Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Bowling Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: josipinjo Post Postano: 02.06.2011. 11:56

pa mislim da je i to bolje nego ne ćuti ništa od jebenih cajki u tvrđi gdje bi trebala svirati normalna glazba ali ne mi volimo srpska govna pokraj tako dobre i kvalitetne glazbe kakvu možete ćuti na tom bowlingu

#17:   Autor: josipinjo Post Postano: 02.06.2011. 11:58

disco bowling je tematska večer petkom i subotom a lokal je Gbowling.

#18:   Autor: johnny_os Post Postano: 31.08.2011. 23:15

Jedina dobra stvar u onoj mafijaškoj tvorevini

#19:   Autor: Frost Post Postano: 31.08.2011. 23:26

johnny_os je napisao/la: ›
Jedina dobra stvar u onoj mafijaškoj tvorevini

Vikendom prolazim tamo - možda 2-3 staze u funkciji. Glazba - katastrofa. Atmosfera - trula.

#20:  Re: Bowling Autor: pinkychus Post Postano: 01.09.2011. 14:04

Prošla subota; nas pet cura; idemo malo vidjeti kakav je to Disco bowling. Bile smo jedine (!) na svim stazama, glazba je bila... hm... aj da ne popljujem sve, okej tu i tamo (naravno da ovisi o ukusu pojednica), ali preglasna, VRLO često toliko popularne stvari (čitaj - neželjena stvar koju si več čuo taj dan 7 puta), bolno miješanje stilova glazbe (ali ono - BOLNO)! Prostor - za moj ukus pretamno, prezamračeno. I samo da ponovim - bile smo jedine..

Inače, zbilja nam je odlična nova aktivnost otići na bowling, ali radnim danom odmah poslje posla - do 18h, i to mi je i po cijeni okej. Stvarno izvrstan način zabave, druženja, smijeha i vježbe! p.s. savjet: ne piti previše piva za vrijeme igre Smile

#21:   Autor: Frost Post Postano: 02.09.2011. 1:05

pinkychus je napisao/la: ›
Prošla subota; nas pet cura; idemo malo vidjeti kakav je to Disco bowling. Bile smo jedine (!) na svim stazama, glazba je bila... hm... aj da ne popljujem sve, okej tu i tamo (naravno da ovisi o ukusu pojednica), ali preglasna, VRLO često toliko popularne stvari (čitaj - neželjena stvar koju si več čuo taj dan 7 puta), bolno miješanje stilova glazbe (ali ono - BOLNO)! Prostor - za moj ukus pretamno, prezamračeno. I samo da ponovim - bile smo jedine..

Inače, zbilja nam je odlična nova aktivnost otići na bowling, ali radnim danom odmah poslje posla - do 18h, i to mi je i po cijeni okej. Stvarno izvrstan način zabave, druženja, smijeha i vježbe! p.s. savjet: ne piti previše piva za vrijeme igre Smile

Sve si mislim da ću snimit promo cd-dva-tri i ostavit im tamo skupa s brojem mobitela...
Osijek031.com » Sport » Bowling Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::