ja ulicom tvojom,
I stanem ja, pod prozor tvoj,
zazviždim ja, pjesmu tu.

Kad na prozor bogami ne iziđeš ti,
nego tvoja debela baba sa puškom u ruci,
osmjehom na usnama i papilotnama u kosi,
kaže:

"mater vam jebem, nek voda vas nosi!"
Blofeld je napisao/la: ›
A što se tiče plesa, samo naprijed, strah me žena koje stoje u birtiji i cugaju, pa to je frajerska fora.

ja ne stojim i cugam, ja plešem i cugam osijek031.com smile
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » pleši, pleši, pleši Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::