Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » a kako reći curi ili dečku da se odvratno ljubi? Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 23.01.2007. 17:35

Rajnus je napisao/la: ›
A kako reci curi da lose pusi?
Kako pitat curu jel prdi?
Kako pitat...kako reci... Jel ovo postaje teenage forum?


Žene prde?!?!?!?!?! Shocked Shocked Shocked

#17:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 23.01.2007. 17:49

bazooka_joe je napisao/la: › Žene prde?!?!?!?!?! Shocked Shocked Shocked


Kad smo vec kod zenskog prdeza, jesam li ja jedini koji je primjetio da iz socnih, tvrdih guza uvijek izlazi onako - visok i zvonak pitch?

Rajnus je napisao/la: › A kako reci curi da lose pusi?
Uh... "pazi na zube", "ne znam kako pusis svom decku, ali ja volim ritmicnije i drki ga malo dok to radis", "radi jezikom, nije glava za dzaba vagina s mozgom"...

Citat: › Kako pitat curu jel prdi?

"Hoce mi izgoriti kauc ako se ufuljis u njega?"

Citat: › Kako pitat...kako reci... Jel ovo postaje teenage forum?
A, jesi matori kenjac... ;-)

K'o da si se ti rodio pametan i sveznajuc...

Cisto da budemo ontopic - najgora situacija mi je kad bih se ujutro ljubio, mazio i cepao, jos onako topao, opusten, mmmm... a osjetim da sam sebi smrdim iz usta... uhh... kako paradoksalna situacija... kad operem zube - nije to - to... Sad

#18:   Autor: swamp Post Postano: 23.01.2007. 18:59

bazooka_joe je napisao/la: ›
Žene prde?!?!?!?!?! Shocked Shocked Shocked

Sad bi netko tko nije antišovinist poput mene rekao: "Nije ni to najgore, nekad i govore." Very Happy

#19:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 24.01.2007. 17:21

Leteci mungos je napisao/la: ›
Kad smo vec kod zenskog prdeza, jesam li ja jedini koji je primjetio da iz socnih, tvrdih guza uvijek izlazi onako - visok i zvonak pitch?


Hehehe, nisam primjetio, odnosno, ne raspolažem dovoljno velikim statističkim uzorkom.
Ali svjedok sam mnogih podmuklih tihomira iz sočnieh, mladjieh guza ;-)
Jedan je bio i iz vegetarijanske guze - a to, vjerujte mi na riječ - ne želite doživjeti Very Happy

Citat: › "Hoce mi izgoriti kauc ako se ufuljis u njega?"


osijek031.com smile

Leteci mungos je napisao/la: ›
Cisto da budemo ontopic - najgora situacija mi je kad bih se ujutro ljubio, mazio i cepao, jos onako topao, opusten, mmmm... a osjetim da sam sebi smrdim iz usta... uhh... kako paradoksalna situacija... kad operem zube - nije to - to... Sad


Uh, da... Najneugodnija situacija mi je kad me cura probudi u, recimo, nedjeljno jutro... Oboje mamurni (o smradu i okusu onog nečeg u čvaljama nećemo), a ona bi se ljubila i sve. UGH!
Skužio sam da čaša vode koju slijedi čaša mlijeka pomaže u neutraliziranju raznolikih okusa tjelesnih fluida nakon subotnje noći, al' svejedno. Najbolje odmah s njom pod tuš i četkicu za zube u ruke (oboje) Very Happy

#20:   Autor: Rajnus Post Postano: 25.01.2007. 9:09

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Uh... "pazi na zube", "ne znam kako pusis svom decku, ali ja volim ritmicnije i drki ga malo dok to radis", "radi jezikom, nije glava za dzaba vagina s mozgom"...


Decku... Laughing
Pa zar uvijek mora biti necija zena/cura u pitanju? Smile


Citat: ›
A, jesi matori kenjac... ;-)
K'o da si se ti rodio pametan i sveznajuc...


