Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Ulaznice za gradske bazene Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: garrincha077 Post Postano: 25.01.2010. 20:04

Jel zna netko jesu se promjenile cijene?

#17:   Autor: zeros Post Postano: 25.01.2010. 20:14

garrincha077 je napisao/la: ›
Jel zna netko jesu se promjenile cijene?


20 kn....

15 kn ako uzmeš karnet ( 10 ulaznica )

#18:   Autor: garrincha077 Post Postano: 25.01.2010. 20:15

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
garrincha077 je napisao/la: ›
Jel zna netko jesu se promjenile cijene?


20 kn....

15 kn ako uzmeš karnet ( 10 ulaznica )
ej hvala ti puno. sam jos jedno pitanje. jel ima mozd na studente neki popust?

#19:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 25.01.2010. 20:16

mislim da je ono što je pisalo, 12 kn na ixicu
ili možda 15
nazovi pa pitaj

#20:   Autor: zeros Post Postano: 25.01.2010. 20:19

garrincha077 je napisao/la: ›
zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
garrincha077 je napisao/la: ›
Jel zna netko jesu se promjenile cijene?


20 kn....

15 kn ako uzmeš karnet ( 10 ulaznica )
ej hvala ti puno. sam jos jedno pitanje. jel ima mozd na studente neki popust?


mislim da sam procitao da ima...ali nisam siguran...sutra cu ici pa ti javim... ili nazovi bazene Smile

#21:   Autor: garrincha077 Post Postano: 25.01.2010. 20:20

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
garrincha077 je napisao/la: ›
zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
garrincha077 je napisao/la: ›
Jel zna netko jesu se promjenile cijene?


20 kn....

15 kn ako uzmeš karnet ( 10 ulaznica )
ej hvala ti puno. sam jos jedno pitanje. jel ima mozd na studente neki popust?


mislim da sam procitao da ima...ali nisam siguran...sutra cu ici pa ti javim... ili nazovi bazene Smile
hehe ma ne moras hvala..i ja cu valjd sutra ici. Smile uzivaj! Smile

#22:   Autor: Frost Post Postano: 25.01.2010. 20:51

Je, 12 kn uz predočenje x-ice.

#23:  Re: Ulaznice za gradske bazene Autor: simo031 Post Postano: 25.01.2010. 20:56

Kako da se nitko nije sjetio ponuditi pomoć mladoj dami u trošenju tih karata za gradske ? Jesu li romantici i đentlmeni doista izumrli ? Rolling Eyes

#24:   Autor: garrincha077 Post Postano: 25.01.2010. 21:55

Hvala na brzim odgovorima! Smile

#25:  Re: Ulaznice za gradske bazene Autor: eldiablo Post Postano: 27.01.2010. 18:42

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Kako da se nitko nije sjetio ponuditi pomoć mladoj dami u trošenju tih karata za gradske ? Jesu li romantici i đentlmeni doista izumrli ? Rolling Eyes


a što su to "đentlmeni"??? jel to iz hercegovine nešto??? Twisted Evil Twisted Evil

#26:   Autor: simo031 Post Postano: 27.01.2010. 19:18

eldiablo je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Kako da se nitko nije sjetio ponuditi pomoć mladoj dami u trošenju tih karata za gradske ? Jesu li romantici i đentlmeni doista izumrli ? Rolling Eyes


a što su to "đentlmeni"??? jel to iz hercegovine nešto??? Twisted Evil Twisted Evil


To je jedna kategorija muškaraca (očigledno na pragu izumiranja) jer današnji mladići su valjda previše mačo da bi si dozvolili pokloniti pažnju i nježnost mladim damama . . . A što se tiče zemljopisne pripadnosti istih, bilo ih je diljem svijeta pa i među Hercegovcima .Tebi je očito ta "kategorija" muškaraca i njihovi maniri nešto nepoznato ... Od srca ti želim puno uspjeha kod žena .

Zvižd Zvižd Zvižd

#27:   Autor: eldiablo Post Postano: 27.01.2010. 19:21

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
eldiablo je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Kako da se nitko nije sjetio ponuditi pomoć mladoj dami u trošenju tih karata za gradske ? Jesu li romantici i đentlmeni doista izumrli ? Rolling Eyes


a što su to "đentlmeni"??? jel to iz hercegovine nešto??? Twisted Evil Twisted Evil


To je jedna kategorija muškaraca (očigledno na pragu izumiranja) jer današnji mladići su valjda previše mačo da bi si dozvolili pokloniti pažnju i nježnost mladim damama . . . A što se tiče zemljopisne pripadnosti istih, bilo ih je diljem svijeta pa i među Hercegovcima .Tebi je očito ta "kategorija" muškaraca i njihovi maniri nešto nepoznato ... Od srca ti želim puno uspjeha kod žena .

Zvižd Zvižd Zvižd


hehe mislio sam da ćeš shvatiti ali...

http://www.eudict.com/?lang=croeng&word=dzentlmen

#28:   Autor: simo031 Post Postano: 27.01.2010. 19:52

eldiablo je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
eldiablo je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Kako da se nitko nije sjetio ponuditi pomoć mladoj dami u trošenju tih karata za gradske ? Jesu li romantici i đentlmeni doista izumrli ? Rolling Eyes


a što su to "đentlmeni"??? jel to iz hercegovine nešto??? Twisted Evil Twisted Evil


To je jedna kategorija muškaraca (očigledno na pragu izumiranja) jer današnji mladići su valjda previše mačo da bi si dozvolili pokloniti pažnju i nježnost mladim damama . . . A što se tiče zemljopisne pripadnosti istih, bilo ih je diljem svijeta pa i među Hercegovcima .Tebi je očito ta "kategorija" muškaraca i njihovi maniri nešto nepoznato ... Od srca ti želim puno uspjeha kod žena .

Zvižd Zvižd Zvižd


hehe mislio sam da ćeš shvatiti ali...

http://www.eudict.com/?lang=croeng&word=dzentlmen


Taj dan kad se učilo slovo "dž" nisam bio na nastavi klikero sam na "školskom" . . .
Uostalom i vidi se zar ne ?

#29:   Autor: nicoll Post Postano: 05.02.2010. 15:20

12 kn uz x-icu, ja svaki tj idem na plivanje tak da je to sto posto..
Osijek031.com » Čavrljanje » Ulaznice za gradske bazene Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::