Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Po jutru se dan poznaje! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: fairy Post Postano: 04.02.2007. 14:41

imala sam svoje rituale dok nisam prestala pušit, a samim time i pit kavu ,,,,tako da se sada sve vodi na piljenje u jednu točku 20 minuta,,,,

#17:   Autor: legica_os Post Postano: 04.02.2007. 14:47

bazooka_joe je napisao/la: ›
Mrzim svijet kad se probudim. Onda stavim kavu, zapalim cigaretu i mrzim ga još malo.

Bravo Bravo
Isti si kao i ja..
Kad nemam faks i sama sam doma,joj to je nešto najljepše..probudim se,odem u kuhinju,pristavim vodu za kavu,obavim sve što trebam u kupaonici,vratim se u kuhinju,napravim kavicu,odnesem je u sobu,upalim komp ili tv ili radio i tih pola sata,sat razmišljam šta trebam sve danas obaviti..
Kad imam faks onda mi se ne da ustati iz kreveta,nikad ne stignem popiti kavu i uvijek zakasnim na predavanje..i onda malo slušam al mi niš ne sjeda u glavu i popizdim i odem u kantinu na kavu..I onda se vratim na predavanje..
Ja jako volim spavati...i uvijek kasnim ujutro..bojim se kako ću se dizati ujutro kad budem počela raditi..jooj..osijek031.com smile

#18:  Re: Po jutru se dan poznaje! Autor: Lunatic Post Postano: 12.02.2007. 18:09

Kad se probudim ak nemam nekih obaveza pokušavam nastavit spavat jer i inače imam problema sa insomnijom, i tak ja pokušavam i nikad ne uspijem i onda se ustanem ljuta na cijeli svijet i bolje je da me nitko ništ ne pita jer najčešće ne završi dobro...a ak moram na fax onda se ustanem još bjesnija i cijela je situacija još gora!tak da, kako god okreneš jutro definitivno nije moje doba dana!!! a jutarnja kava i pljuga...to ide pod obavezno i bez toga ne izlazim iz kuće, a ni ne ostajem u njoj...Dok se nisam našla nekoliko puta u situaciji da moram mijenjati svoje jutarnje rituale nisam ni bila svjesna koliko su oni zapravo jaki i koliko sam o njima ovisna! Rolling Eyes
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Po jutru se dan poznaje! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::