Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Filozofija i religija » Divlji seks države i crkve Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: la_linea Post Postano: 11.01.2009. 17:24

Nije baš tema, ali je pitanje dobro.

#17:   Autor: justice Post Postano: 11.01.2009. 19:16

mia je napisao/la: ›
pitanje: kako odgajati djecu ako si antikršćanin? praviti se kršćanin samo zato da klinci ne bi odskakali u društvu (školi) ili hrabro uvjeravati djecu da su to laži?



nažalost kakvo je vrijeme u našoj maloj državi najbolje bi bilo praviti se katolikom (nikako kršćaninom,jer kršćana ima svakakvih od srba pravoslavaca preko liberalnih protestanata)
zato nek dijete fino odradi sve one krizmice i pričesti jer zašto da ono bude izrod i da pati zbog roditeljskog "lošeg" razmišljanja,doće i ono u neke godine kad će početi razmišljati svojom glavom pa će shvatiti neke stvari,ak ništ drugo nek onda samo odluči šta želi...

#18:   Autor: Ingo Post Postano: 11.01.2009. 19:45

ovakvo misljenje u nasim krajevima provocira samo jedno pitanje

'di si ti bio 91 ?' ... ko se to usudjuje bilo sta reci protiv crkve ? sigurno je cetnik i ne voli rvatcku !

#19:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 11.01.2009. 20:01

Ingo je napisao/la: ›
'di si ti bio 91 ?' ... ko se to usudjuje bilo sta reci protiv crkve ? sigurno je cetnik i ne voli rvatcku !


magy već piše svojima u Kongregaciji za nauk vjere. Kažu da ovi sa kaptola već dugo skupljaju drva za lomače... Very Happy

#20:   Autor: Ingo Post Postano: 11.01.2009. 21:13



#21:  Re: Divlji seks države i crkve Autor: mali_ivica Post Postano: 11.01.2009. 21:46

justice je napisao/la (Pogledaj post): › Ministri Sanaderove vlade rado bi pak radnicima objasnili da neradnu nedjelju nisu uveli zbog bogatih, ali ne mogu, jer bi onda morali reći zbog koga to rade. Ne mogu, jer glava im je duboko u guzicama članova Hrvatske biskupske konferencije, na čelu s kardinalom Bozanićem. U tako nezgodnom položaju, poznato je gastroenterološko načelo, svako otvaranje usta podrazumijeva jedenje govana, pa Sanaderova vlada za nedjeljni ručak nije mogla izbjeći – svetu stolicu
Na čelu hrvatske biskupske konferencije nije Bozanić, nego Srakić.
A neradna nedjelja se najmanje uvodila zbog Crkve, nego se uvodila da bi ljudi koji vode posao u ovoj državi, a paralelno financiraju kampanje, lakše mogli davati otkaze višku radnika.

PS: Kakve veze ima ova tema sa FILOZOFIJOM ILI RELIGIJOM u suštini?! NIKAKVE.

#22:  Re: Divlji seks države i crkve Autor: justice Post Postano: 12.01.2009. 15:44

čekaj malo @ivice kakva je sad ovo glupost

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
A neradna nedjelja se najmanje uvodila zbog Crkve,


pa naravno da su zbog crkve uvodili,nisu sigurno uveli to zato što sam ja tražio neradnu nedjelju neg zato što su to tražili biskupi a samim time crkva,
a gdje sam molim te trebao staviti ovu temu??? govori se o crkvi,znači ide pod religiju

#23:  Re: Divlji seks države i crkve Autor: mali_ivica Post Postano: 12.01.2009. 17:44

justice je napisao/la (Pogledaj post): › čekaj malo @ivice kakva je sad ovo glupost

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
A neradna nedjelja se najmanje uvodila zbog Crkve,


pa naravno da su zbog crkve uvodili,nisu sigurno uveli to zato što sam ja tražio neradnu nedjelju neg zato što su to tražili biskupi a samim time crkva,
a gdje sam molim te trebao staviti ovu temu??? govori se o crkvi,znači ide pod religiju
Spominje se Crkva kao društvena zajednica, tekst nema nikakve veze sa religijom.

Trebao si staviti u forum društvo.
Nisu uvodili zbog crkve, ali im je to dobro opravdanje jer šta možeš reči nekom mamlazu hrvatskom, nego da je crkva to tražila i da si ti to zbog nje uveo, samim time skidaš odgovornost sa sebe. Jer tebe nevodi crkva, nego ljudi koji ti plačaju kampanju.
Da njega vodi crkva pola odluka kojih je donio, nebi ni donio.
Sramota je jedino što mu je brat svečenik pa na račun njega drma glasove od naivnih vjernika.
Osijek031.com » Filozofija i religija » Divlji seks države i crkve Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::