Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » MaxFlu i slično Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Frost Post Postano: 22.01.2009. 21:11

Malisha je napisao/la: ›
Bijeli luk i slanina xD
ugodno s korisnim Very Happy

amen, brate, AMEN!

#17:  Re: MaxFlu i slično Autor: ela Post Postano: 22.01.2009. 21:32

jasnica je napisao/la (Pogledaj post): › Ljudi, je li netko koristio lijekove MaxFlu, Coldrex i slično?
Pomažu li? Kakva su vaša iskustva?

MaxFlu mi je bio dobar ali Coldrex majko draga ,ja sam od njega bauljala i jednostavno nemogu popiti tu količinu tekućine koja se uz njega mora popiti..
dakle glasam za slaninu i bijeli luk,uz to ljuta ajvara i bježe svi ne samo virusi Smile

#18:   Autor: Frost Post Postano: 22.01.2009. 21:36

bježe svi, a ostanu samo oni koji su i imali u planu ostati Wink

#19:   Autor: karmen_du Post Postano: 28.02.2009. 10:32

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
jasnica je napisao/la: ›
Ljudi, je li netko koristio lijekove MaxFlu, Coldrex i slično?
Pomažu li? Kakva su vaša iskustva?

pomažu, nakon cca tjedan dana si k'o nova! Smile


bila bi i bez njih
samo sto ti olaksavaju prehladu ili gripu
Meni osobno najbolji je Neofen forte

#20:   Autor: karmen_du Post Postano: 28.02.2009. 10:34

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): › bijeli luk je majka


potvrdujem... kad osjetim da cu se razboliti uvijek se nakrkam češmjakom i bude mi lakse... svi mi se smiju al jbg, pali hehe...


smiju se jer ne znaju da cesnjak sadrzi neke tvari kao sto ih ima aspirin a blagotvoran antiseptički i antibiotski učinak češnjaka davno je uočen, takodjer je pun vitamina medjutim za nekoga tezak za zeludac

#21:   Autor: Frost Post Postano: 28.02.2009. 16:57

karmen_du je napisao/la: › smiju se jer ne znaju da cesnjak sadrzi neke tvari kao sto ih ima aspirin a blagotvoran antiseptički i antibiotski učinak češnjaka davno je uočen, takodjer je pun vitamina medjutim za nekoga tezak za zeludac

Amen! Very Happy

Smrdim na češnjak... ali smrdim zdravo! Very Happy

#22:  Re: MaxFlu i slično Autor: stripi Post Postano: 05.03.2009. 18:29

propolis sirup ili sprej za grlo, pastile sa kaduljom, šumeći kalcij, limuna i čaja.sljezov čaj super za dišne organe. sve u dm i skroz normalne cijene. andol 300 ako se baš mora. a češnjak kao namirnica ne postoji u mojoj kuhinji, voljela bih da mogu al nejde pa nejde

#23:   Autor: Frost Post Postano: 05.03.2009. 20:04

stripi je napisao/la: › a češnjak kao namirnica ne postoji u mojoj kuhinji, voljela bih da mogu al nejde pa nejde

Nemaš pojma što propuštaš Smile

#24:   Autor: ela Post Postano: 05.03.2009. 21:18

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
stripi je napisao/la: › a češnjak kao namirnica ne postoji u mojoj kuhinji, voljela bih da mogu al nejde pa nejde

Nemaš pojma što propuštaš Smile

pod temperaturom,ušuškana smrdeći na bijeli luk..gdje ćeš veći provod a slijedeći dan gastritis Laughing

#25:   Autor: Frost Post Postano: 05.03.2009. 22:58

**beš vas ako vas od običnog češnjaka uhvati gastritis Very Happy

#26:   Autor: ela Post Postano: 06.03.2009. 16:48

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › **beš vas ako vas od običnog češnjaka uhvati gastritis Very Happy

šta god ali boliiiiiiii Crying or Very sad

#27:   Autor: Frost Post Postano: 06.03.2009. 19:30

radije ćete si trovat jetru koldreksima, maksfluom, maksteveom i sličnim Very Happy

#28:   Autor: Moira Post Postano: 07.03.2009. 12:53

Coldrex, Maxflu i tome slično imaju odličan kratkoročni učinak i stvarno uklanjaju simptome gripe i prehlade, ali mislim da se radi o čistom dizanju radi kofeina i tome sličnih čuda. Medicinari kažu kako je to prava drogica Smile od koje skočiš na kratko, ali nije zapravo lijek... to je najmanje od svega... o zdravlju da ne govorimo.

#29:   Autor: CipelicaLutalica Post Postano: 23.03.2009. 22:23

Meni je pomagao Lupocet flu! Wink
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » MaxFlu i slično Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::