Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Rekreativno trčanje - gdje trčite? Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: sokrat Post Postano: 09.03.2009. 22:39

Callistemon je napisao/la: ›
to ti od silnog trčanja

hmmm...da bar je....
dobio sam nekog podstanara unutra....i izgleda da se dobro hrani kad brzo raste

#17:   Autor: Callistemon Post Postano: 09.03.2009. 22:41

sokrat je napisao/la (Pogledaj post): ›
Callistemon je napisao/la: ›
to ti od silnog trčanja

hmmm...da bar je....
dobio sam nekog podstanara unutra....i izgleda da se dobro hrani kad brzo raste


ajd sretno, a kod koga ides na operejšn. Btw, to bi mogla biti zasebna tema...svi nesto hvale dr. Aleksijevica u Vukovarskoj bolnici

#18:   Autor: sokrat Post Postano: 09.03.2009. 22:47

Callistemon je napisao/la: ›

ajd sretno, a kod koga ides na operejšn. Btw, to bi mogla biti zasebna tema...svi nesto hvale dr. Aleksijevica u Vukovarskoj bolnici

hvala...kod dr.Špigela......
...ja sam onak čuo isto za Aleksijevića ....al mi je prijatelj fizioterapeut rekao da je i Špigel jako dobar....
....planirao sam u Lovran,i bio tam naručen za pregled i onda mi moja doktorica kaže da ne izdae uputnice za Lovran,jer su valjda dobili neki dopis iz ministarstva da se izdau uputnice za najbližu specijaliziranu ustanovu

#19:   Autor: little_bee Post Postano: 10.03.2009. 11:58

uglavnom rolam, rijetko bicikliram i krecem na trcanje ccim zatopli...

#20:  Re: rekreativno trčanje Autor: stripi Post Postano: 10.03.2009. 19:21

počela trčat neki dan na metalcu na jugu 2, trčim jedan krug pa hodam jedan. plan je povečavat to iz tjedna u tjedan. ne volim trčat sama, prijateljica i ja rjetko kad se uskladimo da možemo ić skupa, muž odbija trčat samnom jer sam spora. na poslu sjedim osam sati, hrane se ne mogu odreć, tako da se moram negdje ispucat. i super se osječam poslje

#21:  Gdje trčite? Autor: redhead Post Postano: 22.04.2009. 9:24

razmišljam o tome da počnem trčati, i zanimalo bi me - vi koji već trčite - koje su vam rute? gdje se po osijeku trči?
jesu dobra mjesta za trčanje samo stadioni i igrališta ili imate i neke skrivene bisere? gdje ste već trčali, a da su vas ljudi čudno gledali?

#22:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 22.04.2009. 9:25

od pješačkog mosta do plavog i preko kopike nazad

#23:  Re: gdje trčite? Autor: Elena_Os Post Postano: 22.04.2009. 9:37

redhead je napisao/la (Pogledaj post): › razmišljam o tome da počnem trčati, i zanimalo bi me - vi koji već trčite - koje su vam rute? gdje se po osijeku trči?
jesu dobra mjesta za trčanje samo stadioni i igrališta ili imate i neke skrivene bisere? gdje ste već trčali, a da su vas ljudi čudno gledali?


Ne volim beton..što zbog mojih načetih koljena, što zbog jednoličnosti..trčim po šumi..draže mi je preskakati otpale grane i ostale prepreke koje su svakim danom na drugom mjestu i penjati se uzbrdo...

Trčala sam po groblju 5 min, doduše ne u sportskom, već u hlačama na crtu i petama, pa je bilo čudnih pogleda, no zaboli me, morala sam naći grobara zbog sahrane koja se obavljala idućeg dana, a već je bilo pred kraj radnog vremena...

#24:   Autor: Moira Post Postano: 22.04.2009. 9:48

Krug oko mostova je idealan, a i na 90% rute možeš trčati po travi. Ima utabana stazica pokraj asfalta Smile

#25:   Autor: mariox Post Postano: 22.04.2009. 9:49

meni je odlična lokacija bent u Višnjevcu, trčim od početka s višnjevačke strane pa do hipodroma, to je sveukupno ravno 6 km, još da nema nesavjesnih vlasnika pasa koji puštaju svoje pse bilo bi odlično...

#26:   Autor: anakonda Post Postano: 22.04.2009. 10:02

...zar je tako teško upisati u tražilicu ključne riječi, pa provjeriti nije li ta tema već otvarana prije?
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=18293

#27:  Re: Gdje trčite? Autor: redhead Post Postano: 22.04.2009. 11:02

nije teško ali nije mi palo na pamet, šta odmah skačeš

#28:   Autor: ruana Post Postano: 22.04.2009. 12:56

ma po xxl-u

#29:   Autor: Bojo Post Postano: 23.04.2009. 2:05

trčim po peder parku...ne znam kak se zapravo zove,al to je onaj park kod iktusa...i tamo je jedan krug cca 1 km...10-ak krugova i to je to kad je rekreativno...trčim onda i po trim stazi...isto krug cca 1 km...i također ko i svako drugi oko mostova...i normalno...oko terena na metalcu...

#30:  Re: rekreativno trčanje Autor: Bojo Post Postano: 23.04.2009. 2:06

stripi je napisao/la (Pogledaj post): › počela trčat neki dan na metalcu na jugu 2, trčim jedan krug pa hodam jedan. plan je povečavat to iz tjedna u tjedan. ne volim trčat sama, prijateljica i ja rjetko kad se uskladimo da možemo ić skupa, muž odbija trčat samnom jer sam spora. na poslu sjedim osam sati, hrane se ne mogu odreć, tako da se moram negdje ispucat. i super se osječam poslje

ako ti se ne da u krug...onda po crnom putu...ideš tamo skroooooz do voćnjaka onog i nazad...i to ti to za 1 dan.... Smile
p.s. jel trčiš oko pomoćnog ili glavnog terena?
Osijek031.com » Sport » Rekreativno trčanje - gdje trčite? Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::