Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Kakvi su sportaši u krevetu? (čitaj:u sexu;)) Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: Frost Post Postano: 03.04.2008. 17:29

MacaPapucharica je napisao/la: › Po meni je sve više stvar kompatibilnosti, nego dobrog/lošeg...

Apsolutno se slažem s tobom Wink

#17:   Autor: Mikro Post Postano: 03.04.2008. 20:33

Čuj mene više zanimaju sportašice???????????

#18:   Autor: wendy Post Postano: 04.04.2008. 11:20

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): › to je kao da pitaš jel bolje jelo grah ili pečeno janje - nekom je nešto bolje


Tješko! Cool

#19:   Autor: Lugar Post Postano: 09.04.2008. 20:31

Znači pitanje je: Kako jebu sportaši?

Mislim da to ovisi jesu li "sprinteri" ili "maratonci" Smile

Nego, likovi me nikada nisu zanimali, bili oni sportaši, trbuhozborci ili neki drugi kurci. Zanima me kakve su sportašice u krevetu?

#20:   Autor: fairy Post Postano: 10.09.2008. 8:30

Mislim da ću nekima razbiti iluzije. Naime, moj bivši dečko je nogometaš, trenirao je u teretani, plivao, imao treninge, utakmice i tako to, a u krevetu je bio ispod prosjeka iz razloga što je svu svoju energiju trošio na nogomet i utakmice nakon kojih nije bio sposoban držati čašu u ruci od iznemoglosti, tako da sam ubrzo shvatila da od tog prekrasnog tijela i silnih mišića zapravo nemam baš nekakve koristi,,,,

#21:   Autor: legica_os Post Postano: 10.09.2008. 8:45

fairy je napisao/la: ›
Mislim da ću nekima razbiti iluzije. Naime, moj bivši dečko je nogometaš, trenirao je u teretani, plivao, imao treninge, utakmice i tako to, a u krevetu je bio ispod prosjeka iz razloga što je svu svoju energiju trošio na nogomet i utakmice nakon kojih nije bio sposoban držati čašu u ruci od iznemoglosti, tako da sam ubrzo shvatila da od tog prekrasnog tijela i silnih mišića zapravo nemam baš nekakve koristi,,,,


ispričavam se na riječima ali takve treba samo vodati po gradu za rukicu a ne jebati Embarassed

moj dečko ne trenira ništa,bajker je,et jedino ak se to može nazvati sportom,to skakanje i glupiranje...pa je bolji u krevetu od bilo kojeg sportaša..dobro pa sam ih imala...čak jednog Embarassed

#22:   Autor: Fifa Post Postano: 13.09.2008. 20:04

šta kažete cure, kaki su šahisti Very Happy Very Happy

#23:   Autor: oksus Post Postano: 14.09.2008. 0:10

a ono ja kao sportaš najviše volim svoje "kolegice" odbojkašice....a sve ovisi...jel prije ili poslje treinga!

#24:   Autor: laura_22 Post Postano: 19.01.2009. 13:11

hehe,ti si moja-boxači...Smile
vaterpolisti dobro izgledaju, ali onaj s kojim sam ja bila i nije bio baš nešto...trudi se al...:/
[/quote]

bokseri ili kickproseri kako ih ja zovem...samo zato što se svi nazivaju jebačima ne znaći da to i jesu...ja sam probala, pa ono...nije ni loše al očekivala sam da pokaže malo te snage i u krevetu....šteta..

#25:   Autor: mali_ivica Post Postano: 19.01.2009. 17:46

Fifa je napisao/la (Pogledaj post): › šta kažete cure, kaki su šahisti Very Happy Very Happy

Brate neznaju ovi ovdje levati šta je to ŠAHOVSKA ŽRTVA! osijek031.com smile

#26:  Re: Kakvi su sportaši u krevetu? (čitaj:u sexu;)) Autor: 1step2far Post Postano: 20.01.2009. 8:04

Iz prve ruke mogu reći: najbolji. Bar moj sportaš.

#27:   Autor: empetri Post Postano: 20.01.2009. 9:31

Možda to nema nikakve veze s tim što je sportaš. Uostalom nitko ne može objektivno reć. Nit je netko spavao sa značajnijim uzorkom različitih sportaša/sportašica. Na ovo pitanje se ne može odgovoriti ;D

#28:   Autor: fairy Post Postano: 20.01.2009. 9:49

Fifa je napisao/la (Pogledaj post): › šta kažete cure, kaki su šahisti Very Happy Very Happy


Eh, oni znaju imati par dobrih, razrađenih poteza Wink

#29:   Autor: josephine01 Post Postano: 20.01.2009. 16:27

de šta vam je..

#30:   Autor: Frost Post Postano: 20.01.2009. 17:01

reče ona sa S/M medvjedićem kao avatarom...
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Kakvi su sportaši u krevetu? (čitaj:u sexu;)) Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::