Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » pun mjesec Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: ana18os Post Postano: 02.05.2007. 21:59

mia je napisao/la (Pogledaj post): › tek nedavno sam počela osjećati njegov utjecaj i to u obliku nesanice i razdražljivosti...ili je to nedostatak vitamina? ne znam. nek me netko prosvijetli. znam samo da je bio pun mjesec tih dana...

I ja sam primijetila da uopće ne mogu spavati kad je pun mjesec, a inače imam jako čvrst san i zaspem čim legnem u krevet. Možda i nije to zbog toga, ali isto je tih dana bio pun mjesec...

#17:   Autor: legenda Post Postano: 02.05.2007. 22:04

Pa prije sam gledo jedan dokumentarac. ljudima su dali bombone sa jestivom bojom, žuti su pojačavali elktricitet na tijelo a smeđi smanjuju(tak su im rekli, a nema nikakog utjecaja). Polovica sa žutim bombonima se jače trgnila a sa smeđim slabije na istu jačinu.

BITNO JE ŠTO JE ČOVJEKU U GLAVI

#18:   Autor: legica_os Post Postano: 02.05.2007. 23:12

ja sam velika spavalica i jaaaaako volim spavati...razdražljiva nisam definitivno....ali zadnjih pola godine ne spavam dobro uopće,možda zbog punog mjeseca,a možda ne..ali znam da moj brat ne može spavati kad je pun mjesec i to još od malena...strašššno

#19:   Autor: ilija Post Postano: 03.05.2007. 5:21

Ni ja nisam oka sklopio večeras. Pun mjesec. Trebali bi osnovati neku udrugu ili nešto da ljudi koji ne mogu spavati kad je pun mjesec imaju šta raditi tu noć.

#20:   Autor: Poppy Post Postano: 03.05.2007. 8:04

ilija je napisao/la: ›
Ni ja nisam oka sklopio večeras. Pun mjesec. Trebali bi osnovati neku udrugu ili nešto da ljudi koji ne mogu spavati kad je pun mjesec imaju šta raditi tu noć.


A čemu služi forum?! Smile
Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » pun mjesec Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::