Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Hrvatska ipak u polufinalu EURA! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: empetri Post Postano: 30.06.2008. 12:57

Ajde tamo, naša ima sise i mikrovalnu, što više muškarac može poželjeti.

Nego sad me nešto totalno uhvatilo nespremnog

"empetri ajd javi mi se za onu trepeljku od cinculatora što smo se dogovorili da ti prodam... "

M-m-olim? ;D ;D

#17:   Autor: Svebor Post Postano: 30.06.2008. 13:10

empetri je napisao/la (Pogledaj post): › Ajde tamo, naša ima sise i mikrovalnu, što više muškarac može poželjeti.

dobro rashlađeno pivo?! Wink
btw... naša je pobjedila.

Citat: › IZVJESNA Ivana S. proglašena je na portalu Zoo najboljom striptizetom na ovogodišnjem Europskom prvenstvu, jer je u "velikom finalu" pobijedila predstavnicu Švedske. Natjecanje je okupilo 16 djevojaka iz svih zemalja koje su sudjelovale na Euru - svaka od njih poslala je amaterski video zapis, a posjetitelji su nekoliko tjedana glasali i odabrali favorite.

Hrvatska ljepotica od samog je početka dominirala natjecanjem - u četvrtfinalu je uvjerljivo pobijedila natjecateljicu iz Švicarske, a polufinalnu borbu s Nizozemskom dobila je sa čak 89 posto glasova. O Ivani S. zna se tek da radi kao turistički vodič u Zagrebu te da se striptizom ne bavi profesionalno. Nakon ovog uspjeha, tko zna.

ivana s.

#18:   Autor: tux Post Postano: 30.06.2008. 13:54

znao sam ja da ce hrvatska osvojiti europsko prvenstvo Very Happy

#19:   Autor: cane Post Postano: 30.06.2008. 13:59

Svi smo sumnjali a sad znamo! Hrvatska je najbolja u Europi!!!

#20:   Autor: nake_rado Post Postano: 30.06.2008. 14:39

Iako bi mi draže bilo da smo na pravom euru pobjedili, nije ni ovo loše.
Osijek031.com » Sport » Hrvatska ipak u polufinalu EURA! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::