Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » RADIO Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 18.10.2005. 19:16

@fatcat, nema...

#17:   Autor: Gost Post Postano: 18.10.2005. 23:06

RADIO PLUS JE NAJBOLJI ZATO STO PUSTA TRIO KLOSHARIKUS I PJESMU TRIO SHAT.EKIPA SA RADIJA PLUSA IMA POYDRAV OD CIJELE DONJOGRADSKE EKIPE.

#18:   Autor: Gost Post Postano: 18.10.2005. 23:07

RADIO PLUS JE NAJBOLJI ZATO STO PUSTA TRIO KLOSHARIKUS I PJESMU TRIO SHAT.EKIPA SA RADIJA PLUSA IMA POZDRAV OD CIJELE DONJOGRADSKE EKIPE.

#19:   Autor: fatcat Post Postano: 19.10.2005. 4:29

Leteci mungos je napisao/la: ›
@fatcat, nema...


hvala, onda nazad na gradski radio

#20:   Autor: vlale Post Postano: 20.10.2005. 9:37

hmmm...ne mogu se baš pohvaliti da slušam radio, ali ako već i da, to je onda samo 101 i to live stream....inače, stvarno ne znam da postoji bar jedan radio u os koji bi mi se svidio...a u autu kad nemam koju kompilaciju, uglavnom si pustim hr2...a radio plus ne moram ni tražiti...samo dignem telefonsku slušalicu i čujem njihov program Smile
tko mi kriv kad im živim blizu pa mi se miješaju s telefonskim signalom....

#21:   Autor: fatcat Post Postano: 20.10.2005. 10:07

vlale je napisao/la: › hmmm...ne mogu se baš pohvaliti da slušam radio, ali ako već i da, to je onda samo 101 i to live stream....inače, stvarno ne znam da postoji bar jedan radio u os koji bi mi se svidio...a u autu kad nemam koju kompilaciju, uglavnom si pustim hr2...a radio plus ne moram ni tražiti...samo dignem telefonsku slušalicu i čujem njihov program Smile
tko mi kriv kad im živim blizu pa mi se miješaju s telefonskim signalom....

101 ima vecinom engleski sadrzaj (kao i gradski radio) osim oglasa, toga imam dosta i ovdje, u autu ipod i Bijelo Dugme ali ako stavis puno glasno onda te svako cudno gleda

hmm ... nedostatak postovanja etnicke muzike

#22:   Autor: vlale Post Postano: 21.10.2005. 10:11

ma 101 slušam zbog njihovih emisija prvenstveno, zabavni su, a i svašta se može čuti o ovoj našoj dragoj državici....a mjuza mi je ok, tj. nije neki šund....

nedostatak poštovanja etničke muzike...hmmm...pa kako bih poštovala pjesmuljke tipa magazina i trave i hibiskusa...i takve piz...ije

#23:   Autor: zlusch Post Postano: 28.10.2005. 20:06

Gemi je napisao/la: ›
Koji radio slušate? Imate li omiljenu radio stanicu...osječku ili neku drugu?

U autu: Radio+, Slavonski, Gradski (tim redoslijedom)
Doma: Radio101, Virgin Radio Classic Rock i Virgin Radio Sessions.

Hmm, zasto ja uopce ovo pisem? Koga uopce zanima sto ja slusam? Smile

#24:   Autor: Gost Post Postano: 09.11.2005. 23:24

radio plus 4evaaaaaaaaaaaaaaaaaa

#25:   Autor: Hummin Post Postano: 14.01.2006. 3:12

Otvoreni radio je definitivno najbolji. Ostalo je tak sve neka srednja žalost, a Narodni katastrofa. Jedina zamjerka je Otvorenom što preko dana ima više reklama nego glezbe. No zato preko noći ima dobru glazbu. Ove lokalne radio stanice i neslušam baš. Ako i slušam to su eventualno radio Plus ili Slavoski radio.

#26:   Autor: CatCloe Post Postano: 14.01.2006. 12:21

da, Plusovci su definitivno zakon. ljudi se stvarno dobro sprdaju. u autu Otvoreni.
od Narodnog mi se isto oduvijek riga, ali moram priznati da sam se baš jučer vrlo ugodno iznenadila. svirao je u službenom autu i, vjerovali ili ne, puštali su Štulića!!! Cool

#27:   Autor: Alana Bates Post Postano: 14.01.2006. 15:43

Nemam naviku hvatati radio +, pa onda najčešće ispadne slavonski (iako, ljude s radija + donekle znam, i simpa su strašno!)

#28:   Autor: Sanja Post Postano: 14.01.2006. 16:05

Radio + rulz!

Otkad im je Tihana Tomljanović na čelu, nema da nema pozitive i smijeha. Imam osjećaj da su ti ljudi zaista iskreno 24 sata raspoloženi. I baš mi je drago da su prisutni na ovom sajtu. Zajebancijom nikog ne vrijeđaju, a sprdaju se non stop. Very Happy

#29:  Re: RADIO Autor: Catharine Post Postano: 14.01.2006. 17:04

Najčešće slušam otvoreni na poznatoj frekvenciji 104.4 MHz, Slavonski, a i +ich ima sve bolji i bolji program. Ovom prilikom pozdravljam urednike nove emisijeTranceation petkom od 22h. Super je! Inače nemam baš naviku sluašti Radio plus jer domaće stvari baš nemam naviku slušati i slušam samo strano!

#30:   Autor: puki Post Postano: 14.01.2006. 17:38

slusam radio +. ostali mi nisu tolio napeti, al uglavnom zbog izbora glazbe i kolicine vremena koju provodim uz radio(malo, stvarno malo), tak da ne stignem istrazivati uokolo kakve emisije se vrte.
tu idem po provjerenoj shemi, sto mi se svidi, ne mijenjam:)
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » RADIO Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::