Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Predsjednik odlikovao heroje Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: lufus Post Postano: 21.12.2006. 14:39

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slažemo se da takve građane treba nagraditi, ali djeliti lente generalu Kruljcu, koji je naredio snajperistu da puca u glavu šepavom civilu! (zna se šta se dobije u ratnom stanju ako se odbije zapovjed)...


De pričaj, o tome pojma ne znam...

Bilo u Latinici ako se ne varam čak se i snajperist javio na telefon i ispričao priču na telefon!

svjedoci koji se javljaju na telefon nisu uvijek pouzdani.

#17:   Autor: mali_ivica Post Postano: 22.12.2006. 7:06

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slažemo se da takve građane treba nagraditi, ali djeliti lente generalu Kruljcu, koji je naredio snajperistu da puca u glavu šepavom civilu! (zna se šta se dobije u ratnom stanju ako se odbije zapovjed)...


De pričaj, o tome pojma ne znam...

Bilo u Latinici ako se ne varam čak se i snajperist javio na telefon i ispričao priču na telefon!

svjedoci koji se javljaju na telefon nisu uvijek pouzdani.

Mislim da su ga nazvali kako bi potvrdio priču!
@8
Bilo je mislim u latinici netom poslije što je onaj odlikovan!

#18:  Re: Predsjednik odlikovao heroje Autor: lufus Post Postano: 22.12.2006. 11:56

nadam se da si sinoć gledao istragu(nova tv) gdje su svjedoci stali pred kamere.
Osijek031.com » Politika » Predsjednik odlikovao heroje Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::