Sigurno nisam postavljao takva pitanja Smile

Citat: ›
Cisto da budemo ontopic - najgora situacija mi je kad bih se ujutro ljubio, mazio i cepao, jos onako topao, opusten, mmmm... a osjetim da sam sebi smrdim iz usta... uhh... kako paradoksalna situacija... kad operem zube - nije to - to... Sad


Pred necije zene/cure? Smile
Zamisli...izmislili su efektu.. Wink

#21:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 30.01.2007. 23:28

Rajnus je napisao/la: › Zamisli...izmislili su efektu.. Wink
Da, fino ju izvucen ispod jastuka, prozvacem i onda ribi kazem "e, ajd da ti ju ispljunem u usta pa ju ti zgutaj, meni su nesto crijeva prazna, ne zelim komplikacije"... ;-) Da, divno... Smile

#22:   Autor: Janis Post Postano: 30.01.2007. 23:32

Neee, uzmeš dvije i jednu njoj pljucneš usta... Možda upali.... Wink

#23:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 30.01.2007. 23:53

Janis je napisao/la: › Neee, uzmeš dvije i jednu njoj pljucneš usta... Možda upali.... Wink
Mnjah, nekako mi je draze imati set neotpakiranih cetkica u rezervi... steta sto to ritualno jutarnje pranje zuba ubije onaj miris i onu toplinu koje zena spavanjem nakupi...

#24:   Autor: Janis Post Postano: 31.01.2007. 0:03

Onda ti preostaju pepermint bomboni! Wink

#25:   Autor: CatCloe Post Postano: 31.01.2007. 11:10

ako se ne možete s nekim ljubiti odmah nakon buđenja (ili još bolje tijekom njega)... možda spavate s krivom osobom Wink ljubljenje za dobro jutro je mmmmmmmmm osijek031.com smile

#26:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 31.01.2007. 11:47

CatCloe je napisao/la: › ako se ne možete s nekim ljubiti odmah nakon buđenja (ili još bolje tijekom njega)... možda spavate s krivom osobom Wink ljubljenje za dobro jutro je mmmmmmmmm osijek031.com smile
Njah, njah... ne smeta meni toliko njen zadah, vec sam samokritican prema svom... ;-)

Zene ujutro imaju poseban miris... kako da se preko noci u njima nakuplja nekakva energija pičnog vaba... pa me vabi i vabi... ;-)

#27:   Autor: zlusch Post Postano: 31.01.2007. 19:41

Janis je napisao/la: ›
A čekaj, kako uopće možete biti s nekim za koga smatrate da se odvratno ljubi?!

Gadno za reći.... ali ja sam u životu sreo tek par cura koje su se doista znale ljubiti. Ostale su ili učile iz blic-Cosmo priručnika ili su bile teška pasiva....

#28:   Autor: zlusch Post Postano: 31.01.2007. 19:45

Leteci mungos je napisao/la: ›
Cisto da budemo ontopic - najgora situacija mi je kad bih se ujutro ljubio, mazio i cepao, jos onako topao, opusten, mmmm... a osjetim da sam sebi smrdim iz usta... uhh... kako paradoksalna situacija... kad operem zube - nije to - to... Sad

Jebena situacija je i kad pod pauzom, oko 11am, mrkneš ćevape u Zelenom valu... a gospojica te navečer, ohoho poslije Dnevnika, pita - a jesil' ti to možda jeo ćevape? (dakako, praveći gadljivu grimasu kao da sam jeo, tjedan dana mrtve, sirove štakore) Wink

#29:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 31.01.2007. 19:47

Kako možete reci da se netko zna ili ne zna ljubiti...Koliko ja znam iz svoga iskustva, svakome netko odgovara...

#30:  Re: a kako reći curi ili dečku da se odvratno ljubi? Autor: lufus Post Postano: 31.01.2007. 20:05

Definitivno ima nekih koje se ne znaju ljubit, jedino ako ti voliš da ona samo malo otvori usta Very Happy
Osijek031.com » Ljubav, romantika » a kako reći curi ili dečku da se odvratno ljubi? Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::