Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Muskarci nisu idioti - samo ja imam PMS! Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: CatCloe Post Postano: 28.04.2006. 11:44

ma, nisu idioti. samo su slatki, dlakavi marsovci od kojih, uz pravilno rukovanje, možemo dobiti baš sve što nam treba.
mislim da je mužjacima puno teže s nama ženkama, nego što je nama s njima Wink

#17:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 28.04.2006. 14:51

CatCloe je napisao/la: › ma, nisu idioti. samo su slatki, dlakavi marsovci od kojih, uz pravilno rukovanje, možemo dobiti baš sve što nam treba.
mislim da je mužjacima puno teže s nama ženkama, nego što je nama s njima Wink
Slažem se, nismo idioti. Samo imamo svoje obaveze...
Primjerice, nabavim SW KoToR, a moja me (sada bivša) cura gnjavi sa višesatnim kavama i kao fol ozbiljnim razgovorima 'o nama'. Čovječe, tamo galaksija gori, Sithi napadaju, a ona gnjavi...
I tako se to guralo do KoToR-a II, kada je postala bivša Smile))))))

#18:   Autor: swamp Post Postano: 29.04.2006. 0:43

CatCloe je napisao/la: ›
dlakavi marsovci od kojih, uz pravilno rukovanje, možemo dobiti baš sve što nam treba.

HA! Mlada i naivna si, ako to stvarno mislis!


..mozete dobit sta ocete i uz nepravilno rukovankje.

#19:   Autor: kris Post Postano: 29.04.2006. 17:17

nije nikakav problem s tobom...svi su oni kreteni. SVI! uvijek kasne, zaboravljaju na nas (a muz mi sad govori da nisam adekvatna za pisati ovo posto imam PMS, a nemam!!!), neznaju slusat, nedaju nam dovoljno paznje....Ma sve cure trebaju ic na neki strajk, u cijelom svijetu...da ni jedna cura neizlazi s niti jednim tipom, da se sve odvoje od svojih bojfrendsa i muzeva i nek onda oni vide sta bi bez nas! idioti glupi! Smile

#20:   Autor: puki Post Postano: 29.04.2006. 18:31

reagirao sam u prvi mah, pa sam skuzio smajli na kraju...nis, nis, moj bed...

#21:   Autor: Isis Post Postano: 30.04.2006. 0:05

ja bi reko PMS

#22:   Autor: softis Post Postano: 30.04.2006. 0:33

drage moje možemo mi pričati što hoćemo, ali mi trebamo njih i oni trebaju nas.
Stare bakice kažu: Sa Zlom - zlo;bez zla još gore! Wink

#23:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 30.04.2006. 1:30

softis je napisao/la: › drage moje možemo mi pričati što hoćemo, ali mi trebamo njih i oni trebaju nas.
Stare bakice kažu: Sa Zlom - zlo;bez zla još gore! Wink


Ah, glas razuma... Ovo je notorna istina, samo sto se vas odgaja na malo drugaciji nacin. Vama se od rodjenja u glavu usadjuje da imate nesto sto netko drugi zeli i da za to nesto trebate na trzistu postici najvecu cijenu.

Samo sto mnoge ribe "to nesto" smjestaju kojih pola metra nize nego bi to trebalo biti... ;-) I onda prodaju krivu stvar krivim osobama na krivi nacin... Smile

#24:   Autor: softis Post Postano: 30.04.2006. 18:28

Gdje su onda moji pogriješili u odgoju??!! Crying or Very sad

#25:   Autor: noj u bemveu Post Postano: 01.05.2006. 0:03

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Mozda je bolje biti djubre svih ostalih dana i onda kad ju usrecis jedan dan - ona procvjeta od srece. ;-)


oma procvjeta?
hoho. kvalitetno đubre neko.
ima mati vrt, pa ako neko prodaje... aj da se dogovorimo.

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › (Ave Rogina!)

osijek031.com smile

#26:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.05.2006. 1:18

softis je napisao/la: › Gdje su onda moji pogriješili u odgoju??!! Crying or Very sad


Hm, odgovor na ovo pitanje ovisi koja je tvoja sadasnja perspektiva. Zalis li za tim sto ti nisu dali pricetag?! Ili sto te nisu naucili misliti svojom glavom!?!

#27:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.05.2006. 1:23

noj u bemveu je napisao/la: › oma procvjeta?hoho. kvalitetno đubre neko. ima mati vrt, pa ako neko prodaje... aj da se dogovorimo.


Vidis kako vi zene otkrivate skriveni smisao... uopshte nisam na to mislio... nikako, nikada, ni u kojem slucaju...

Kako god, zene zapravo ne podnose kad ih netko zeli. One zele zeljeti osjecati se zeljeno. Vjecna Zenonova aporija: zena, muskarac, zelja...

#28:   Autor: softis Post Postano: 01.05.2006. 13:40

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
softis je napisao/la: › Gdje su onda moji pogriješili u odgoju??!! Crying or Very sad


Hm, odgovor na ovo pitanje ovisi koja je tvoja sadasnja perspektiva. Zalis li za tim sto ti nisu dali pricetag?! Ili sto te nisu naucili misliti svojom glavom!?!


Mislim da je najveći problem što su me naučili misliti svojom glavom.

#29:   Autor: softis Post Postano: 01.05.2006. 13:43

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
noj u bemveu je napisao/la: › oma procvjeta?hoho. kvalitetno đubre neko. ima mati vrt, pa ako neko prodaje... aj da se dogovorimo.


Vidis kako vi zene otkrivate skriveni smisao... uopshte nisam na to mislio... nikako, nikada, ni u kojem slucaju...

Kako god, zene zapravo ne podnose kad ih netko zeli. One zele zeljeti osjecati se zeljeno. Vjecna Zenonova aporija: zena, muskarac, zelja...


Žene jako vole biti željene. Ali i vole pripadati nekome (koliko god to ne odgovaralo tzv. feministkinjama)

#30:   Autor: --- Post Postano: 01.05.2006. 18:42

Mislim da je najveći problem što su me naučili misliti svojom glavom.
[/quote]

bravo.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Muskarci nisu idioti - samo ja imam PMS! Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::