Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Fotografija, digitalna fotografija » Lokacije? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: DonQuijote Post Postano: 25.07.2006. 21:30

Bilke je napisao/la: ›
Ja bih uredio i obnovio katakombe. Uz dobru priču mogla bi to biti turistička atrakcija...


Uz dobru priču, sve može biti turistička atrakcija! Neka zatvore Tvrđu za promet i cijelu je prenamjene u turističke svrhe, vrate stari sjaj, obuku statiste u odjeću iz određenog razdoblja. Proširiš priču i imaš turizam! Dodaš katakombe u ponudu, Promenada je ionako među najljepšim šetalištima u Hrvatskoj...

#17:   Autor: Alana Bates Post Postano: 26.07.2006. 9:01

Kažu da je i donjogradsko šetalište lijepo - ja nikad nisam bila tamo... Pa obnova ortopedske bolnice (bivši dvorac Pejačevića!) je makar lijepa slika ako već i ne može biti turistička atrakcija zbog svoje primjene. Pa cijela Europska avenija od knjižnice do Tvrđe: fantastično - tamo se također mogu šetati gospođe i gospoda statisti (samo da su fasade malo očuvanije...).

#18:   Autor: Alana Bates Post Postano: 26.07.2006. 9:03

Kao što rekoh - Osijek ima i puno više toga što se može primijeniti samo kao motiv za razglednicu: Šetač, Krežma, majka s djetetom Oscara Harmona na Gajevom trgu.

(a odat ću vam i jednu tajnu: kad ste na Gajevom, pogledajte gore na zgradu između ekonomije i prava - jeste li ikad vidjeli tu sliku?)
Gledajte iznad sebe, u fasade zgrada, osobito po Radićevoj, ukrasi su nešto nadrealno...

#19:   Autor: DonQuijote Post Postano: 26.07.2006. 9:07

Alana Bates je napisao/la: ›
(a odat ću vam i jednu tajnu: kad ste na Gajevom, pogledajte gore na zgradu između ekonomije i prava - jeste li ikad vidjeli tu sliku?)
Gledajte iznad sebe, u fasade zgrada, osobito po Radićevoj, ukrasi su nešto nadrealno...


Vidio... Ali ima hrpa tih detalja i duž Europske avenije, na glavnom trgu, u onim ulicama između Vukovarske i onog parka gdje je Dom zdravlja...

#20:   Autor: Alana Bates Post Postano: 26.07.2006. 9:18

A jesi vidio krokodile gore iznad slike? Smile Pa se postavlja pitanje: tko bi stavio krokodile na secesijsku zgradu? (samo da provjerim, jel secesijska???) Odakle su Osječani donijeli saznanje o postojanju krokodila? Jel u to vrijeme već postojao Zoološki? Čovječe, milijun pitanja!

#21:   Autor: Zuhra Post Postano: 20.10.2006. 19:00

sa 3 k visine dok skaces padobraom... salim se...
kopacki rit

#22:   Autor: anakonda Post Postano: 21.10.2006. 21:39

...donjogradsko šetalište mi je zakon...pogotovo kad gledaš prema gradu sa završetka kod one vojarne...a i druga strana rijeke izgleda smirujuće...

#23:   Autor: --- Post Postano: 22.10.2006. 17:09

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Irci su snimili ulazna vrata u kuće. U jarkim bojama i od toga napravili MOTIV, Englezi su uslikali nekoliko pubova i napravili MOTIV......
od svega se može napraviti nešto.
samo malo mašte.

nema ljepšeg motiva od fildžana kave... Very Happy

#24:   Autor: anakonda Post Postano: 22.10.2006. 17:31

...evo je i ovdje...Smile...samo, na filidžanu mora biti ugravirano Osijek 031...

#25:   Autor: c-rider Post Postano: 22.10.2006. 18:24

a ima li kakva birtija u kojoj mozes narucit "tursku" kavu uopce?

#26:   Autor: anakonda Post Postano: 24.10.2006. 22:15

...kad smo već spominjali Donjogradsko šetalište...


the spot.jpg
 Opis:
 Veličina:  44.71 KB
 Pogledano:  242 put(a)

the spot.jpg



#27:   Autor: Zuhra Post Postano: 21.11.2006. 19:41

ima jedna lokacija, nitko od tamo nije slikao a ja bih bas zelio al nema tako doabr fotic, radi se o katedrali zelio bih ak onetk omozes da sliak panoramu 360° sa tornja katedrale ako je moguce.thanks

#28:   Autor: Debenc Post Postano: 08.02.2007. 15:17

Zuhra je napisao/la: ›
ima jedna lokacija, nitko od tamo nije slikao a ja bih bas zelio al nema tako doabr fotic, radi se o katedrali zelio bih ak onetk omozes da sliak panoramu 360° sa tornja katedrale ako je moguce.thanks


Aj sredi da odemo gore i idemo!

Eto moj prvi post....aj bok svi gdje god bili!

#29:   Autor: Zuhra Post Postano: 08.02.2007. 20:52

hehehe pokusat cu srediti za jedan vikend pa da odemo na katedralu ok ?

imas opremu Wink (pitam gluposti jel?)

#30:   Autor: chufy17 Post Postano: 16.08.2008. 16:39

ljudi moji osijek ima dosta lokacija koje može ponuditi kao MOTIV grada...O tome se netreba raspravljati,a ja neznam zaš bi mi govorili fotografima koje da lokacije slikaju nek uzmu fotić i po gradu šetaj i slikaj....
Osijek031.com » Fotografija, digitalna fotografija » Lokacije? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::