Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Brazilian Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: zlusch Post Postano: 21.12.2007. 18:16

Loona je napisao/la: ›
Skakavac je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Meni se više sviđa lijepo uređena frizurica nego sasvim obrijana. Zahtijeva puno truda ali se isplati.

pa da,ljepše izgleda

I ne boli, a što je još važnije ne svrbi kada dlačice počnu rasti..

Bla bla.. kao da vas netko pita. Za dobar orgazam bi svaki tjedan radile brasilian, ako vašeg muškarca to pali... a tu nam prodajete paru i maglu Wink

#17:  Re: Brazilian Autor: allegra Post Postano: 21.12.2007. 19:48

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › ali kada je čitavo genitalno područje izdepilirano, javljaju se problemi sa vlažnošću odnosno suhoćom vagine. Potrebna je duža predigra, a ako "pauzirate" minutu dvije, vlažnost nestane kao rukom odnesena. Dlake su tu s razlogom. Rolling Eyes Rolling Eyes


ma odakle ti ovo...
Laughing "dlake su tu s razlogom" Laughing
gluposti!

#18:   Autor: Kamenko Post Postano: 21.12.2007. 19:59

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
ruana je napisao/la: ›
Dok to nekome može izgledati privlačno i lijepo, postoji i druga strana medalje. Brazilian depilacija boli ko sam đavo. No i bol se može istrpiti nekako, barem ženama to nije problem, ali kada je čitavo genitalno područje izdepilirano, javljaju se problemi sa vlažnošću odnosno suhoćom vagine. Potrebna je duža predigra, a ako "pauzirate" minutu dvije, vlažnost nestane kao rukom odnesena. Dlake su tu s razlogom.

totalna glupost.


dakle, dolazimo do zaključka da ako djevojka je korisnik spomenutog načina depilacije, momci ne smijete stati ni na minutu...ali realno gledano...tko bi stao kad jednom krene? Razz Laughing Laughing

#19:   Autor: tamna strana Post Postano: 21.12.2007. 20:08

...ili ako vec odlucite stati na koju minutu....pored sebe je dobro imati....bilo koju vrstu psa....koji ce održavati vlagu......Cool

#20:   Autor: Kamenko Post Postano: 21.12.2007. 20:30

ili čak bocu vode.....

#21:   Autor: Lucija Post Postano: 21.12.2007. 20:41

Obožavam brazilsku depilaciju,razlog-mrzim dlake!
Ma boli,ali ako imaš dobru kozmetičarku (kao što imam ja),onda nemaš problema.Na brzinu me riješi svih neželjenih dlačica uz minimalnu količinu boli.
A to s vlažnošću-ne bih se baš složila.Ili si vlažna ili nisi,nema veze s dlačicama.
Mislim da je Eva Longoria izjavila da joj je brazilska dep. poboljšala seksualni život...pa ne znam tko tu koga laže,prodaje paru i maglu...
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Brazilian Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::