Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » tito u osijeku Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: 8 Post Postano: 11.07.2007. 10:56

Leteci mungos je napisao/la: › Sto znaci biti "Titov simpatizer"?


Postoji i ta sorta, onih koji se nisu uspjeli nakrasti, pa su im sad dobra vremena u kojima je svatko imao posao, a nitko nije radio. Sve bilo svačije, a nije bilo ništa.

Mislim da treba govoriti kritički, od 50 godina jedne "civilizacije" nije nam ostalo praktički ništa, a nestala je kako je i došla, u krivi, ognju i pepelu.

Danas se na gejparadama nosi peokraka i veliča Tito, čisto kao prosvjed protiv sadašnjeg sustava vrijednosti, što je razumljivo - ali je idiotski jer se za osvjedočeni "pederluk" za vrijeme SFRJ završavalo po ustanovama...

Mislim da su svi skupa koji se na pragu digitalnog doba svrstavaju u kolone ta dva glupa i egocentrična Zagorca (koji su inteligentni koliko i Pervanov Jambrek Prosinečki, a civilizirani kao Kreležin Kumek Šestinčanin) hrpa kretena.
Danas bar stvari možete pogledati s odmakom i nasmijati se gluposti i nedaćama prošlih generacija.

Ali ne, ovdje se opet aktivno promiče i živi podjela.
I to ne ovaca, nego čobana.

Pričamo o nekom putu, 1., 2. ili 3. - a nitko ne zna kamo želi ići. Ovdje ljudi znaju samo ono što neće, a ne znaju što bi trebali, što bi htjeli...
Objesna šaka balavurdije koja se ciklički voli i kolje međusobno (narodi ovih krajeva, jel), a sve bez razloga. Kad se vole, vole se u pičku materinu, a zato se znaju pošteno i poklati.
Jebeš i put i putovanje, ako nemaš neke principe.
Mi danas nemamo nikakve principe osim love i sebičnosti, a komunizam je imao Gavrila. Toliko o kvalieti društva i pojedinaca, koju nije mogla obuhvatiti ni poboljšati čitav jedan establišment političara, uprave i partijskih poklisara u prošlom "sistemu"... U Jugoslaviji je postojala "Nauka o upravi" (a da ne spominjem DSZ, ONO i ostale instrumente kojima su se indoktrinirali poslušni građani)

A sad, lufus, dokazuj da smo prosvijećeni, avangardni, samopouzdani i uspješni.

#17:   Autor: sexyback Post Postano: 17.07.2007. 23:11

davorccc je napisao/la: ›
Uhvatite se svi za ruke i zapjevajno zajedno staru pionirsku ...
druže Tito mi ti se kunemo, da sa tvoga puta ne skrenemo....
...a koji je put? Shocked Shocked Shocked

#18:   Autor: mont Post Postano: 18.07.2007. 9:29

Pa onaj tamo desno, 150 metara bogu iza ledja

#19:   Autor: tonya Post Postano: 18.07.2007. 9:49

mont je napisao/la: ›
Pa onaj tamo desno, 150 metara bogu iza ledja

Mislim da je ipak - lijevo Smile

#20:   Autor: mont Post Postano: 18.07.2007. 17:32

eeeee,sad smo u demokraciji i mozemo slobodno birati, bar na raskrcu

#21:   Autor: Shadow Striker Post Postano: 19.07.2007. 12:36

Ma fck i tita i takvu demokraciju. Partizani se reklamiraju na svakom koraku, počeli su opet balalajke u Kumrovcu još sam fali da štafetu ponovno uvedu, a desnica nesmije ni crnu majicu obući da ne bude prozvana a kamoli nešt drugo. A nezaboravimo Titinu ulogu u Bleiburgu, Jazovci itd. i tko je nosio petokraku ´90-tih.Pa gdje je ta demokracija

#22:   Autor: 8 Post Postano: 19.07.2007. 12:48

Tito smije i ubiti, ali nije ubojica.
To se zove kolektivni trans.

#23:   Autor: aethur Post Postano: 01.08.2007. 14:20

Tito je legenda. Čak su i duhan napravili samo u njegovo ime.

#24:   Autor: fairy Post Postano: 02.08.2007. 7:41

tile- legenda

#25:   Autor: gaap Post Postano: 02.08.2007. 9:01

hohštapler!

#26:   Autor: Shadow Striker Post Postano: 02.08.2007. 13:10

Hrpa smeća

#27:   Autor: mont Post Postano: 02.09.2007. 18:55

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Nabrojimo neke od njegovih zločina (ubraja se i zapovijedna odgovornost).

broji koliko hoces ako si posten nabrojaces daleko vise pozitivnih stvari ,,nebroj ono sto su drugi radili njemu iza ledja i lagali ga,

#28:   Autor: mali_ivica Post Postano: 03.09.2007. 10:44

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
neja je napisao/la: ›
Sad će saditi opet 88 ruža oko toga????
narod je totalno odljepio

ne, sad će mladež hsp-a oko starčevićevog trga zasaditi 216 stabala nčklaste.
216 - za svaki đapićev kilogram po jednu.
a nčklaste zato jer je to vrsta drveta koja raste samo u jugoistočnom burundiju, zbog čega jedna sadnica (kad se preračunaju dolari) košta oko 4 milijuna kuna, što je pak zanemariva cifra u odnosu na veličinu i važnost đapićevih zasluga u našem malom gradu.

Mislim kad ti toliko smetaju pravaši zašto si onda sa Đapićem djelila ruže po trgu?!
PS:Vidio svojim očima na televiziji! Very Happy

#29:   Autor: insomnia Post Postano: 04.09.2007. 22:55

ja to nikad dosad nisam primjetila.. a prava sam omladinka oduvijek.. prosto me stid! Embarassed
Osijek031.com » Politika » tito u osijeku Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::