Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Traži se društvo... Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 10.10.2012. 15:34

anakonda je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
legica21 je napisao/la: ›
ja se u životu često vodim onom...kad nemaš nešto pametno za reći, bolje šuti...
pa anakonda, možda bi bilo pametno, da malo razmisliš o tome..

Ne kužim zašto si tako što napisala anakondi Surprised
Možda nisi dobro pročitala ili shvatila njezine savjete.
Ja mislim da je ona u pravu, a i drugi su ti isto savjetovali.


...ah, navikla sam i na gore, @zaljubljena.....ali, znam ja šta je u pitanju: ljudi ne vole činjenice i istinu izrečene na otvoren i jednostavan način, jer im je to kao ipak malo prebrutalno.....what ever, ne sekiraj se - bit će još toga.... Rolling Eyes

Eh, mlada je... valjda će naučiti ;-)

#17:   Autor: dani_os Post Postano: 10.10.2012. 16:04

hehe,tako sam se ja tješio kad sam se družio s jednom curicom, medjutim ostalo je na krivom shvačanju stvari. vama ženama je valda u krvi to

#18:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 10.10.2012. 16:20

dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › hehe,tako sam se ja tješio kad sam se družio s jednom curicom, medjutim ostalo je na krivom shvačanju stvari. vama ženama je valda u krvi to

hehe... tko zna kako si ti "stvari" prezentirao da bi bile razumljive Wink

#19:   Autor: dani_os Post Postano: 10.10.2012. 16:27

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › hehe,tako sam se ja tješio kad sam se družio s jednom curicom, medjutim ostalo je na krivom shvačanju stvari. vama ženama je valda u krvi to

hehe... tko zna kako si ti "stvari" prezentirao da bi bile razumljive Wink


hehe, jako dobro sam prezentirao u tome slučaju,
al bude i krivog prezentiranja.

#20:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 10.10.2012. 16:31

znala sam Razz Laughing Laughing

#21:   Autor: mali_ivica Post Postano: 10.10.2012. 23:08

Neugodno joj je pitat nekog prijatelja pa onda pita na javnom forumu?! Very Happy
To je ono da se počnu javljat ovi spameri da joj malo dignu ego.

#22:   Autor: Monstrum Post Postano: 11.10.2012. 6:12

srećom nisu krenuli s "ajmo skupa u teretanu a poslje ti ga mogu stavit al sam malo na vrh da probaš" Very Happy

#23:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 11.10.2012. 9:03

Monstrum je napisao/la: ›
srećom nisu krenuli s "ajmo skupa u teretanu a poslje ti ga mogu stavit al sam malo na vrh da probaš" Very Happy
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#24:   Autor: anakonda Post Postano: 11.10.2012. 9:04

mali_ivica je napisao/la: ›
Neugodno joj je pitat nekog prijatelja pa onda pita na javnom forumu?! Very Happy
To je ono da se počnu javljat ovi spameri da joj malo dignu ego.


...rekoh već odmah u prvom postu: problemi sa samopouzdanjem.....nisu sve stvari onakve kakvim se čine.....

#25:   Autor: mali_ivica Post Postano: 11.10.2012. 19:19

Monstrum je napisao/la: ›
srećom nisu krenuli s "ajmo skupa u teretanu a poslje ti ga mogu stavit al sam malo na vrh da probaš" Very Happy
Šuti jbt. nemoj predlagat ako im bude dosadno uvijek stignu probat! Very Happy
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Traži se društvo... Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::