Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Počelo popisivanje homoseksualaca Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: poison girl Post Postano: 20.06.2007. 7:34

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): › @poison girl

geez... kakav avatar... Very Happy


avatar je primjeren ovim vrućim danima, ionako smo horny s bilo kojim razlogom osijek031.com smile-za osvježenje

mali_ivica je napisao/la: ›
Htjela si reči sektaše (Jehovine svjedoke, Mormone...) ? Pretpostavljam?!

svetopismaši=jehovini svjedoci

#17:   Autor: Rajnus Post Postano: 20.06.2007. 10:33

poison girl je napisao/la (Pogledaj post): › mislim popisivanje.. meni to sad već počinje zvučati na srednji vijek i popisivanje vještica..

ono:" gle pedera, vidi lezbu..."
tko voli nek izvoli.... osim toga sve se svede na isto.. ono rupa amo tamo, jezik vamo amo... tak da...


Ne toliko davno je kod nas bilo "vidi Srbina"

#18:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 20.06.2007. 10:45

poison girl je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Htjela si reči sektaše (Jehovine svjedoke, Mormone...) ? Pretpostavljam?!

svetopismaši=jehovini svjedoci


A znaju se i ovi katolici zainatit pa po kućama pare tražit. Jebote, kao da nije dovoljno što ću cijelu vječnost gorjeti u paklu zato što me priča o đizusu nasmijava, još dobri bog pare žica od mene.
Eto zašto mu ništ' ne vjerujem!

#19:   Autor: ruana Post Postano: 21.06.2007. 15:30

di da se prijavim?

#20:   Autor: CatCloe Post Postano: 22.06.2007. 10:30

bazooka_joe je napisao/la: ›
poison girl je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Htjela si reči sektaše (Jehovine svjedoke, Mormone...) ? Pretpostavljam?!

svetopismaši=jehovini svjedoci


A znaju se i ovi katolici zainatit pa po kućama pare tražit. Jebote, kao da nije dovoljno što ću cijelu vječnost gorjeti u paklu zato što me priča o đizusu nasmijava, još dobri bog pare žica od mene.
Eto zašto mu ništ' ne vjerujem!

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#21:   Autor: wendy Post Postano: 22.06.2007. 15:18

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
poison girl je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Htjela si reči sektaše (Jehovine svjedoke, Mormone...) ? Pretpostavljam?!

svetopismaši=jehovini svjedoci


A znaju se i ovi katolici zainatit pa po kućama pare tražit. Jebote, kao da nije dovoljno što ću cijelu vječnost gorjeti u paklu zato što me priča o đizusu nasmijava, još dobri bog pare žica od mene.
Eto zašto mu ništ' ne vjerujem!


Oh, Ivica nam se pobojao da nije slučajno mislila na katolike. Kad smo kod toga, potpuno se slažem s tobom, bazooka_joe. A uz to smatram da su nam ti lešinari puno veći problem od pedera.
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Počelo popisivanje homoseksualaca Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::