Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Mirko Filipović vs. Ben Rothwell in Australia? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Frost Post Postano: 14.02.2010. 16:19

nicoll je napisao/la: ›
dobije on osim batina i puno para, tak da i ja bih pretrpila par šamara za te cifre...

Pa vidi, u jednom intervjuu je rekao da je već prije par godina zaradio dovoljno kroz borbe da svojoj obitelji osigura dobar život.

Nadam se da će još u ovih par godina što ima u sebi uspjeti prikazati ono zbog čega je nekad osvojio Pride, uspio u svom prvom MMA meču izvući neriješeno s tada puno boljim Wanderleijem Silvom i izdržati u ringu do kraja s kraljem Fedorom.

#17:   Autor: kyx Post Postano: 21.02.2010. 13:43

etogac,mirko pobijedu kantu peroša! inace dobar event
nog vs. cain brutala!

#18:  Re: Mirko Filipović vs. Ben Rothwell in Australia? Autor: simo031 Post Postano: 21.02.2010. 14:07

Blijeda predstava Mirka protiv totalnog autsajdera. Sve ostale borbe su se razvijale manje - više očekivano. Vrijedilo je poranit samo zbog dosad neviđenog pada Minotaura u prvoj rundi. Mišljenja sam da je u slobodnoj borbi vrijeme smjene generacija, i da je samo pitanje trenutka kada će Minotaur i Fedor postati zvijezde na odlasku kao naš Mirko. Dolaze mladi borci koji su stasali u slobodnoj borbi i nemaju mentalna ograničenja zbog promjena pravila pri prelasku iz federacije u federaciju. Osim toga njihova želja za pobjedom, je presudna u sportu kojim se bave.

#19:   Autor: Mladjo Post Postano: 21.02.2010. 14:33

kakva je bila borba? nisam gledao, a nevjerujem ni da ću gledat snimku jer me više zanima novo novo vrijeme.

#20:   Autor: kyx Post Postano: 21.02.2010. 14:41

http://mixedmartialartvideos.com/

#21:   Autor: Mladjo Post Postano: 21.02.2010. 15:13

evo pogledo sada mirko krokopa i mogu reć da sam zadovoljan. nekako mi izgleda jači i spremniji nego prije. imam osjećaj da je mogao bez problema odraditi još tri runde da je trebalo. dominirao je od samog početka, stalno on gurao naprijed i nije primio ni jedan pošten udarac. @simo možda i nije bio super atraktivan ali moraš uzet u obzir da se cijelo vrijeme pripremao za jednog protivnika i onda dva dana prije borbe dobio totalno drugačiji tip borca od kojeg nije znao šta može očekivati. normalno da nije mogao ići grlom u jagode

#22:   Autor: simo031 Post Postano: 21.02.2010. 15:52

Mladjo je napisao/la: ›
evo pogledo sada mirko krokopa i mogu reć da sam zadovoljan. nekako mi izgleda jači i spremniji nego prije. imam osjećaj da je mogao bez problema odraditi još tri runde da je trebalo. dominirao je od samog početka, stalno on gurao naprijed i nije primio ni jedan pošten udarac. @simo možda i nije bio super atraktivan ali moraš uzet u obzir da se cijelo vrijeme pripremao za jednog protivnika i onda dva dana prije borbe dobio totalno drugačiji tip borca od kojeg nije znao šta može očekivati. normalno da nije mogao ići grlom u jagode


Iskreno se nadam da si ti bolje procijenio i da će mo gledati onog starog Mirka, ali sa protivnicima koji su u njegovoj klasi . Na mene ova borba nije ostavila dojam , odnosno nisam vidio onu Mirkovu explozivnost i onaj "luđački" sjaj u očima kad načne protivnika.

#23:   Autor: Frost Post Postano: 21.02.2010. 22:17

Cain Velasquez vs Mirko Filipović


e za to bi platio da gledam Very Happy

#24:   Autor: Provokator Post Postano: 21.02.2010. 22:42

ja sam sad gledao reprizu borbe, borba je bila fantastična, al opet smatram da mirko nije više za to , nek ide u penziju.. inače perosh me oduševio, dečko ima srce !

#25:   Autor: tux Post Postano: 22.02.2010. 15:49

Frost je napisao/la: ›
Cain Velasquez vs Mirko Filipović


e za to bi platio da gledam Very Happy
Ajme to ne bi bilo dobro Very Happy

#26:   Autor: Frost Post Postano: 22.02.2010. 15:53

e da, zaboravio sam dodat.

George Sotiropulous je trebao dobit nagradu za borbu večeri i neki bonus, čovjek je SAVRŠENO odradio borbu, ovaj Amer mu nije mogao ama baš ništa.
Osijek031.com » Sport » Mirko Filipović vs. Ben Rothwell in Australia? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::