Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Što mislite o Portanovi? Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:  Re: Što mislite o Portanovi? Autor: !nnovation Post Postano: 25.03.2011. 18:58

meni osobno bolje od arkada.
prekrasna gradjevina, izbor trgovina po mom ukusu.
dodajmo tome cinestar i bownling.ja zadovoljan.

#17:   Autor: ToniOsk Post Postano: 25.03.2011. 19:50

Još samo fali neka javna kuća, tj. u ovom slučaju soba i 3 in 1, shopping,zabava i užitak. Very Happy

#18:   Autor: akis Post Postano: 27.03.2011. 12:45

Podsjeca me na pothodnik. Ogroman objekt a sve nekako zbijeno. Avenue Mall izgleda vece i ima puno vise dnevnog svjetla. Vidjet cete ako jednog dana dobiju dozvolu...

#19:   Autor: Ingo Post Postano: 27.03.2011. 13:04

izvana mi se svidja ... unutri mi je hladno i sterilno.

fali malo 'duse' Sad

#20:   Autor: Anica Post Postano: 27.03.2011. 14:28

meni je tamo baš bezveze.

#21:   Autor: rori 1 Post Postano: 27.03.2011. 14:48

Nemoguće je skriti koliko ima praznih lokala pogotovo na katu pa mi to pomalo jadno izgleda isto tako užasno mi fali zelenilo mislim na velike biljke koje inače centri takve veličine imaju .Pogotovo jer ima jako puno hodnika koji imaju prirodno svijetlo, netko je napisao da djeluje sterilno i ja tako mislim.Inače navodno je Arkada manja od Portanove , danas nisam imala taj osjećaj možda zato što nema toliko trgovina kao tamo

#22:   Autor: Mladjo Post Postano: 27.03.2011. 15:43

rori 1 je napisao/la (Pogledaj post): › Nemoguće je skriti koliko ima praznih lokala pogotovo na katu pa mi to pomalo jadno izgleda isto tako užasno mi fali zelenilo mislim na velike biljke koje inače centri takve veličine imaju .Pogotovo jer ima jako puno hodnika koji imaju prirodno svijetlo, netko je napisao da djeluje sterilno i ja tako mislim.Inače navodno je Arkada manja od Portanove , danas nisam imala taj osjećaj možda zato što nema toliko trgovina kao tamo
popunjeno je gotovo 95% kapaciteta Wink

#23:   Autor: rori 1 Post Postano: 27.03.2011. 16:07

Onda Mladjo izgleda nismo bili u istom centru.Ako možda nisi skužio gore na katu između lokala stoje kao fol zidovi (a to je zapravo panel ) a na tim lažnim zidovima vise nekakve slike to je i napravljeno tako da onima koji ne znaju i ne pomišljaju da to nisu zidovi već sakriveni prazni lokali.Uostalom i sam Biloš je nedavno pričao o nekih 75% popunjenosti centra.Zar zaista misliš da bi u takvom trgovačkom centru bilo toliko praznih zidova?

#24:   Autor: MissTake Post Postano: 27.03.2011. 16:10

osijek031.com smile koliko sam ja vidjela ima nekoliko lokala koji su u pripremi, a da praznih ima možda 5 komada najviše osijek031.com smile

#25:   Autor: 123456 Post Postano: 27.03.2011. 16:31

meni se iznimno sviđa, odlična ponuda (još samo da je i love), složio bih se sa nekim od forumaša da je šteta što ne postoji nekakav razvikaniji lanac junk fooda (bio bih prezadovoljan sa Burger Kingom s obzirom da ga uopće nema u Hrvatskoj i moram zapaliti za Pečuh na obžderavanje)...
osnovna kritika je na okoliš, prilazne staze obrasle u korov, tragovi radnih strojeva, sve puno smeća i zapušteno... ako ovo čita netko od poslovodstva Portanove, molio bih da se tom detalju posveti malo pozornosti...
eh da, kava je također prepreskupa...

#26:   Autor: Mladjo Post Postano: 27.03.2011. 17:51

rori 1 je napisao/la (Pogledaj post): › Onda Mladjo izgleda nismo bili u istom centru.Ako možda nisi skužio gore na katu između lokala stoje kao fol zidovi (a to je zapravo panel ) a na tim lažnim zidovima vise nekakve slike to je i napravljeno tako da onima koji ne znaju i ne pomišljaju da to nisu zidovi već sakriveni prazni lokali.Uostalom i sam Biloš je nedavno pričao o nekih 75% popunjenosti centra.Zar zaista misliš da bi u takvom trgovačkom centru bilo toliko praznih zidova?
nisu to moje riječi, biloš je o toj popunjenosti pričao na otvaranju portanove.

#27:   Autor: d_grassa Post Postano: 27.03.2011. 21:06

Super Smile

#28:   Autor: -nella- Post Postano: 27.03.2011. 21:45

Previše ljudi, (mada to neće biti uvijek tako, što dalje, to manje ljudi će biti),

Na drugoj etaži prevelika vrurćina...


Najzanimljivije su mi Disco Bowling, (to će se otići isprobati) i Cinestar.


Uspjela sam nešto kupiti, i da,

vidjela sam Stipu Drviša.




Sve u svemu - ok.

#29:   Autor: tamna strana Post Postano: 27.03.2011. 21:50

eto obavio i ja svoju građansku dužnost te pohodio to cudo neviđeno na ovim prostorima.....

sad još samo da prođe jedno mjesec dana...pa da se gužva smanji...i da u miru obiđem trgovine....jer ove gužve su jedino dobre ako želiš izgubiti 3 do 4 kg živaca

no dobro...sveukupni dojam je dobar...pogotovo što sad na jenom mjestu imaš cjeloukupnu ponudu svih osjeckih trgovina...

al definitivno fali više trgovina...ili barem još jedna (osim konikoma) sa elektronickom opremom....

#30:   Autor: J. R. Hartsock Post Postano: 27.03.2011. 23:07

Meni je najzanimljiviji dio Portanove drugi kat gdje je smješten Disco Bowling i CineStar. Smile

Bio sam na otvorenju i isto tako sam primjetio da ljudi nisu bas nesto kupovali, nego su samo razgledavali i pokusavali ugrabiti sve sto se besplatno dijelilo.

Tko zna, mozda Portanova uspije zadrzati visok broj posjetitelja i kupaca, ali nekako sumnjam...vidjet cemo.
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Što mislite o Portanovi? Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::