Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Kohorta - nove prostorije kluba navijača NK Osijek Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 04.11.2005. 16:31

Kakva glupost, voljeti i navijati za Osijek ne znaći i davati podršku lokalnom političaru. Debil si ti.

#17:   Autor: debeli Post Postano: 04.11.2005. 17:47

[quote="RKL";p="8111"]A jel se tamo skandira "BRANIMIR GLAVAŠ!"? Jesam dobrodošao ako to ne želim skandirati? Jesam li onda uopće navijač NK Osijeka?[/quote]

Ma jok lakše je skandirat "Glavaš,Glavaš", nekako je zvučnije. Osim toga lakše je za zapamtit jer navijači imaju konstantan manjak IQ, pa im treba omogućiti fonetski jednostavnije uzvike koji se često ponavljaju, tako da ih što lakše usvoje.
Iz istog razloga Kohorta na tekmama pjeva stare navijačke koračnice (Grad na Dravi), jer bi nove izazvale pomutnju u redovima. Sada u novom i izrazito akustičnom clubu navijacha, mogu održavati class iz pijevanja na istoku, te harmoničnog psovanja najmilijih nam političara i rodbine gostujućih navijača. Laughing

#18:   Autor: Kohorta Post Postano: 04.11.2005. 19:12

Citat: ›
Osim toga lakše je za zapamtit jer navijači imaju konstantan manjak IQ, pa im treba omogućiti fonetski jednostavnije uzvike koji se često ponavljaju, tako da ih što lakše usvoje.


ako su dipl.inž. elektrotehnike, doktori, odvjetnici,...osobe sa niskim IQ onda si u pravu. Evil or Very Mad

#19:   Autor: debeli Post Postano: 04.11.2005. 19:56

Pa i ja sam dr., i navijač, i ne stidim se to što imam IQ broja cipela. Nije sramota priznat da si glup.
Btw jesi li ti to računao na pomoćne suce, i liječničku ekipu uz teren?

#20:   Autor: Kohorta Post Postano: 04.11.2005. 19:59

kakve veze imaju oni s navijačima?

#21:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 04.11.2005. 22:51

više nego Glavaš

#22:   Autor: RKL Post Postano: 04.11.2005. 23:37

Gost je napisao/la: ›
RKL je napisao/la (Pogledaj post): › A jel se tamo skandira "BRANIMIR GLAVAŠ!"? Jesam dobrodošao ako to ne želim skandirati? Jesam li onda uopće navijač NK Osijeka?


naravno da onda nisi dobrodošao, ako nisi znao članska iskaznica Kohorte ti je zapravo članska iskaznica za onaj Glavašev sabor, sam što je naša bijelo-plava. Rolling Eyes

E baš si debil! Twisted Evil


A ak sam Krunoslav Fehir jel sam onda dobrodošao?

#23:   Autor: Gost Post Postano: 05.11.2005. 9:29

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): › Kakva glupost, voljeti i navijati za Osijek ne znaći i davati podršku lokalnom političaru. Debil si ti.


nitko te ne tjera da daješ podršku Glavašu, i većina ljudi koja skandira Glavašu nije ni glasala za njega, evo ja prvi . Ne skandira se glavašu zbgo aktualnih političkih događanja! Uostalom zašt se ja nekom opravdavam, ipak imam manjak IQ-a pa ne očekujem da me netko shvati!

Idem sad razbit tramvaj, napit se, potući i sve ostalo što rade neinteligentni navijači, jel?

KOLKO DEBILA, JEBOTE KOLKO DEBILA! Very Happy

#24:   Autor: debeli Post Postano: 05.11.2005. 13:31

A jel ti treba članska iskaznica za razbijanje trajvana ?

#25:   Autor: Gost Post Postano: 05.11.2005. 14:20

Ako skandiraš a ne glasaš, kako da ti vjerujem da voliš mene kada skandiraš OSIJEK OSIJEK!

#26:   Autor: RKL Post Postano: 06.11.2005. 10:35

Po toj nekoj logici skandirao bi i Arkanu da ustane iz mrtvih i dovede Osijek do prvog mjesta, ako se Glavašu ne skandira zbog političkih događanja već zbog "uspješnog" vođenja kluba.
Jebe me se za Glavaša, navijam za Osijek a ne za kriminalce.

#27:   Autor: Gost Post Postano: 06.11.2005. 15:39

RKL je napisao/la (Pogledaj post): › Po toj nekoj logici skandirao bi i Arkanu da ustane iz mrtvih i dovede Osijek do prvog mjesta, ako se Glavašu ne skandira zbog političkih događanja već zbog "uspješnog" vođenja kluba.
Jebe me se za Glavaša, navijam za Osijek a ne za kriminalce.


možda po nekoj tvojoj retardiranoj logici!

#28:   Autor: RKL Post Postano: 06.11.2005. 20:41

Pa šta se odma ljutiš. Ne bi moro glasat za njega. Sam skandirat "ARKAN! ARKAN!" na tekmama.

#29:   Autor: Gost Post Postano: 07.11.2005. 11:42

ako je tebi Glavaš isti ko Arkan onda mi je sve jasno druže.

#30:   Autor: i need space Post Postano: 07.11.2005. 14:24

ne znam zašto su Hrvati tako sjeban narod da svoje uvijek blate? Mi smo najveći ljudski šljam na svijetu!
Osijek031.com » Vijesti » Kohorta - nove prostorije kluba navijača NK Osijek Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::