Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Grižnja savjesti!!!! Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: Johanna Post Postano: 02.06.2005. 19:47

Ak' se dobro sjećam, grižnja savjesti se javlja kada se udaljavamo od vlastitog zamišljenog ideala. Dakle, ili spusti kriterije ili pokušaj biti bolji Smile

#17:   Autor: Gost Post Postano: 03.06.2005. 16:24

Gošćo!Daj se ne foliraj, ne znam praviš li se glupa ili to stvarno jesi. U oba slučaja ako nemaš nešto pametno za reći bolje šuti i nauči malo bolje engleski jer koliko znam rečenica koju si napisala: you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do prevedena s engleskog znači: bit ćeš više razočaran sa stvarima koje nisi učinio nego s onima koje jesi. To znači da ne treba žaliti kad nešto učiniš nego kad ne učiniš tj. kad propustiš neku priliku, a to je isto onaj lik rekao zato me nemoj zaj....I nemoj se razbacivati tuđim frazama jer si očito ti ta koja ima problema s vještinom razumijevanja! I inače piše se than, a ne then, a zarez između ti ne treba! Malo pismenosti ne bi ti smetalo, jel?

#18:   Autor: Gost Post Postano: 03.06.2005. 17:35

A da baciš drkicu pa malo oladiš?

#19:   Autor: Gost Post Postano: 03.06.2005. 21:03

Od tebe nisam ni očekivala da ćeš napisati nešto pametnije. Vidim da si bila i ostala dosljedna sebi. Tak i treba!

#20:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 04.06.2005. 3:22

Alo ribe, a da vam nabavimo blatno korito pa da to rijesite na sveopce veselje? ;-)

Inace, slazem se s navedenim stavom da ne treba zaliti za onim sto si ucinio. Ako nesto cinis, razmisli prije nego cinis. Ako si nesto ucinio, onda je to gotova stvar i snosi posljedice. Ako te netko na duminu navukao da nesto ucinis, e, onda ne zali za tim sto si ucinio, nego sto si se dao navuci od takve osobe.

Prilike u zivotu treba iskoristavati kako bi se spokojno umrlo. Jeb'o smrt kad u postelji zalis sto nisi cinio stvari dok si bio van nje.

#21:   Autor: Gemi Post Postano: 04.06.2005. 18:09

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Prilike u zivotu treba iskoristavati kako bi se spokojno umrlo. Jeb'o smrt kad u postelji zalis sto nisi cinio stvari dok si bio van nje.


Ti si poznat kao jednokratni natezač lakih žena i navodjač vode na svoj mlin ;-), ali tu je riječ o savjesti ko ju treba za to imati, pa ću samo ponoviti i dotičnim gospojicama i tebi:
- NE ČINI DRUGIMA ONO ŠTO NE ŽELIŠ DA TEBI BUDE UČINJENO!!!
Na taj način se živi sa čistom savjesti.
I ja bih rekla da je krivo tumačenje PRILIKA tamo u tekstu, jer nije riječ o prilikama, nego o učinjenim stvarima u životu, dakle o djelima i osjećaju krivice.

#22:  Re: Grižnja savjesti!!!! Autor: William H. Bonney Post Postano: 05.06.2005. 13:46

hehehe....A meni se Gemi čini da se radi o onoj staroj.....Ne laje kera radi sela...

#23:   Autor: Gemi Post Postano: 05.06.2005. 14:12

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): ›
hehehe....A meni se Gemi čini da se radi o onoj staroj.....Ne laje kera radi sela...


Uhhh procitao si me... hehehe
Evo bas me nesto grize savjest..
Kamo srece da svi u mom zivotu ucine ono sto sam ja njima... Nitko sretniji od mene.

#24:   Autor: chobanka Post Postano: 23.06.2005. 3:35

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Alo ribe, a da vam nabavimo blatno korito pa da to rijesite na sveopce veselje? ;-)

Inace, slazem se s navedenim stavom da ne treba zaliti za onim sto si ucinio. Ako nesto cinis, razmisli prije nego cinis. Ako si nesto ucinio, onda je to gotova stvar i snosi posljedice. Ako te netko na duminu navukao da nesto ucinis, e, onda ne zali za tim sto si ucinio, nego sto si se dao navuci od takve osobe.

Prilike u zivotu treba iskoristavati kako bi se spokojno umrlo. Jeb'o smrt kad u postelji zalis sto nisi cinio stvari dok si bio van nje.
hEhe blatno korito..al sto je-je, gemi je 100% U PRAVU.treba uvijek mislit na to kako bi se ti osjeco da te neko sjebe u bilo kojem pogledu..pogotovo ak ti je stalo do te osobe..

#25:   Autor: --- Post Postano: 16.03.2006. 0:02

ehhh, moram priznati da mi je nejasno...što je to...savjest? e,?

#26:   Autor: Marigold Post Postano: 16.03.2006. 0:24

Za mene je najbolji lijek za grižnju savjesti iskrenost-pa kud puklo da puklo

#27:   Autor: --- Post Postano: 16.03.2006. 0:26

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): › Za mene je najbolji lijek za grižnju savjesti iskrenost-pa kud puklo da puklo


jesi li ti sigurna da si žensko? Wink

#28:   Autor: Marigold Post Postano: 16.03.2006. 0:29

Ako nisam onda sam vrlo feminiziran muškarac.

#29:   Autor: --- Post Postano: 16.03.2006. 0:33

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): › Ako nisam onda sam vrlo feminiziran muškarac.


užas... Crying or Very sad

#30:   Autor: Marigold Post Postano: 16.03.2006. 0:38

Ma nisam,nemoj se odmah rastužit. Ženska sam i to kakva-nekad se napalim samo što se pogledam u ogledalo Wink
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Grižnja savjesti!!!! Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::