Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Koliko često odbijate sex? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: MissTake Post Postano: 05.05.2008. 21:19

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): › cijelo vrijeme. straight edge. a prezgodan sam. zadajem bol damama, ali se ne dam


Znaš kako se kaže: u laži su kratke noge Laughing

mislim da se ovdje ne raspravlja o nogama Zvižd osijek031.com smile

#17:  Re: Koliko često odbijate sex? Autor: Ajkula Post Postano: 05.05.2008. 22:58

Ja nikad ne odbijam sex, ali nazalost ponekad sex odbija mene.

#18:  Re: Koliko često odbijate sex? Autor: prolaznica Post Postano: 06.05.2008. 11:45

Ne kužim zašto odbijati tako dobru stvar i taj osjećaj?

#19:   Autor: allegra Post Postano: 06.05.2008. 15:42

Laughing
Laughing

#20:   Autor: toni Post Postano: 06.05.2008. 19:09

ćešće dobijam neg odbijam ! Laughing

#21:   Autor: fuldstændigamok Post Postano: 06.05.2008. 20:07

ali moje su duge, i prekrasne su. ko isklesane. ali neki predobar klesar. realist.

#22:   Autor: insomnia Post Postano: 06.05.2008. 20:57

Ajkula je napisao/la: ›
Ja nikad ne odbijam sex, ali nazalost ponekad sex odbija mene.

A bed... Laughing

Ne odbijam, sretna sam kad dobijem uopće. osijek031.com smile

#23:  Re: Koliko često odbijate sex? Autor: pumpkin Post Postano: 07.05.2008. 8:45

Ja ga ni u ludilu ne bih odbila, ali što kad naletiš na nekog tko nije baš u tim stvarima dobar? Realno, neki to ne znaju, a misle da rasturaju, da su face, a u krevetu ne pružaju ništa osim dosade. Uglavnom, i to je neko škakljivo pitanje, jer kad o tome pričam s legama, i muškim i ženskim, ima svakakvih slučajeva i razloga. Npr. jedna legica odbija seks, jer kad njezin muž završi, samo se skotrlja i boli ga briga da li je ona zadovoljena, samo ono "sorry". I onda mu nije pravo kad ona neće. Od jednog lege cura prestala se seksati s njim, pa se ispostavilo da se seksa s nekim drugim. Ona kaže da je ovaj u svemu super, ali ju ne uzbuđuje, a padobranac je bio totalno spadalo, ali seks joj je bio fantastičan. Neki kažu, nema više strasti, a ne bi se potrudili da to malo profunkcionira, pogotovo u dužim vezama. Ima svakakvih slučajeva, mogla bih tri strane napisati o tome.

#24:   Autor: ULTRA Post Postano: 08.05.2008. 21:12

pumpkin je napisao/la: ›
Npr. jedna legica odbija seks, jer kad njezin muž završi, samo se skotrlja i boli ga briga da li je ona zadovoljena, samo ono "sorry"



To curi nikako nebi mogao napravit!!!

A razlog odbijanja, neznam stvarno sta bi me moglo natjerati na to Very Happy

#25:   Autor: ICE TEA Post Postano: 16.08.2008. 22:43

uprevo imao sam takava slucaj i ja prije par noci da sam trebu doveo doma ali nisam imao odnas s njom jer vise mi je do glave doslo treba promjne i to svaki momak trzii
MacaPapucharica je napisao/la: ›
šalu na stranu...
postoje situacije (rijetko, ali ipak postoje) kada ti nije do seksa...
meni je jedna od tih kada više ne osjećam za osobu s kojom sam (nekim čudom,, još uvijek) u vezi...
to je pokazatelj da mi nije više stalo i period pred prekid...

ako je ovo tvoje pitanje vezano uz temu "dečko se čudno ponaša" - onda, možda zaista ima drugu ili ne osjeća za tebe onako kako je prije...

no, može biti i da ima nekuih drugih problema, dakle ipak ne brzati sa zaključcima

#26:   Autor: ICE TEA Post Postano: 16.08.2008. 22:47

da desava se momcima koji su dugo u vezi i dasu prekarali svoju malu prije par noci sam svoju djevojku doveo doma inisam se nesto posebno nalozio da s njom imam sex tako da sam je ostavio nacjedilu sveki momak trazi dalje i nesto novo jer sa svojom ribom mozes imati odnos kada zelis

#27:   Autor: cane Post Postano: 17.08.2008. 1:10

Pravi muškarac je lovac na krupnu divljač!

#28:   Autor: faktor-x Post Postano: 17.08.2008. 12:22

ovdje su veći jebači i od onih na forum.hr

#29:   Autor: deer_hunter Post Postano: 17.08.2008. 14:54

ICE TEA je napisao/la: ›
da desava se momcima koji su dugo u vezi i dasu prekarali svoju malu prije par noci sam svoju djevojku doveo doma inisam se nesto posebno nalozio da s njom imam sex tako da sam je ostavio nacjedilu sveki momak trazi dalje i nesto novo jer sa svojom ribom mozes imati odnos kada zelis


ovako vispreno sažet uvid u mušku psihu nisam nikad pročitala osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#30:   Autor: insomnia Post Postano: 18.08.2008. 20:51

ma ko odbija sex, tko li je ta osoba koja će odbiti SEX da ju vidim što laže prase malo osijek031.com smile
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Koliko često odbijate sex? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::