Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Igre » Football manager 2009 Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: cane Post Postano: 18.11.2008. 0:53

Znam za Hamachi. Ajd može skontat ćemo se.
Nadam se englesku ligu da igramo. Ja sam uvijek WBA.

#17:   Autor: ajwar Post Postano: 18.11.2008. 9:13

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › žešće zajebano je to igrat preko neta...još kad nas je više...to bi trebali onda svaki dan u isto vrijeme se nać na netu i igrat...a to bi trajalo dosta dugo....


i šta kad netko propusti? nemože u određeno vrijeme, recimo ide pit alkohol Laughing il tak nešt

#18:   Autor: DonQuijote Post Postano: 18.11.2008. 9:30

ja instalirao sinoć i počeo igrati. je li tko tražio ima li već negdje nekih dodataka, poput grbova, dresova i fotki za npr. englesku ligu?

btw, nisam ljubitelj igranja managera grupno, ja to volim sam i temeljito. Smile

#19:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 18.11.2008. 11:22

Zbog tih stvari koje navodi Adebisi se i ne igra u više nego u dvoje. Kada se zadesi da smo oboje na MSNu i da nemamo nista pametno za raditi, onda si igra...I to je to Smile

#20:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 18.11.2008. 11:22

Tražio sam ja dodatke. Za sada ima vecinom samo skinova, ali naci ce se vrlo skoro Smile

#21:   Autor: ajwar Post Postano: 18.11.2008. 11:59

http://www.sortitoutsi.net/
evo link za dodatke, jest da ih nema jos puno al za cca mjesec dana ce bit svega

#22:   Autor: no_name Post Postano: 18.11.2008. 13:53

ja sam zasad ubacio slike igrača kitove i grbove iz osmice i sve radi kako treba.

inače najbolja stranica mi je www.fmformation.net samo se napravi acc. i sve je dostupno

#23:   Autor: Spore Post Postano: 19.11.2008. 0:03

dali netko ima cd key

ne mogu nac na netu

#24:   Autor: Bojo Post Postano: 19.11.2008. 0:04

ne treba ti cd key...instaliraš managera...pa patch i onda sa onim programčićem nađeš fm.exe...umjesto onog install via Steam...odaberi ono drugo...NE DA MI SE OBJAŠNJAVAT...

#25:   Autor: redcode Post Postano: 22.11.2008. 13:55

gdje se u os moze kupiti original igrica?

#26:  Re: Football manager 2009 Autor: Ajkula Post Postano: 22.11.2008. 15:36

Igra je gotovo ista kao i FM 2008, jedino su ubaceni posljednji transferi i neke sitne promjene oko press konferencija i slicne sitnice koje nemaju uopce utjecaja na samu igru. Da u bacena je i ona 3D animacija utakmice koja izgleda katastrofa (otprilike na razini grafike sredine 90-tih godina), neznam sta im je to uopce trebalo. Za one koji ipak hoce igrati cd-key nije potreban samo treba instalirati ne preko steama nego onog drugog ispod, i staviti crack, a i slike sa 2008 se mogu ubaciti u 2009. Uglavnom tko ima 2008 neka stavi update i nema potrebe za ovim.

#27:  Re: Football manager 2009 Autor: huahua Post Postano: 22.11.2008. 20:43

ajde da napravimo os ligu igra cetvrtkom i ili petkom navecer ?

#28:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 23.11.2008. 2:56

Ajkula pricas gluposti... dosta je stvari promijenjeno a evo neke :

- 3D prikaz koji uopce nije los kada se naviknes

- prije utakmica nemas vise novinarsko pitanje sa 5 uvijek istih ponudjenih odgovora, nego imas presice gdje ti 3 novinara postavljaju pitanja i sa njima isto stvaras relationship

- više nema da igraču možeš trenirati samo novu poziciju, nego mu možeš trenirati i neke nove specifične pokrete ili ga probati nagovoriti da odustane od starih.

- Taktika je doživjela revoluciju, ja se osobno još nisam naviknuo, ali s vremenom ce valjda i to doci. Najveca je promjena to sto strelice mogu ici samo do prve iduce pozicije, a to dosta mijenja, i player instructionsi jos vise dobivaju na znacaju...

- Kod usporedjivanja dva igraca sada im mozes usporedjivati i statse.

- Starijim igracima mozes preporuciti trenersku karijeru nakon igracke...

- Decimalne ocjene u ocjenama igraca nakon i za vrijeme utakmice

- U match statse dodano blocked shot i clear cut chances

- I meni osobno najvaznija stvar : ASISTENTOVI KOMENTARI POD UTAKMICOM, gdje navodi tko u momcadi igra najbolje a tko najlosije, gdje curi, te neke svoje osobne komentarima o nasima igracima kao i preporuke koga od protivnickih zatvoriti.

#29:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 23.11.2008. 2:58

Naravno ima par bitnih nedostataka, ali ako se sjecate i na manageru 2008 bio je jedan veliki bug, a to je bio taj da su vecina golova postignutih glavom nakon prekida bili ponisteni zbog prekrsaja u napadu. Ali to je bilo popravljeno prvim sluzbenim patchem.

Tako i ovdje ima dva buga :
1. Na utakmici ima premalo šansi
2. Igraci se prečesto ozlijedjuju.

To vjerujem da ce biti popravljeno u prvom patchu

#30:   Autor: Bojo Post Postano: 23.11.2008. 3:17

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Naravno ima par bitnih nedostataka, ali ako se sjecate i na manageru 2008 bio je jedan veliki bug, a to je bio taj da su vecina golova postignutih glavom nakon prekida bili ponisteni zbog prekrsaja u napadu. Ali to je bilo popravljeno prvim sluzbenim patchem.

Tako i ovdje ima dva buga :
1. Na utakmici ima premalo šansi
2. Igraci se prečesto ozlijedjuju.

To vjerujem da ce biti popravljeno u prvom patchu

kad smo kod ozljeda...odigram jednu prijatlejsku tekmu...messi slomi nogu...na 5 mjeseci ozljeđen...kupi nania iz man utd-a...odigra jednu tekmu...ozljedi se...+ iniesta...itd itd...a još sezona nije ni počela
Osijek031.com » Igre » Football manager 2009 Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::