Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Gdje izlaze četrdesetogodišnjaci i stariji u Osijeku? Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: Provokator Post Postano: 18.11.2009. 12:26

bikeri ?
pa jel nema neki moto klub tamo na vukovarskoj i još neki tamo kod bolnice ak se ne varam tamo izlaze bikeri ?

#17:   Autor: josephine01 Post Postano: 18.11.2009. 16:15

Ima na Vukovarskoj preko puta Izolirke. A u DG ne radi jako dugo.

#18:   Autor: Ingo Post Postano: 18.11.2009. 17:48

a jel nisu tamo na divaltovoj u onom nekom malom opskurnom kaficu preko puta skole ?

#19:   Autor: dadida Post Postano: 18.11.2009. 23:14

Provokator je napisao/la: ›
bikeri ?
pa jel nema neki moto klub tamo na vukovarskoj i još neki tamo kod bolnice ak se ne varam tamo izlaze bikeri ?

Mk osijek u Hutlerovoj kod križa,petkom od 19h,a Biker na Vukovarskoj najposjećeniji petak i subota.

#20:   Autor: Kodrann Post Postano: 19.11.2009. 0:20

u Bikersu (DGO kod autobusne stanice, preko puta izolirke) je ok mjesto, kad god sam tamo bio našlo se starije (40+) ekipe i sl. vjerujem da se s njima može dobro zajebavat ako su ti bikeri po ukusu.
za ove slavonce što jedu čvarke i idu nedjeljom u 4 ujutro na pecanje ne znam haha...

#21:   Autor: eseker Post Postano: 19.11.2009. 14:45

Koje ste vi mutikaše bez imalo poštovanja da gerijatrijske potrebe...

#22:  Re: Gdje izlaze četrdesetogodišnjaci i stariji u Osijeku? Autor: Callistemon Post Postano: 19.11.2009. 14:59

Ja mislim da nije toliko vazno mjesto... nabrojano je par sa pristojnom atmosferom za tu dob... vaznije je drustvo.
Vecina 40-godisnjaka ima problem s kim izaci... a ako imas drustvo za izlazak, mjesto se lako nadje!

joj... zaboravih na jos jedan problem: treba izbjegavati mjesto gdje idu vlastita djeca Smile!!!

#23:  Re: Gdje izlaze četrdesetogodišnjaci i stariji u Osijeku? Autor: Kodrann Post Postano: 19.11.2009. 15:20

Callistemon je napisao/la (Pogledaj post): › joj... zaboravih na jos jedan problem: treba izbjegavati mjesto gdje idu vlastita djeca Smile!!!


jer se događaju slučajevi da u istoj večeri i mama i kćerka zabriju s istim likom Laughing

#24:   Autor: normabel Post Postano: 20.11.2009. 9:17

najbolje mjesto za izlazak za nas starije prdonje je Šangaj na Bosutskom,ugodna atmosfera,ugodan ambijent i ljubazno osoblje.mjesto je uvijek puno zanimljivih ljudi sa zanimljivim pričama,jest da ih je teško razumjeti jer pričaju nekim čudnim jezikom nakon 10 konjačića.jednostavno kad si tamo i kad osjetiš tu atmosferu shvatiš da je život suvišan.

#25:   Autor: anakonda Post Postano: 20.11.2009. 9:53

normabel je napisao/la (Pogledaj post): › najbolje mjesto za izlazak za nas starije prdonje je Šangaj na Bosutskom,ugodna atmosfera,ugodan ambijent i ljubazno osoblje.mjesto je uvijek puno zanimljivih ljudi sa zanimljivim pričama,jest da ih je teško razumjeti jer pričaju nekim čudnim jezikom nakon 10 konjačića.jednostavno kad si tamo i kad osjetiš tu atmosferu shvatiš da je život suvišan.


...ajme, znam tu birtiju, jel još uvijek ima kockastih stolnjaka i limenih pepeljara? Razz

#26:   Autor: Provokator Post Postano: 25.11.2009. 20:53

normabel je napisao/la: ›
najbolje mjesto za izlazak za nas starije prdonje je Šangaj na Bosutskom,ugodna atmosfera,ugodan ambijent i ljubazno osoblje.mjesto je uvijek puno zanimljivih ljudi sa zanimljivim pričama,jest da ih je teško razumjeti jer pričaju nekim čudnim jezikom nakon 10 konjačića.jednostavno kad si tamo i kad osjetiš tu atmosferu shvatiš da je život suvišan.


jel i dalje pivo 5-6 kn ?

#27:   Autor: joe maračić meki Post Postano: 30.03.2010. 15:49

Daj5 je napisao/la (Pogledaj post): › ma internet je majka, da je postojao u doba moje mladosti di bi mi bio kraj!!!!


Ne kukaj, godine su problem ako su u glavi. Dobar provod ne mogu osujetiti godine. Ako imaš društvo koje je ok i mjesto gdje ne tresu cajke dobra zajebancija ti je zajamčena. Tu su ti pobrojali neka mjesta gdje izlaze četrdesetgodišnjaci i gdje se dobro provode. Stoga ne čekaj nego kreni (prema meni).

#28:   Autor: d_grassa Post Postano: 06.04.2010. 16:33

Ma de ajde viđam i 60togodišnjake po Teatru a kamo li ne negdje drugdje...Od silne dječurlije koji su navrnuli bilo gdje vjerojatno se 40togodišnjake ne može ni primjetiti..Izlazi se gdje se hoće Very Happy Razz

#29:   Autor: Bizo Post Postano: 06.04.2010. 22:15

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › Naravno, da mjesta poput Boe, Calipsa i Tufne vise ne postoje. Za takvom mladosti mozemo samo sa ceznjom sanjariti ... ali to vise nije ni zabava koju zelim i za koju imam energije.


Ingo,evo jedne male kritike,a "Zagreb" i njihove tople sendviče poslije ponoći si zaboravio spomenuti Wink Question

#30:   Autor: Ingo Post Postano: 07.04.2010. 8:46

Bizo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › Naravno, da mjesta poput Boe, Calipsa i Tufne vise ne postoje. Za takvom mladosti mozemo samo sa ceznjom sanjariti ... ali to vise nije ni zabava koju zelim i za koju imam energije.


Ingo,evo jedne male kritike,a "Zagreb" i njihove tople sendviče poslije ponoći si zaboravio spomenuti Wink Question


joj da ... mljac, mljac.
Osijek031.com » Nightlife » Gdje izlaze četrdesetogodišnjaci i stariji u Osijeku? Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::