Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » ŠD Zrinjevac: 5. Folk hit godine Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: mariorhr Post Postano: 22.01.2008. 0:39

Najpraviji

#17:   Autor: Brca Post Postano: 23.01.2008. 20:55

E napiso si da u soundu prodaju karte ja danas pito i reko mi konobar da to nije istina

#18:   Autor: mariorhr Post Postano: 23.01.2008. 23:26

e jebiga,pisalo je na plakatu,al gazda ne dozvoljava prodaju karata za narodnjake,sorry

#19:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 24.01.2008. 12:02

looolčina

#20:  Re: ŠD Zrinjevac: 5. Folk hit godine Autor: cwrcka Post Postano: 24.01.2008. 23:45

eee jeebemti...
bitno da su prljawce odgodili... Rolling Eyes ...
ha dobro...
nek slusha ko shta oche...
pozdraw! osijek031.com smile

#21:  Re: ŠD Zrinjevac: 5. Folk hit godine Autor: kent_slip Post Postano: 24.01.2008. 23:53

cwrcka je napisao/la (Pogledaj post): › eee jeebemti...
bitno da su prljawce odgodili... Rolling Eyes ...
ha dobro...
nek slusha ko shta oche...
pozdraw! osijek031.com smile


odgođeno je jer su organizatori zeznuli stvar

#22:   Autor: cwrcka Post Postano: 26.01.2008. 19:22

kent_slip je napisao/la: ›
cwrcka je napisao/la (Pogledaj post): › eee jeebemti...
bitno da su prljawce odgodili... Rolling Eyes ...
ha dobro...
nek slusha ko shta oche...
pozdraw! osijek031.com smile


odgođeno je jer su organizatori zeznuli stvar


pa to je osječka organizacija Rolling Eyes ...
a jebiga... nadam se da che bit 14.02. kako je najawljeno... pozdrav Smile

#23:   Autor: 43_23 Post Postano: 27.01.2008. 3:01

cwrcka je napisao/la: ›
kent_slip je napisao/la: ›
cwrcka je napisao/la (Pogledaj post): › eee jeebemti...
bitno da su prljawce odgodili... Rolling Eyes ...
ha dobro...
nek slusha ko shta oche...
pozdraw! osijek031.com smile


odgođeno je jer su organizatori zeznuli stvar


pa to je osječka organizacija Rolling Eyes ...
a jebiga... nadam se da che bit 14.02. kako je najawljeno... pozdrav Smile


..Ma joj..kad vidim te plakate..
..taj turbo folk..hah..
..ajd narodnjake neke stare..
..al brate mili!..
..ajde ko voli nek uziva tamo i napije se dobro!..

#24:   Autor: Delfin Post Postano: 28.01.2008. 17:32

pun mi je k.......... tog turbo folka, u zadnjih nekoliko godina se proširio kao rak!!!!!!!!!!!

#25:   Autor: rock1 Post Postano: 03.02.2008. 17:40

i za sve seljakeeee radit narodnjakeeee osijek031.com smile

#26:   Autor: spin Post Postano: 03.02.2008. 23:59

Borbaš ovim činom pljuje pos svim nevinim žrtvama Osijeka. Smeće se prodalo za judine škude, nabijem ga na kuratz pohlepnoga . Ustvari, nek ga jebe Mile Kitić i ostala blakanska bagra.
Govno jedno pohlepno, nek se preseli u srbiju pa neka tamo organizira festivale. Da nisam pristojan sad bih mu i mater opsovao.

#27:   Autor: 43_23 Post Postano: 04.02.2008. 0:44

spin je napisao/la (Pogledaj post): › Borbaš ovim činom pljuje pos svim nevinim žrtvama Osijeka. Smeće se prodalo za judine škude, nabijem ga na kuratz pohlepnoga . Ustvari, nek ga jebe Mile Kitić i ostala blakanska bagra.
Govno jedno pohlepno, nek se preseli u srbiju pa neka tamo organizira festivale. Da nisam pristojan sad bih mu i mater opsovao.


Jao daj molim te -.-'' osijek031.com smile

#28:   Autor: kohorta_tenja Post Postano: 04.02.2008. 1:42

u cijelom svijetu narodnjaci se vezu uz BALKAN kojega smo mi dio i zato nemoj molim te ti nista pricati o nevinim zrtvama i vezati sa ovime jer i prije rata se ovdje slusao mile kitic ceca i halid muslimovic koji je 80-i neke bio cak i na kirvaju u visnjevcu pjevao i nitko se nije bunio zasto bi sada jer se vi primitivci nasli pametovati o tome...ako neko moze slusati hard metal(koji je totalno sranje i truje mozak barem meni) onda mogu i ja narodnjake

#29:   Autor: DonQuijote Post Postano: 04.02.2008. 8:42

kohorta_tenja je napisao/la: ›
u cijelom svijetu narodnjaci se vezu uz BALKAN

osijek031.com smile
boli svijet **** ili ***** za narodnjake i za balkan!

kohorta_tenja je napisao/la: ›
jer i prije rata se ovdje slusao mile kitic ceca i halid muslimovic koji je 80-i neke bio cak i na kirvaju u visnjevcu pjevao i nitko se nije bunio zasto bi sada jer se vi primitivci nasli pametovati o tome...

teško da se prije rata slušala ceca, ona je svoj "talent" otkrila tek kasnije, a kitić i muslimović nisu izvodili turbofolk, jer ga tada još nije ni bilo. narodnjaci koji su se tada slušali i ovaj turbofolk su prilično različiti pojmovi.

ali, eto, mi primitivci koji to ne slušamo ionako nemamo pojma o tome...

#30:   Autor: nake_rado Post Postano: 04.02.2008. 9:05

kohorta_tenja je napisao/la: ›
ako neko moze slusati hard metal(koji je totalno sranje i truje mozak barem meni) onda mogu i ja narodnjake


ja sam siguran da nitko ne sluša hard metal osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » ŠD Zrinjevac: 5. Folk hit godine Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::