Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Biliću, ostani! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: maniche Post Postano: 08.09.2010. 13:53

asko je napisao/la (Pogledaj post): › i sad su me neki podsjetili na još neke stvari:
-pozivanje kojekavih dibidusa u reprezentaciju (dino celzijus, KROVOpokrivač, jerko ŽUTI KARTON leko, nikica MAFIJAŠ jelavić, lovren, sharbini i kalinić NE BI IGRALI ZA MLADE,...)


nabrojao si gotovo sve igrače koji nešto znaju i koje se moglo zvati..ili bi ti 10 standardnih i to je to?
pa nismo mi zemlja sa 100,000 profesionalaca.

uostalom, taj nikica mafijaš jelavić je u par tekmi pokazao da zna i dati će još puno ovoj repki.

sva prošla i buduća filozofiranja oko bilića i repka mogu se svesti na jednu rečenicu:
otkad dudu nije onaj pravi,nas nema.

#17:  Re: Biliću, ostani! Autor: Someone Post Postano: 27.03.2011. 4:38

Biliću idi u 3PM!!!! J...la te tvoja taktika i igranje na nulu, već smo jednom ispušili kvalifikacije zbog toga, a i sad je sve u pitanju, iako imamo relativno laganu grupu. Ne bih riječi rekao da smo mi napadali, gađali prečke, stative, trčali, imali šanse, pa pukla kontra, dobili gol i izgubili. Ali cijelu utakmicu ne stvoriti šansu protiv jedne Gruzije, i još na kraju izgubiti...ma ako ne daš odmah ujutro ostavku, onda si đubre samo takvo bez imalo samokritičnosti...bitno da ti je bradica postojana...ma mrš!

#18:   Autor: Mladjo Post Postano: 27.03.2011. 11:03

strinić - dujmović - kalinić

pranjić - vukojević - jelavić

jel se meni čini ili ovi dolje više igraju, u boljoj su formi i jednostavno su bolji igrači?

#19:   Autor: tux Post Postano: 27.03.2011. 11:08

Kakav je ono nogomet jučer bio majko moja mila.Pa sa Gruzijom smo igrali a ne sa Španjolskom il Argentinom,tako nam i treba kad je nama i bod dovoljan. Ne sjećam se kad su se naši manje borili,bili manje srčani. Kranjčara smatram odličnim igračem al brate mili šta je ono jučer bilo,sve nešto ležerno ko da smo vodili par razlike.Vezni red,napad? gdje je to bilo jučer,gdje?

#20:   Autor: PEGY Post Postano: 27.03.2011. 11:16

nemogu se sjetiti da je naša repka imala nekih bitnih uspjeha zadnje 2-3 godine, možda se varam jer ne pratim nogoš baš. Mislim ipak da Bilića više viđam po kojekakvim ženskim revijama, ko nekog gradskog šminkera, hrvatskod Davida B.metroseksualca ili šta već. Nemože svaki nogometaš biti i trener i gotovo.

#21:   Autor: S@ky c@r Post Postano: 27.03.2011. 11:35

ova tekma jučer se može poistovjetiti sa tekmom osijeka... pa to je bilo katastrofalno, 90 % lopti koje su upućene išle su iza leđa igrača, srna je radio fatalne pogreške (loša dodavanja), niko ne trči, svi ko da su došli na godišnji odmor, dodavanje na udaljenosti od jednog metra među trojicom naših igrača... tako nam, u biti ne nama, nego mutavoj hrvatskoj repki, i treba kad se ne trude i misle si kako im je bod dovoljan... na kraju nećemo mi ići ni na ovo prvenstvo...

#22:   Autor: ciglica Post Postano: 16.06.2011. 12:11

I po meni bi Bilić trebao da ostane, barem bi ja volio, on jedino najbolje poznaje ovu momčad koja sad igra i mislim da od njih bolja ni ne postoji. A ne vidim tko bi mogao njega da zameni na tom mjestu.

#23:   Autor: Duminske Trake Post Postano: 16.06.2011. 16:15

Jebo vas Bilić,neka se vrati Cico,on uopće nije bio loš (samo 1 poraz i to protiv Brazila i to kakvi jebeni gol od Kake...).

#24:   Autor: PEGY Post Postano: 01.03.2012. 17:20

Very Happy

Zadnja promjena: PEGY; 25.01.2013. 18:51; ukupno mijenjano 1 put.

#25:   Autor: francika Post Postano: 01.03.2012. 17:52

Nažalost moram ustvrditi da Bilić i nije baš neki stručnjak.

Garantiram da je Ćiro izbornik da bi sigurno osvojili medalju, a ovako ništa od medalje.

Ovako kako igraju naši u zadnje vrijeme mogli bi igrati i bez izbornika.

#26:   Autor: nake_rado Post Postano: 01.03.2012. 18:18

nake_rado je napisao/la: ›
Da on želi otić već bi otišao.
Ja bi volio da ostane, previše je stvarno tih ostavki s tim nemožemo nigdje.

nake_rado je napisao/la: ›
Jesu razmišljanja još uvijek ista?
Izgleda da je nama protiv svih dobar bod osijek031.com smile

Evo kako je padao moj prag tolerancije njegovih sranja. Čekam preko godinu dana da ode, jebem ga u stručnjaka. Bolje da dođe Kruno Jurčić pa da igramo kontrolirani nogomet nego da ovo gledam.

#27:   Autor: francika Post Postano: 01.03.2012. 18:22

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Bolje da dođe Kruno Jurčić pa da igramo kontrolirani nogomet nego da ovo gledam.

osijek031.com smile

I od goreg uvijek ima gori. Da si tražio najgoreg, ne bi mogo naći goreg. Jedino bi možda Srebrić i Marković bili gori, a možda i Šuker.
Osijek031.com » Sport » Biliću, ostani! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::