Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Swingeri - Bolesno??? Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: zlusch Post Postano: 17.04.2007. 19:52

crazyrider je napisao/la: ›
Sto vi mislite totalno bolesno ili skroz ok sexualna fantazija sto bi se trebalo probati?

Do dvije žene odjednom - hau jes nou... sve više od toga - tenks bat nou tenks Wink

#17:   Autor: ruana Post Postano: 17.04.2007. 20:13

bolesnik neizivljeni,iskompleksirani jadnik je taj tvoj lega...

#18:   Autor: Galadriel Post Postano: 17.04.2007. 20:50

[quote="zlusch";p="63545"Do dvije žene odjednom - hau jes nou... sve više od toga - tenks bat nou tenks Wink[/quote]

Upravo tako. Dalje se ne bi ni ja upuštala. Twisted Evil

#19:   Autor: tamna strana Post Postano: 17.04.2007. 21:19

...nemam nikakvu želju da to isprobam....meni je sasvim dovoljan odnos sa jednom ženskom....sve ostalo radije pogledam na tv-u....Cool

#20:   Autor: zlusch Post Postano: 17.04.2007. 21:25

Galadriel je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: › Do dvije žene odjednom - hau jes nou... sve više od toga - tenks bat nou tenks Wink

Upravo tako. Dalje se ne bi ni ja upuštala. Twisted Evil

Vama je ženama bogomdano da možete i s trojicom, jelte... dok se mi jadni muški i s dvije jedva snađemo Very Happy

#21:   Autor: CatCloe Post Postano: 17.04.2007. 21:38

sumnjam da bih se osobno upuštala u nešto slično (i još važnije - da bih bila u stanju svog mužjaka s bilo kime dijeliti!!!!!! osijek031.com smile ).. ali ako su dvoje ljudi u vezi/braku, oboje to žele, dobro im je i nakon toga se i dalje vole... ne vidim zašto bi tu išta bio bolesno. ljubav se javlja u raznim oblicima Wink

#22:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 17.04.2007. 23:32

crazyrider je napisao/la: ›
Ne moras ti da vodis svoju djevojku/suprugu, mozes da povedes bilo koju zensku osobu.
Ne pokazuje se na ulazu vijencani list Smile
??

Hm, u ovom slucaju moze proci... ;-)

Same orgije i pomisao na na scemu mi se ne cine odbojnima. Dakle, mogao bih tamo otici s legicom ili osobom do koje mi nije stalo.

Medjutim, ne vjerujem da bih pristao (bar za sada) na to da mi netko prasi osobu do koje mi je iznimno stalo. Pristao bih jedino na to da ju dijelim s drugom zenskom osobom (ili osobama), ali iskljucivo seksualno i u uvjetima gdje bih i sam sudjelovao. ;-)

Hm, da... ideal je pronaci biseksualnu i vjernu ribu...;-)

#23:   Autor: legica_os Post Postano: 17.04.2007. 23:39

zlusch je napisao/la: ›
Galadriel je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: › Do dvije žene odjednom - hau jes nou... sve više od toga - tenks bat nou tenks Wink

Upravo tako. Dalje se ne bi ni ja upuštala. Twisted Evil

Vama je ženama bogomdano da možete i s trojicom, jelte... dok se mi jadni muški i s dvije jedva snađemo Very Happy


nisam nikad ni pomišljala da bi sama sa dva frajera...ali sa legicom i frajerom,zašto ne?naravno ne bih da je u pitanju moj frajer,ali recimo legica i ja i neki neznanac...mmm..zvuči primamljivo...Very Happy

..uzmi,potroši i baci Very Happy

#24:   Autor: davorccc Post Postano: 18.04.2007. 7:08

Swinger - Bolesno?

Nije ako si swinger.

#25:   Autor: ruana Post Postano: 18.04.2007. 9:23

Leteci mungos je napisao/la: ›
crazyrider je napisao/la: ›
Ne moras ti da vodis svoju djevojku/suprugu, mozes da povedes bilo koju zensku osobu.
Ne pokazuje se na ulazu vijencani list Smile
??

Hm, u ovom slucaju moze proci... ;-)

Same orgije i pomisao na na scemu mi se ne cine odbojnima. Dakle, mogao bih tamo otici s legicom ili osobom do koje mi nije stalo.

Medjutim, ne vjerujem da bih pristao (bar za sada) na to da mi netko prasi osobu do koje mi je iznimno stalo. Pristao bih jedino na to da ju dijelim s drugom zenskom osobom (ili osobama), ali iskljucivo seksualno i u uvjetima gdje bih i sam sudjelovao. ;-)

Hm, da... ideal je pronaci biseksualnu i vjernu ribu...;-)


o cemu sanja mali perica

#26:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 18.04.2007. 11:17

Leteci mungos je napisao/la: ›
Hm, da... ideal je pronaci biseksualnu i vjernu ribu...;-)


...sa biseksualnom i vjernom frendicom (vjernom tebi i curi - da se ne bi slučajno urotili ženski vragovi ;-))

#27:   Autor: cookies Post Postano: 18.04.2007. 11:36

hm, ne hvala..

#28:   Autor: euchrid Post Postano: 18.04.2007. 17:24

ako ljude veseli, zašto ne...

#29:  Re: Swingeri - Bolesno??? Autor: crazyrider Post Postano: 18.04.2007. 17:44

vjerojatno da ih veseli ako to rade !
Samo da li je to skroz ne moralno i da li ti ljudi imaju i malo respekta prema sebi, svom partneru ili obitelji?
Zar sex vise nije neka intima izmedju dvoje ljudi (eto kao sto legica kaze i troje) ali zar moraju da se seve stotine ljudi izmedju sebe u istoj sobi.

#30:   Autor: legica_os Post Postano: 18.04.2007. 17:51

crazyrider je napisao/la: ›
vjerojatno da ih veseli ako to rade !
Samo da li je to skroz ne moralno i da li ti ljudi imaju i malo respekta prema sebi, svom partneru ili obitelji?
Zar sex vise nije neka intima izmedju dvoje ljudi (eto kao sto legica kaze i troje) ali zar moraju da se seve stotine ljudi izmedju sebe u istoj sobi.


to je tako fuj,bljak..nemam riječi za to... Very Happy
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Swingeri - Bolesno??? Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::