Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Hrvatska - Spanjolska Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:  Re: Hrvatska - Spanjolska Autor: lufus Post Postano: 22.01.2009. 17:03

Ali zamisli situaciju da su Španjolci malo bolje koristili poklonjena isključenja, možda bi dqanas drugu priču pričali i tko nam garantira da nam to neće opet napravit? Nijemce opet jebeno guraju, Makedoniju protiv Njemačke suci izmasakrirali...

#17:   Autor: Monstrum Post Postano: 22.01.2009. 17:09

a jebiga mi smo se neš gadno zamjerili svim sucima svijeta i to bilo kojeg sporta, uvijek nas kradu majku jebali

#18:   Autor: Mladjo Post Postano: 23.01.2009. 0:24

ajmo impresije na današnju tekmu protiv švedske. mene impresionira naša obrana zadnjih 10 minuta koja je kao i protiv španjolske bila toliko pokretljiva kao da je prva minuta

#19:   Autor: sokrat Post Postano: 23.01.2009. 2:54

interesantni su ti naši igrači.....
oni ko da stalno igraju sa nekih 70-80 % snage...
i onda samo malo ubace u višu brzinu i razbiju sve i svakoga....bilo obrana bilo napad...
....obrana je strašna.....i to ne samo zadnjih 10 minuta....već cijelu utakmicu...nemožeš više ni reći e ovaj je dobar ili onaj....svi su odlični...jedino nas suci mogu spriječiti da dođemo do samog vrha...
iako me živciraju komentatori na rtl-u....šola mi je odličan...uvijek napomene neke bitne stvari koje mi ni ne skužimo....

#20:   Autor: Monstrum Post Postano: 23.01.2009. 9:38

skontali su ih. prvih 20ak minuta su se borili s njima na gusto, ma do poluvrijemena, a onda su ih skontali. vjerojatno pobjedu dugujemo nekom iz svlačionice tko je složio dobru taktiku (znamo tko nije). totalno smo ih pročitali, zatvorili te potom razbili. brze kontre, razvlačenje na krila i dobra obrana su ključ pobjede svake repke kad imamo tako fenomenalne i jedinstvene individualce odnosno tim i predivnu timsku igru. svaka čast naši ajmo po zlato Smile

#21:   Autor: Saar Kazaam Jr. Post Postano: 23.01.2009. 12:08

sokrat je napisao/la: ›
interesantni su ti naši igrači.....
oni ko da stalno igraju sa nekih 70-80 % snage...
i onda samo malo ubace u višu brzinu i razbiju sve i svakoga....bilo obrana bilo napad...
....obrana je strašna.....i to ne samo zadnjih 10 minuta....već cijelu utakmicu...nemožeš više ni reći e ovaj je dobar ili onaj....svi su odlični...jedino nas suci mogu spriječiti da dođemo do samog vrha...
iako me živciraju komentatori na rtl-u....šola mi je odličan...uvijek napomene neke bitne stvari koje mi ni ne skužimo....

da, totalno se slažem... svi su odlični i prave jako malo grešaka, a onog balića treba uramit, lik je najbolji igrač svih vremena!!!!
ponavljam, prvenstvo je naše osijek031.com smile

#22:   Autor: lufus Post Postano: 23.01.2009. 20:44

Saar Kazaam Jr. je napisao/la (Pogledaj post): ›
sokrat je napisao/la: ›
interesantni su ti naši igrači.....
oni ko da stalno igraju sa nekih 70-80 % snage...
i onda samo malo ubace u višu brzinu i razbiju sve i svakoga....bilo obrana bilo napad...
....obrana je strašna.....i to ne samo zadnjih 10 minuta....već cijelu utakmicu...nemožeš više ni reći e ovaj je dobar ili onaj....svi su odlični...jedino nas suci mogu spriječiti da dođemo do samog vrha...
iako me živciraju komentatori na rtl-u....šola mi je odličan...uvijek napomene neke bitne stvari koje mi ni ne skužimo....

da, totalno se slažem... svi su odlični i prave jako malo grešaka, a onog balića treba uramit, lik je najbolji igrač svih vremena!!!!
ponavljam, prvenstvo je naše osijek031.com smile

balić se jučer nije baš proslavio, znam da mu treba vremena da se vrati nakon toliko vremena, ali nije ga trebao ni toliko forsirat.

#23:   Autor: Mladjo Post Postano: 24.01.2009. 10:47

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Saar Kazaam Jr. je napisao/la (Pogledaj post): ›
sokrat je napisao/la: ›
interesantni su ti naši igrači.....
oni ko da stalno igraju sa nekih 70-80 % snage...
i onda samo malo ubace u višu brzinu i razbiju sve i svakoga....bilo obrana bilo napad...
....obrana je strašna.....i to ne samo zadnjih 10 minuta....već cijelu utakmicu...nemožeš više ni reći e ovaj je dobar ili onaj....svi su odlični...jedino nas suci mogu spriječiti da dođemo do samog vrha...
iako me živciraju komentatori na rtl-u....šola mi je odličan...uvijek napomene neke bitne stvari koje mi ni ne skužimo....

da, totalno se slažem... svi su odlični i prave jako malo grešaka, a onog balića treba uramit, lik je najbolji igrač svih vremena!!!!
ponavljam, prvenstvo je naše osijek031.com smile

balić se jučer nije baš proslavio, znam da mu treba vremena da se vrati nakon toliko vremena, ali nije ga trebao ni toliko forsirat.
neobjašnjivo puno tehničkih grešaka, nikako u njegovom stilu. al ne treba tražiti dlaku u jajetu čini mi se da je on bio ljut sam na sebe i vjerojatno će danas protiv mađara bit najbolji
Osijek031.com » Sport » Hrvatska - Spanjolska Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::