Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Neobični fetiši Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: Isis Post Postano: 19.05.2006. 21:25

na više foruma sam vidio kako neki pišu da im je fetish npr. shoping što je netočan odgovor jer pod fetish se ubraja predmet ili dio tijela koji dotičnog/u seksualno uzbuđuje...

#17:   Autor: --- Post Postano: 19.05.2006. 22:28

Društvo pozdravljam vas i ode na tjedan dana u Makedoniju, širit bratstvo i jedinstvo, i pit' pravu kafu. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
[/quote]

na kafi zavidan...

#18:   Autor: puki Post Postano: 19.05.2006. 22:55

Alana Bates je napisao/la: ›
Mislila sam konkretno na Geminu definiciju. BTW, guzice i sise su fetiš, ali ne osobito neobičan...


heh...ja necu komentirati:)

#19:   Autor: fatcat Post Postano: 20.05.2006. 6:36

puki je napisao/la: ›
heh...ja necu komentirati:)

Ajde, ako mogu (smijem) ja mozes i ti...

An abnormally obsessive preoccupation or attachment.
Nenormalna obsesivna zanimljivost ili vezivanje.

Kao klinac uvijek sam volio kekse koji imaju kremu u sredini. Uvijek bi odvojio keks i lizao cremu.
Danas volim... Da napravimo mentalnu sliku: trica, jedna zena bijela, druga crna, bijela na sve cetiri u sredini. Pogled na crne otvorene noge i bijelu glavu izmedu njih. Isto kao i keks...

Ako slika jos nije cista evo moga najmilijeg keksa (Oreo).

#20:   Autor: Alana Bates Post Postano: 20.05.2006. 8:53

Eto vidiš, čovjek se povjerio!

#21:   Autor: puki Post Postano: 20.05.2006. 11:02

hm...razmisljao sam. nemam fetiša osim tvojih sisa i guzice. a damn...al nema veze. mua

#22:   Autor: puki Post Postano: 20.05.2006. 11:02

uh, da se ispravim - tvojih grudi:)

#23:   Autor: Gemi Post Postano: 20.05.2006. 15:46

fatcat je napisao/la: ›
puki je napisao/la: ›
heh...ja necu komentirati:)

Ajde, ako mogu (smijem) ja mozes i ti...

An abnormally obsessive preoccupation or attachment.
Nenormalna obsesivna zanimljivost ili vezivanje.

Kao klinac uvijek sam volio kekse koji imaju kremu u sredini. Uvijek bi odvojio keks i lizao cremu.
Danas volim... Da napravimo mentalnu sliku: trica, jedna zena bijela, druga crna, bijela na sve cetiri u sredini. Pogled na crne otvorene noge i bijelu glavu izmedu njih. Isto kao i keks...

Ako slika jos nije cista evo moga najmilijeg keksa (Oreo).


Srećo, za ovo imas 20 kikirikija! Smile))))))
Neš ti NEOBIČNOG fetiša... Very Happy

#24:   Autor: paperje Post Postano: 20.05.2006. 15:57

ulaze li u kategoriju fetiša i podražaji koji se doživljavaju nekim drugim osjetnim modalitetom osim vidom?
meni npr. stvar od laufera-svijet za nas totalno diže rajc

#25:   Autor: puki Post Postano: 20.05.2006. 17:03

vidiš,vidiš...Smile
godsmack - awake(nepitajte, ne znam zašto)

#26:   Autor: Kealan Post Postano: 21.05.2006. 6:48

puki je napisao/la (Pogledaj post): › godsmack - awake(nepitajte, ne znam zašto)


Auuuuu....Mislim Puki, nemam ništa protiv Godsmack-a, da pečeno pače čak....ali da te to "digne" !? !? !? Mogao bi razumit' da kaže netko Vanessa Paradis - Be My Baby, ženska tako seksi to pjeva, za popizdit'....

A kad smo kod fetisha....Tu sam 100%-tni Japanac. Japanka u školskoj uniformi je moj trigger. Kad sam vidio onu malu u Kill Bill........... Joj.........

#27:   Autor: fatcat Post Postano: 21.05.2006. 7:39

Gemi je napisao/la: ›
Srećo, za ovo imas 20 kikirikija! Smile))))))
Neš ti NEOBIČNOG fetiša... Very Happy

Sreco, da si malo blize... Embarassed

Idem u crkvu, ispovjedim se za 20 dolara minimum. Pop me gleda kao da sam tko zna sta a poslije toga ide u drugu sobu i tuce svoga malog popa na racun moga fetisha.

Ispovjedim se na nasem forumu, dobijem 20 kikirikija. Priceless...

#28:   Autor: paperje Post Postano: 21.05.2006. 10:11

ajd evo dalje... meni zna bit za popizdit neki određeni način kojim se dotični gospon kreće (hoda). blago oks noge, fino tesanih listova, nešto dlakavije od prosjeka... i sve to, naravno nipošto se ne smije nalaziti na nekom belom dasi...
da si sami apolon i imaš bijele iks noge, NEMA ŠANSE! površna glupačica. I can't help myself Smile

#29:   Autor: Isis Post Postano: 21.05.2006. 10:24

a ako je hromi Apolon ko grof George Gordon Byron? Razz

#30:   Autor: paperje Post Postano: 21.05.2006. 13:02

u kom smislu "ko grof george gordon byron"? ako misliš, hromi apolon mrtav ko spomenuti grof, onda neće proći. još uvijek mi drago kad je "meso" ugodne temperature od kojih 37 'C Smile
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Neobični fetiši Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::