Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Lubrikanti Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: empetri Post Postano: 15.05.2009. 9:35

ruana je napisao/la (Pogledaj post): ›
empetri je napisao/la: ›
durex play zeleni je doobar (cooling osjećaj), i onaj ljubičasti za "masažu" bez ikakvih dodataka ako je intimna zona pače osjetljiva xD

bok

to onaj za kocke?

je, rubikove, idu ko podmazane sad Oo

#17:   Autor: majaazdaja Post Postano: 15.05.2009. 12:33

Ingo je napisao/la: ›
pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): ›
majaazdaja je napisao/la (Pogledaj post): › e momci...ako drkate , pa bebi ulje koristite kao lubrikant to je ok
ako ga koristite pri odnosu onda nemate pojma..bebi ulje je zlo za zenu..i ak vam je stalo izvalite 60-100 kuna za kvalitetan lubrikant
nije bebi ulje bezveze bebi ulje i nije lubrikant bezveze lubrikant..
durexov ljubicasti mila majka...jedino me sekira sto je obojan..ostali mi nisu bas neki


TKO ZNA ZNA hahahahahahaah, svaka cast! djeca nanovo na obuku! Razz Laughing Twisted Evil


zna samo prvi dio ...

ali nije obijan ... proziran je ... samo je ambalaza ljubicasta


bit ce da ga rijetko koristis hihihi..obojan je..ak imas istisni malo na bijeli papir pas vidit

#18:  Re: Lubrikanti Autor: 1step2far Post Postano: 15.05.2009. 14:16

To je kad se mala malo osuši nakon maratonskog seksa!

#19:   Autor: insomnia Post Postano: 15.05.2009. 19:41

Frost je napisao/la: ›
Ja pustim da priroda obavi posao. Možda malo potpomognem... Embarassed

Ju! Wink

Ne koristim. Leave it to nature.

(@Frost, ja se sve nešto slažem s tobom danas, ne znam što je to.. Smile)

#20:   Autor: PEGY Post Postano: 15.05.2009. 20:48

Very Happy

Zadnja promjena: PEGY; 26.01.2013. 15:44; ukupno mijenjano 1 put.

#21:   Autor: Frost Post Postano: 15.05.2009. 22:25

insomnia je napisao/la: › (@Frost, ja se sve nešto slažem s tobom danas, ne znam što je to.. Smile)

(Great minds think alike, my dear friend Very Happy )

#22:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 15.05.2009. 22:33

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
majaazdaja je napisao/la: › e momci...ako drkate , pa bebi ulje koristite kao lubrikant to je ok
ako ga koristite pri odnosu onda nemate pojma..bebi ulje je zlo za zenu..i ak vam je stalo izvalite 60-100 kuna za kvalitetan lubrikant
nije bebi ulje bezveze bebi ulje i nije lubrikant bezveze lubrikant..

Ja pustim da priroda obavi posao. Možda malo potpomognem... Embarassed


jel i ti pljuckas? Wink Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing

#23:   Autor: Frost Post Postano: 15.05.2009. 22:45

pop-ap-teta je napisao/la: › jel i ti pljuckas? Wink Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing

Ma neeeeeeeee... ja to k'o slaju Wink

#24:   Autor: la čupakabra Post Postano: 16.05.2009. 1:07

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Djeco, dopustite savjet: VAZELIN je zakon.

ne, moča je zakon, ostalo su jeftine kopije

#25:  Re: Lubrikanti Autor: pumpkin Post Postano: 16.05.2009. 7:23

Nikad ga nisam koristila, ne kužim uopće poantu, prirodno ide sasvim dobro. Ako se desi da zakaže mehanizam za podmazivanje, znači da mi nije do toga, i radije ću na godišnji par dana, nego se seksati preko klinca. Mislim da ljudi danas pretjerano koriste stopedestetsvaštanečeg umjetnog i totalno nepotrebnog shita. Što manje kemije trpate po sebi i u sebe, to bolje.

#26:   Autor: Monstrum Post Postano: 16.05.2009. 9:19

moča rulz, kaki lubrikanti kaki bakrači, ak ne vlaži ne traži Wink

#27:  Re: Lubrikanti Autor: Miss K Post Postano: 16.05.2009. 12:22




osijek031.com smile

#28:   Autor: PEGY Post Postano: 16.05.2009. 12:40

pumpkin je napisao/la: ›
Nikad ga nisam koristila, ne kužim uopće poantu, prirodno ide sasvim dobro. Ako se desi da zakaže mehanizam za podmazivanje, znači da mi nije do toga, i radije ću na godišnji par dana, nego se seksati preko klinca. Mislim da ljudi danas pretjerano koriste stopedestetsvaštanečeg umjetnog i totalno nepotrebnog shita. Što manje kemije trpate po sebi i u sebe, to bolje.


TOČNO

#29:   Autor: josephine01 Post Postano: 16.05.2009. 18:07

kruha, lubrikanta i paradajza... i da vidiš!

#30:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 16.05.2009. 18:07

majaazdaja je napisao/la: ›
e momci...ako drkate , pa bebi ulje koristite kao lubrikant to je ok
ako ga koristite pri odnosu onda nemate pojma..bebi ulje je zlo za zenu..i ak vam je stalo izvalite 60-100 kuna za kvalitetan lubrikant
nije bebi ulje bezveze bebi ulje i nije lubrikant bezveze lubrikant..
durexov ljubicasti mila majka...jedino me sekira sto je obojan..ostali mi nisu bas neki

Pa za drkanje,nego za sta?
Btw,ljubicasti je bezbojan,ali mi se ne svidja sto ne ulji pa se brzo sasushi za duljih jutarnjih drkica ;-)
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Lubrikanti Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::