Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Policija probudila Osječanku i alkotestirala je kod kuće! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: marrai Post Postano: 04.07.2007. 20:06

ti baš voliš izazivati i isticati svoj govor mržnje.

#17:   Autor: tamna strana Post Postano: 04.07.2007. 20:19

8 je napisao/la: ›
Ja sam uvijek za suradnju s policijom... pošteni građanin.

Mnogi danas prolaze nekažnjeno, ne stigne policija sve. Treba pomoći i strijeljati sve koji su sumnjivi.


...tko je nevin....neka baci kamen prvi......Cool

#18:   Autor: Anastazija Post Postano: 04.07.2007. 21:24

Ma stvar je u tome da te ni krivog ni dužnog bezveze maltretiraju.
Naravno, svaka čast njima što rade svoj posao, ali ni ja ne bih bila presretna da me probude u noći jer je netko nešto možda vidio.

#19:   Autor: sexyback Post Postano: 04.07.2007. 23:50

tamna strana je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
ako vam dođu, zvone, probude vas... lijepo ih pitate imaju li nalog, a ako kažu da nemaju, kažete im da se vrate s nalogom i odete nazad spavati!


...nadam se da je to svima jasno.....

Slažem se, ukoliko nisi kriv, pustit´ćeš ih u kuću odmah, a.... ako jesi, odeš malo odspavati...pa možda maligani ishlape dok se oni vrate s nalogom..
...al vjerujem da to nije bit ove price....jer ako mislite kako s traženjem naloga...ce policija odustati od svoje nakane da izvrši alkotestiranje ili nešto drugo.....onda se varate.....traženjem naloga....ste samo malo odgodili drugi dolazak policije......Cool
Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Cool

#20:   Autor: debeli Post Postano: 04.07.2007. 23:55

Stvarno se piše strijeljati ?

#21:  Re: Policija probudila Osječanku i alkotestirala je kod kuće Autor: cibura1 Post Postano: 05.07.2007. 1:07

da mi dođu tako kasno...ja coban bi mislio da je to neka sprdnja i njih bi zamolio da malo pirnu...ili makar test na droge..sema u ponoc "ispricavamo se,mi idemo po kucama i pomocu alkotesta trazimo krivca za saobracajku...

#22:  Re: Policija probudila Osječanku i alkotestirala je kod kuće Autor: betty Post Postano: 05.07.2007. 12:18

meni ovo zvuci ko sa zadnje stranice jutarnjeg kad napisu neki clanak o nekom apsurdnom dogadjaju koji se dogodio negdje u svijetu kao npr. kad je pijana casna sestra ukrala traktor i zabila se u neki objekt.
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Policija probudila Osječanku i alkotestirala je kod kuće! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::