Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Dvorana Gradski vrt - 3 mjeseca poslije Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 16.04.2009. 9:21

DonQuijote je napisao/la: › moći će organizirati sajmove tamo, kao i u dvorani "jug". evo, baš je 6. salori u tijeku...
Odlicno. Dakle, iskoristena je. Nacuo sam da ce se tamo odrzavati i sijela i grupna cijanja, kolinja i "vatrogasni" plesnjaci. Odlicno, napokon ce taj velebni prostor i spomenik hrvatske radosnosti biti popunjen sukladno zeljama i potrebama gradjana Osijeka.

Eto, to je dokaz svim onim sumnjicavim lezilebovicima koji su rekli da ovu dvoranu ne treba izgraditi.

To su sve neHrvati kojima je mrsko sve hrvatsko - hrvatsko tlo na kojem je dvorana izgradjena, hrvatski beton kojim je ovjencana i hrvatsko sportsko srce koje u njoj bije!

Bog, Isus, Papa, moj zupnik i Hrvati! Naprijed Pakleni!

#17:   Autor: slavica031 Post Postano: 16.04.2009. 9:25

ej, nediraj mi BOGa!!

#18:  Re: Dvorana Gradski vrt - 3 mjeseca poslije Autor: Callistemon Post Postano: 16.04.2009. 9:34

U maloj dvorani treniraju i igraju odbojkasice, odbojkasi i kosarkasice (prvoligaski klubovi)... za dalje ne znam...

Ali ako je vec imamo pa nek onda tamo rukometasi igraju i treniraju a Zrinjevac neka se da skolama na raspolaganje - ionako srednje skole niti nemaju dvorane (uglavnom)!
Ili je to prevelik trosak?!?!

#19:   Autor: Ingo Post Postano: 16.04.2009. 9:46

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
DonQuijote je napisao/la: › moći će organizirati sajmove tamo, kao i u dvorani "jug". evo, baš je 6. salori u tijeku...
Odlicno. Dakle, iskoristena je. Nacuo sam da ce se tamo odrzavati i sijela i grupna cijanja, kolinja i "vatrogasni" plesnjaci. Odlicno, napokon ce taj velebni prostor i spomenik hrvatske radosnosti biti popunjen sukladno zeljama i potrebama gradjana Osijeka.

Eto, to je dokaz svim onim sumnjicavim lezilebovicima koji su rekli da ovu dvoranu ne treba izgraditi.

To su sve neHrvati kojima je mrsko sve hrvatsko - hrvatsko tlo na kojem je dvorana izgradjena, hrvatski beton kojim je ovjencana i hrvatsko sportsko srce koje u njoj bije!

Bog, Isus, Papa, moj zupnik i Hrvati! Naprijed Pakleni!


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile ...

de ti malo pazi sta pises ... neki ljudi 'rade' i ne mogu se bas na glas klebariti na poslu ... samo malo obzira Smile hehe

#20:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 14.08.2009. 10:10

Eto, nakon bahacenja i trosenja par milijardi kuna na SP u rukometu, koje nas je kostalo kao dvije godine kriznog poreza [da vas je netko pitao bi li SP u rukometu da za to morate dvije godine placati 2 ili 4% s place, biste li na to pristali?] imamo hrpu dvorana koje generiraju GUBITKE!

No, nisu svi Slaveni podareni izostankom kritickog razmisljanja...

Osijek031.com » Sport » Dvorana Gradski vrt - 3 mjeseca poslije Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::