Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Federer Vs. Nadal Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:
Poll :: Tko je bolji ?

Federer
87%
 87%  [ 7 ]
Nadal
12%
 12%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 8



#16:   Autor: trauma_os Post Postano: 31.05.2010. 12:13

A i sama sam započela s time da je lijepši Smile

#17:   Autor: dr. zoidberg Post Postano: 31.05.2010. 12:27

nadal je jači tenisač samo što ima problema s koljenom u zadnje vrijeme te se mora štedit i ne igrat svaki turnira, a federer je pičkica ne zna podnijet poraz, već se nekoliko puta raspekmezio a pogotovo kad je izgubio wimbeldon. što se tiče omjera i tu ga nadal šiba s jedno 7 - 8 pbjeda više, a sad koliko su mi antipatični jedan i drugi to je druga stvar...

#18:   Autor: Frost Post Postano: 31.05.2010. 13:32

Mislim da su njih dvojica nešto najbolje što se moglo dogoditi tenisu.

Federer, uglađen, gospodin na terenu i izvan njega, smiren, racionalan, postojan, ne oscilira.

Nadal, mlad, energičan, temperamentan, žestok, kad je u elementu je gotovo nezaustavljiv...


Zanimljivo je gledat njihove dvoboje, tim više što se na terenu kolju do zadnjeg atoma snage, ali čim meč završi, vidiš koliko te dvije suprotnosti zapravo imaju beskrajnu količinu poštovanja jedan prema drugom.

#19:   Autor: Kodrann Post Postano: 31.05.2010. 13:36

ma klinac federer ne oscilira. taj čovjek ima dobar broj bedasto ispušenih mečeva za pojasom...
a nadal me nervira kad ga gledam zbog jebene pederske kosice i gaća koje stalno navlači, usporen je ko baba

#20:   Autor: Mladjo Post Postano: 31.05.2010. 14:33

federer mi je ipak za koplje ispred nadala. gledano iz prizme kojeg više simpatiziram. o nadalu sam mislio sve najgore do onog famoznog wimbledona kad su igrali 5, 6 sati. nakon što je nadal uzeo praktički feđin turnir, njegov govor nakon meča mi je strašno imponirao. kad je izjavio u stilu da mora još puno raditi da bi postao igrač kakav je federer. feđin stil tenisa mi se puno više sviđa, puno je tu više raznovrsnijih udaraca i teniske inteligencije. s druge strane, nadal je brutalno moćan. i u zadnje vrijeme puno uvjerljiviji. zanimljivo je kod njega što je on zapravo dešnjak, jedino tenis igra lijevom. uz to sam čuo da nepravilno udara po loptici i da će mu laktovi otići vrlo brzo. u svakom slučaju, njih dvojica su definitivno pomaknuli granice.

#21:   Autor: nake_rado Post Postano: 31.05.2010. 16:20

mislim da nisu u pitanju samo laktovi nego manje vise da mu cijela muskulatura ide lagano u kurac. Neznam, gdje sam citao, pronadem kad se vratim kuc.

#22:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 27.07.2010. 11:17

Federer ipak ima bolji repertoar udaraca nego nadal. Pogađa na poseban način, drukčije od svih koje sam ikad gledao.

#23:   Autor: mariox Post Postano: 27.07.2010. 12:42

Tko je bolji? Evo odgovora http://www.atpworldtour.com/Players/Head-To-Head.aspx?pId=N409&oId=F324

Iako je Fedex vjerovatno najbolji tenisač u povijesti Rafa mu jednostavno ne odgovara zbog njegovih nevjerovatnih fizičkih predispozicija i specifične igre, inače obožavam gledati Federerov tehnički savršeni tenis, ali Rafi skidam kapu do poda, čovjek je kralj !!!!

#24:   Autor: tux Post Postano: 27.07.2010. 13:09

Neobično mi je vidjeti Federera na 3. mjestu.

#25:   Autor: trauma_os Post Postano: 28.07.2010. 12:37

tux je napisao/la: ›
Neobično mi je vidjeti Federera na 3. mjestu.


Žao mi je vidjeti Federera na 3. mjestu
Osijek031.com » Sport » Federer Vs. Nadal Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::