Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Offtopic » Offtopic #8 Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: bojanaemma Post Postano: 04.01.2007. 18:00

he he svidja mi se ovo drugo

#17:   Autor: zlusch Post Postano: 04.01.2007. 18:06

-Cruela- je napisao/la: ›
istina, a većinom se ispostavi da oni koji svoju školu hvale na sva usta, zapravo nemaju blage

Kolike sam samo hrpe fakultetski obrazovanih ljudi vidio u životu a da im ne bi nacrtane puževe dao da čuvaju....

Isto tako i ljude koji 20 ili 30 godina govore i pišu isključivo hrvatski jezik i još ga nisu naučili kako treba.

#18:   Autor: fairy Post Postano: 04.01.2007. 18:13

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › moze netko biti ne skolovan,a super pametan za razliku od drugih nije sve u skolovanju

je da persu,,,ali kada se budeš negdje morala prezentirati, nećeš ići na test inteligencije, nego ćeš pokazati svoju elokventnost i upravo uspijeh u školovanju,,,, Embarassed

#19:   Autor: --- Post Postano: 04.01.2007. 22:31

bojanaemma je napisao/la (Pogledaj post): › he he svidja mi se ovo drugo


smije li se s 18 piti vino? i kava? Very Happy

#20:   Autor: fairy Post Postano: 04.01.2007. 23:04

e, pa da, gdje si ti? Pa dogovorili smo ti kavu s ribom,,,

#21:   Autor: --- Post Postano: 04.01.2007. 23:31

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › e, pa da, gdje si ti? Pa dogovorili smo ti kavu s ribom,,,


načelno volim biti informiran o dogovorima u kojima sam akter... Razz

#22:   Autor: fairy Post Postano: 04.01.2007. 23:41

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › e, pa da, gdje si ti? Pa dogovorili smo ti kavu s ribom,,,


načelno volim biti informiran o dogovorima u kojima sam akter... Razz
Evil or Very Mad grr, baš me briga, ljuta sam tebe,,,,krenila sam ninat i onda sam vidjela stupidnu temu i takve stupidne komentare i digli ste mi živac i pun je mjesec i sada neću moći zaspati.

#23:   Autor: --- Post Postano: 04.01.2007. 23:44

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › e, pa da, gdje si ti? Pa dogovorili smo ti kavu s ribom,,,


načelno volim biti informiran o dogovorima u kojima sam akter... Razz
Evil or Very Mad grr, baš me briga, ljuta sam tebe,,,,krenila sam ninat i onda sam vidjela stupidnu temu i takve stupidne komentare i digli ste mi živac i pun je mjesec i sada neću moći zaspati.


na mene ljuta? na mene, ovako milog, nježnog, osjećajnog, emancipiranog, srdačnog, dobroćudnog mene?? Sad

stani u red, ima ih puno koji to već jesu... Very Happy

(p.s. nisam te htio razbudit, ali ni ja ne mogu zaspati)

#24:   Autor: fairy Post Postano: 04.01.2007. 23:47

ma znaš ti šta, nisi me ti kao ti razljutio nego te gluparije što pišu ljudi u vašim godinama, daj reci molim te, mislim na temu: koliko traje ljubav ili tako nešto,,,,tamo si se zajebavao ili šta?

#25:   Autor: --- Post Postano: 04.01.2007. 23:52

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › ma znaš ti šta, nisi me ti kao ti razljutio nego te gluparije što pišu ljudi u vašim godinama, daj reci molim te, mislim na temu: koliko traje ljubav ili tako nešto,,,,tamo si se zajebavao ili šta?


naravno da je zajebancija.
napravili su takvu patetiku da mi se, više-manje, zgadilo pisati smislene odgovore.

a napravili su istu patetiku i na ostalim temama, najgora je o prijateljstvu nakon veze, nisam dugo vidio većih besmislica.

kad tema dođe u tu fazu da se lome koplja oko toga tko će napisati post s više patetike i srcedrapateljnom osnovom...ne ostaje mi drugo nego zajebavati... Very Happy

#26:   Autor: fairy Post Postano: 04.01.2007. 23:54

kao 1. isprika prihvaćena, a sada se izvoli svađat sa mnom jer si me razbudio,,,,

#27:   Autor: fairy Post Postano: 04.01.2007. 23:55

e da , a kao 2. ma ja nisam mogla vjerovat što čitam,,,pa to je strašno, kontma mogli bi pisati poeziju u pizdu materinu, prokakalo mi se,,,

#28:   Autor: --- Post Postano: 04.01.2007. 23:55

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › kao 1. isprika prihvaćena, a sada se izvoli svađat sa mnom jer si me razbudio,,,,


zahvaljujem... Very Happy

ali užitak svađe sa mnom se ne dobija olako Razz ...to te košta Very Happy ...kavu... Laughing

#29:   Autor: fairy Post Postano: 04.01.2007. 23:58

[quote="gazda777";p="46573"]
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › kao 1. isprika prihvaćena, a sada se izvoli svađat sa mnom jer si me razbudio,,,,


zahvaljujem... Very Happy

ali užitak svađe sa mnom se ne dobija olako Razz ...to te košta Very Happy ...kavu... Laughing[/quote
] Cool i bi kava

#30:   Autor: --- Post Postano: 05.01.2007. 0:01

žalim, ali ne vidim tu kavu nigdje...nit miris osjećam...

e, sad, ili sam u komatoznom stanju...ili nema kave...
Osijek031.com » Offtopic » Offtopic #8 Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::