Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Kafići u Radićevoj ulici!!! Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 09.01.2008. 0:46

Meni je i Glembay bio drag...

#17:   Autor: aethur Post Postano: 09.01.2008. 11:34

Ne volim tu Radićevu. Niti sam ikada volio. Ne volim ni Tvrđu. Meni je dobar potez od Cadillaca do Excalibura.

#18:   Autor: MissTake Post Postano: 09.01.2008. 11:42

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Meni je i Glembay bio drag...

glembay i siesta za prekodana dušu dali, najbolja kafica u osijeku...

#19:   Autor: MissTake Post Postano: 09.01.2008. 11:45

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
Al radiceva zivi kao sto je i uvjek zivjela od prijepodnevne spice od 10 do 13 sati kada je tamo naci mjesto za kavu prava umjetnost Wink

špica za slickati se vidjeti i BITI VIĐEN... zato bolje pod Dravu gdje se mene često može ugledat

#20:   Autor: DonQuijote Post Postano: 09.01.2008. 11:50

MissTake je napisao/la: ›
glembay i siesta za prekodana dušu dali, najbolja kafica u osijeku...

meni je u excaliburu odlična kava! ne zbog deeza ili nečega, nego baš zbog kave!

#21:   Autor: aethur Post Postano: 09.01.2008. 11:54

DonQuijote je napisao/la: ›
MissTake je napisao/la: ›
glembay i siesta za prekodana dušu dali, najbolja kafica u osijeku...

meni je u excaliburu odlična kava! ne zbog deeza ili nečega, nego baš zbog kave!

Da je to jedan bivši forumaš rekao, znali bi da razlog nije kava nego nešto drugo.

#22:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 09.01.2008. 12:17

Iako sam od svih navedenih mjesta u Radicevoj izlazio jedino u Demosh (preko dana na cugu, a navecer eventualno setnja na ruti Demosh - Cadillac), i mene je fascinirala ta "velika seoba" koja se dogodila.

Radiceva, koja je tada bila sinonim za plastifukse i mainstream zabavnjastvo/polunarodnjake, gotovo odjednom se preselila u Tvrdju, sa svim svojim konobarima i klijentelom.

Bit ce da su se ljudi zasitili Radiceve, odnosno, da ih je privlacilo nesto novo. Tadasnja Tufna, "stari" pub, Beckers, kasnije i Q (koji tada nije imao veze s cajkama)... Cini se da je upravo promjena recept za uspjeh.

Primjer moze biti i Q, koji je skoro propao ustrajuci na zadrzavanju svog urbanog/mainstream/MTV image-a... Tek ga je promjena izdigla iz pepela. Zalosno je sto u tom trenutku nije postojala dostojna urbana alternativa narodnjacima.

#23:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 09.01.2008. 14:26

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › bolje pod Dravu gdje se mene često može ugledat


roniš?

#24:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 09.01.2008. 14:26

Mladjo je napisao/la: ›
meni jako drag kafić koji nije nikada bio dio "famozne" radićeve iako tamo tehnički pripada je još uvijek na svom mjestu živ i zdrav - amsterdam


Meni predrago mjesto.
Jos da Stanislava jos uvijek radi...
Ove nove konobarice nisu mi bas nesto...No nisam vise toliko cesto tamo, a treba curama dati sansu, jel?

#25:   Autor: tayllor Post Postano: 09.01.2008. 14:34

Znači sve se svodi na jutarnje kave i predavanja u kafićima; mada i to puno ovisi (bar meni) gdje imaju koju vrstu kave, dosada sam najbolju pio u latinu (lavazza-među prve tri kave u svijetu), a i u de modeu je bila (ne znam jel još uvijek)!!!

#26:   Autor: cane Post Postano: 09.01.2008. 15:26

MissTake je napisao/la: ›
lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
Al radiceva zivi kao sto je i uvjek zivjela od prijepodnevne spice od 10 do 13 sati kada je tamo naci mjesto za kavu prava umjetnost Wink

špica za slickati se vidjeti i BITI VIĐEN... zato bolje pod Dravu gdje se mene često može ugledat

A pod Dravom nije shpitza? Very Happy

#27:   Autor: badgirl Post Postano: 11.01.2008. 11:56

daddos je napisao/la: ›
...stara tufna e to su bila vremena... Cool



Da, to je bilo pravo!! Tamo se znalo provoditi
ŠMRC to su bila vremena....

#28:   Autor: badgirl Post Postano: 11.01.2008. 12:11

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Meni je i Glembay bio drag...



Evo javljam se! Koja je ono bila cijena...jel ostalo da ti dam 4 polovne gume i gefufnu ili?

#29:   Autor: MissTake Post Postano: 11.01.2008. 16:32

cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
Al radiceva zivi kao sto je i uvjek zivjela od prijepodnevne spice od 10 do 13 sati kada je tamo naci mjesto za kavu prava umjetnost Wink

špica za slickati se vidjeti i BITI VIĐEN... zato bolje pod Dravu gdje se mene često može ugledat

A pod Dravom nije shpitza? Very Happy

pa Drava je preko ljeta ono puunaaa. a radićeva prijepodne zbog predavanja

#30:   Autor: CvitaJUG2 Post Postano: 11.01.2008. 19:54

Meni radićeva nije baš nešt...nisam veliki ljubitelj tih kafića ali idem tamo ono s prijateljima poslije faksa i normalno za vrijeme faksa kada su glupa predavanja.... Smile
Osijek031.com » Nightlife » Kafići u Radićevoj ulici!!! Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::