Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Zanimanje Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: MissConception Post Postano: 08.05.2007. 23:44

Meni je bilo super što ću bit profa i sad kad sam korak do toga, više mi nije tak privlačno.
Sad želim imati booking agenciju, organizirati kojekakve vesele događaje kakvih nema u gradu! Very Happy (Pa i odrasli smiju sanjati)

#17:   Autor: CAROLINE Post Postano: 09.05.2007. 0:21

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › arheolog - to mi je bila dječja maštarija, kad su svi sanjali da budu policajci, vatrogasci, supermeni i slično... vjerujem da je jako uzbudljivo otkriti nešto davno nestalo, zaboravljeno ili sačuvano samo u mitovima i predajama.



ne mogu vjerovati... dok sam bila uistinu, uistinu klinka (dakle citaj predskolsko razdoblje i prvi, drugi razred osnovne) sam htjela biti arheolog....prije spavanja bih listala 1000 zasto 1000 zato (jer na visoj razini nisam bila) i buljila u slike recimo ukosnica iz doba starih Rimljana i sl. i kontala kako bi bas bilo kul znati vise o tome.

Eventually, ta me strast lagano popustala i zavrsila sam u potpuno drugim vodama koje obozavam i ne bih ni zasto mijenjala)... ali jos uvijek kad vidim ukosnicu starih Rimljanki....jave se sjecnja...

#18:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 09.05.2007. 6:57

8 je napisao/la: ›
Budući da čovječanstvo živi na rubu ratova, najbolje je biti raketna topovnjača.


Ehehehe... Budući da me neki s ovog foruma znaju po prezimenu, evo ga:
http://en.wikipedia.org/wiki/Krivak_class

Al' naravno, ja sam oduvijek htio biti pilot... Valjd' ću skupiti para za polaganje, pa još para za nekakav polovnjak sa kratkom dužinom P/S da mogu raditi trafficking. Kosovo je blizu.
A kasnije nešto veće pa djirati 'terete' po africi. Još uvijek nisam odustao od svog sna. Jebeš MIG-ove!

#19:   Autor: DanicaV Post Postano: 09.05.2007. 7:58

za sada izgleda vode arheolozi

#20:   Autor: davorccc Post Postano: 09.05.2007. 8:25

Jedno sam vrijeme bio ufuran u ulogu znanstvenika fizike, naravno kao klinac, i onda čuješ nešto novo i opet maštarije o tome novome.
I nikad kraja.
Možda da postoji neki postupak za otkrivanje našeg unutarnjeg dara ili ti sposobnosti. Bilo bi mnogo lakše se odlučiti što raditi.

#21:   Autor: Poppy Post Postano: 09.05.2007. 9:04

@davorccc; zapravo i postoji nešto slično, centar za profesionalnu orijentaciju, tako nekako...

#22:   Autor: CatCloe Post Postano: 09.05.2007. 9:11

kad narastem želim biti dželo hadžiselimović!!! Very Happy

#23:   Autor: davorccc Post Postano: 09.05.2007. 9:22

Postoji, ali baš i nije nešto efikasno, to djele na kraju osnovne škole u kojoj postoji predmeti u srednjoj, broj sati, opis zanimanja, koji su kriteriji za upis i to je to.

I na kraju moraš završiti ono što ima u Osijeku, nešto od 30 zanimanja ili se seli u ZG.

Najgore od toga što će netko završiti neki smjer, a baš i nije stvoren za taj posao ili se neće naći u tome. Malo prekasno zar ne?

#24:   Autor: legica_os Post Postano: 09.05.2007. 9:34

davorccc je napisao/la: ›
Najgore od toga što će netko završiti neki smjer, a baš i nije stvoren za taj posao ili se neće naći u tome. Malo prekasno zar ne?

slažem se s tobom Sad

#25:   Autor: Kiki_08 Post Postano: 09.05.2007. 11:40

Ja sam oduvijek željela biti teta u knjižnici i sad mi je žao što nisam to odabrala,ali...

#26:   Autor: 8 Post Postano: 09.05.2007. 12:32

Kotlokrp.

#27:  Re: Zanimanje Autor: 1step2far Post Postano: 28.01.2008. 11:45

Kao mala nisam imala nikakve želje šta ću biti. Onda sam u osmom razredu zacrtala da ću u gimnaziju pa na pravo. Moji mi nisu dopustili gimnaziju jer mi ne bi mogli priuštiti fakultet, pa sam htjela elektrotehniku, opet je izbio rat u kući, "ti cura pa ćeš s dečima biti sama u razredu..." (Mislim si, pa da, mama!) I tako sam odabrala hotelijersko turističku školu, završila taj faks i možda još dam razliku na Visokoj učiteljskoj ako nađem vremena da mogu biti profa. Da mogu, odmah bih postala teta u turističkoj agenciji. To mi se sviđa, a putovati obožavam.

#28:   Autor: davorccc Post Postano: 28.01.2008. 12:35

I ja si polako razmišljam da nastavim Građevinu i možda da upišem Geodeziju ako dođe u Osijek.
Čuo sam neke priče, ali to kad bude ???????

#29:   Autor: allein Post Postano: 28.01.2008. 20:32

Ja bih bio Broj Jedan. Pogotovu iz one faze kad ima toples kućne pomoćnice.

#30:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 10.02.2008. 20:59

pjevala bih pjesme u crticima Smile

1step2far je napisao/la: ›
Da mogu, odmah bih postala teta u turističkoj agenciji. To mi se sviđa, a putovati obožavam.


ja sam ti zavrsila tecaj za turisticke vodice na ekonomskom faksu (ali zbog posla jos nisam niti jednu grupu negdje odvela, a izgleda da ni necu skoro Sad ), a zajedno s nama su isli i oni za voditelje poslovnice.Sto se toga tice, nije neki problem zavrsiti.Ali upasti u cijelu tu pricu, e to je vec nesto drugo...
Iako znam curu koja je isla sa mnom i sad vodi bez problema (ok, honorarno, ali ono...)
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Zanimanje Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::