Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Očekivanja? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: ozana Post Postano: 01.04.2006. 19:11

Zanimljivo. I ja totalno otkačim kad čujem moje prijateljice kako od muškaraca nešto očekuju. Ma, zamisli ti to.... osijek031.com smile

#17:   Autor: --- Post Postano: 02.04.2006. 0:14

ozana je napisao/la: ›
Zanimljivo. I ja totalno otkačim kad čujem moje prijateljice kako od muškaraca nešto očekuju. Ma, zamisli ti to.... osijek031.com smile


ne mogu ja to zamisliti...

#18:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 30.04.2006. 2:28

ozana je napisao/la: › Zanimljivo. I ja totalno otkačim kad čujem moje prijateljice kako od muškaraca nešto očekuju. Ma, zamisli ti to.... osijek031.com smile


U zivotu je najbolje nista ne ocekivati... jedino sto tada intenzitet srece (ali i nesrece) bude daleko manji...

#19:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 30.04.2006. 2:34

Marigold je napisao/la: › Što očekujete kao prvo od sebe samih, pa i od drugih osoba...svojih bližnjih?


Covjek obicno ocekuje ili ono sto daje, ili vise od onoga sto daje...

Ja ocekujem iskrenost... brutalnu iskrenost, ako treba... Ocekujem da je druga osoba iskrena, prvenstveno prema sebi... a, onda ce iskrenost prema drugima (pa i meni) doci sama od sebe...

Ribe (govorim, dakle, o ribama u smislu relationshipa) koje kenjaju, muljaju, lazu i slicno su najcesce neiskrene prema sebi, jer ne znaju sto zele. Zbog toga muljaju, kenjaju i lazu drugima, cineci im zlo.

Zato je ribe koje kenjaju, muljaju, lazu i ne znaju sto zele - najbolje eliminirati i staviti na pristojnu udaljenost.

#20:   Autor: Alana Bates Post Postano: 30.04.2006. 8:52

Očekujem od bliskih ljudi da rade sve one radnje koje su potrebne da bi stekli moje povjerenje, te da te radnje nastave raditi da bi to povjerenje i održali.

#21:   Autor: softis Post Postano: 30.04.2006. 18:45

Što ti se godine više slažu to su ti očekivanja od drugih ljudi manja, jer si sve više svjestan da ne cijeniš ljude po sebi...onako kako je rečeno: svi smo mi jedinke za sebe....ponekad i sami sebe iznenadimo s očekivanjima.
Ono što ja očekujem je iskrenost, pa koliko me ona zaboljela - bar znam na čemu sam (sada sam na podu Smile )

#22:   Autor: Marigold Post Postano: 30.04.2006. 20:13

Iskrenost je teška,ali ne zato što zaboli mene već zato što svojom iskrenošću povrijedim druge...ali unatoč tome i dalje sam iskrena, a inzistiram iskrenost i od drugih...
Iako teško je naći osobu ili osobe koje će biti potpuno iskrene prema tebi-ali kad se pronađu onda je to ono pravo i što se tiče prijateljstva i što se tiče veze..

#23:   Autor: softis Post Postano: 30.04.2006. 21:13

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): › Iskrenost je teška,ali ne zato što zaboli mene već zato što svojom iskrenošću povrijedim druge...ali unatoč tome i dalje sam iskrena, a inzistiram iskrenost i od drugih...
Iako teško je naći osobu ili osobe koje će biti potpuno iskrene prema tebi-ali kad se pronađu onda je to ono pravo i što se tiče prijateljstva i što se tiče veze..


Zaboli i tebe....

#24:   Autor: Marigold Post Postano: 30.04.2006. 21:49

Nisam ni rekla da ne zaboli..

#25:   Autor: --- Post Postano: 01.05.2006. 18:39

bol...dokaz življenja...
Osijek031.com » Čavrljanje » Očekivanja? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::