Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Prijedlog za izgled spomenika Crvenom fići [anketa] Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:
Poll :: Sviđa li vam se prijedlog izgleda spomenika "crvenom fići"?

Da, sviđa mi se!
31%
 31%  [ 73 ]
Ne, ne sviđa mi se!
58%
 58%  [ 138 ]
Ne znam/Ne zanima me!
9%
 9%  [ 23 ]
Ukupno glasova : 234



#16:   Autor: Ingo Post Postano: 08.04.2011. 14:20

ovo izgleda kao ideja trogodisnjeg djeteta s posebnim potrebama

#17:   Autor: oftopik Post Postano: 08.04.2011. 14:24

hahahahahahahhahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahaha

ja sam za spomenik!

...ali ovo ruglo!?

bolje da pare utuku u dječji park.. ljulje, klackalice, ovo ono...

#18:   Autor: oftopik Post Postano: 08.04.2011. 14:24

još će netko ukrast taj spomenik i prodat u staro željezo

#19:   Autor: tom-2 Post Postano: 08.04.2011. 14:46

zanimljivo kako svi tu seru protiv tog spomenika...bas sam jucer naletio na takav isti clanak u 24sata i di je bila hrpa pozitivnih komentara,2-3 negativna..a ovdje ga svi popljuvase...

#20:   Autor: paradox1991 Post Postano: 08.04.2011. 14:49

opet nam se javljaju protuhrvatski elementi,pa njima ništa nije sveto kada se radi o obilježavanjima hrvatskih tragedija a na upit kako je taj bivši "varioc"postao neko i nešto ja ču vam gospodo ili drugovi ako vam je draže odgovoriti...taj varioc je držao prve linije grada zajedno sa još tisuću pravih domoljuba dok ste ovakvi kao vi spremili dupe na sigurno ičekali da vam netko stvori državu...sram vas bilo!!!!!

#21:   Autor: paradox1991 Post Postano: 08.04.2011. 14:50

samo naprijed Žoc i nedaj se smetati...

#22:   Autor: Defiant Post Postano: 08.04.2011. 15:21

paradox1991 je napisao/la: ›
opet nam se javljaju protuhrvatski elementi,pa njima ništa nije sveto kada se radi o obilježavanjima hrvatskih tragedija a na upit kako je taj bivši "varioc"postao neko i nešto ja ču vam gospodo ili drugovi ako vam je draže odgovoriti...taj varioc je držao prve linije grada zajedno sa još tisuću pravih domoljuba dok ste ovakvi kao vi spremili dupe na sigurno ičekali da vam netko stvori državu...sram vas bilo!!!!!


ako je nesto nakaradno onda je jednostavno nakaradno i nikakvo pozivanje na svetost to ne moze promijeniti

#23:   Autor: Mrky007 Post Postano: 08.04.2011. 15:33

Sviđa mi se. Jednostavno i pamtljivo. Bolje od one kocke na JUGu 2 što se treba praviti.
samo napriejd sa ovakvim stvarim - uvije ksu najglasniji oni koji se bune. Oni koji odobravaju obično šute

#24:   Autor: francika Post Postano: 08.04.2011. 15:40

Treba napraviti i pistu ispod da ne moramo plačati autodrom na kirvaju. Ja se baš volim voziti u tenku.

#25:   Autor: porezni obveznik Post Postano: 08.04.2011. 16:02

paradox1991 je napisao/la: ›
opet nam se javljaju protuhrvatski elementi,pa njima ništa nije sveto kada se radi o obilježavanjima hrvatskih tragedija a na upit kako je taj bivši "varioc"postao neko i nešto ja ču vam gospodo ili drugovi ako vam je draže odgovoriti...taj varioc je držao prve linije grada zajedno sa još tisuću pravih domoljuba dok ste ovakvi kao vi spremili dupe na sigurno ičekali da vam netko stvori državu...sram vas bilo!!!!!


Znam ja tko je varioc, jel sam i ja bio od onih rijetkih koji su ostali i branili grad, ali ovakav spomenik je cirkus, umjesto da spomenici i obilježja budu svetinja postaju lakrdija.

#26:   Autor: silvio Post Postano: 08.04.2011. 16:11

...najbolje mi je, kada se srbende uz*ebu kada se postavlja nešto što ima simbol Hrvatstva i Hrvatskog otpora protiv srbočetničke agresije...tenk i fićo su bili simboli bivše juge i ta snimka je najbolji Osječki prikaz srbočetničke agresije...jer jedan njihov civilni simbol se suprotstavio njihovom armijskom simbolu...to gaženje fiće su pokazali što misle i što su nažalost kasnije radili po Hrvatskoj...I TREBA TAKAV SPOMENIK NAPRAVTI, ŠTO VEČI I PO MOGUČNOSTI SA PRAVIM TENKOM I PRAVIM FIĆOM...u stalom ovo je samo jedna od ideja koja ima veliku simboliku, kako smo ih zgazili i otjerali iz Osijeka...

#27:   Autor: zen031 Post Postano: 08.04.2011. 16:42

Prethodni komentator bi mogao, za početak, kao iskaz svog domoljublja i rodoljublja, naučiti materinji jezik i kako ga pravilno prenijeti u pisani oblik.

Ne vidim da je ovdje itko protiv spomenika, nego isključivo protiv OVAKVOG spomenika.

#28:   Autor: francika Post Postano: 08.04.2011. 16:45

Mogu moj sobni bicikl staviti da bude spomenik. Barem je ljepše dizajniran.

#29:   Autor: Nuša Matanova Post Postano: 08.04.2011. 17:03

Kako oni misle i fiću i tenk ugurati na najprometnije raskrižje u gradu?

#30:   Autor: Brick Top Post Postano: 08.04.2011. 17:43

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne vidim da je ovdje itko protiv spomenika, nego isključivo protiv OVAKVOG spomenika.

Ooo, iznenadio bi se... ima na ovom forumu dosta protuhrvatskih elemenata (kako je već jedan forumaš prije mene primjetio), uz koje uvijek ide par satelita, najčešće bezglavih smušenjaka Very Happy
Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Prijedlog za izgled spomenika Crvenom fići [anketa] Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 8.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::